אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום
סקרים בתשלום
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
ביטקוין
האתרים הגדולים
אתרים תחת

איך להרוויח כסף באינטרנט - פרק 9 - כסף מאפליקציות

howכסף מאפליקציות נחשב לאחד התחומים הקשים לאנשי הצד הפשוט. אפליקציות ההתנסויות בתשלום מגוונות, לא בעברית, המשימות המוצעות שונות וייחודיות ובכולן יש תלות בגורם השלישי, האפליקציה בה מתנסים, שתאשר את ההתנסות והתשלום. פרק 9 מתאר את העבודה מול אפליקציות ההתנסויות השונות ואת טווח התגמולים המונהג.

אפליקציות התנסויות

כסף מאפליקציות היא קטגוריית צד פשוט של הציר לכל דבר. כל אחד יכול להוריד אפליקציות שונות המציעות תשלום על מגוון של פעולות. עם זאת השוני והגיוון שבהן דורש הסתגלות על מנת להניב סכומים ראויים. הרוב המוחלט של המשתמשים בארץ לא מצליחים להגיע לדרישת התשלום מהאפליקציות. אם אתם אנשי הצד הפשוט אין לכם הרבה ברירה.

אז ההצעות הגדולות והרווחיות הן באמת ההתנסויות באפליקציות שונות. הסכומים משתנים בהתאם לאופי ההצעה והאפליקציה כאשר התגמול המינימאלי על הורדה של אפליקציה ולו לרגע הוא 0.10$ והסכום המקסימאלי יהיה כ-1.00$ כאשר ההצעה לבטח גם תדרוש הגעה לשלב מסויים במשחק או השארת האפליקציה לשבוע. רוב האפליקציות המוצעות להורדה הן אפליקציות משחקים.

make money free cash app checkintaskכל האפליקציות חולקות מבנה משותף בסגנון תפריטי כמוצג בתמונה. חלקן של ההצעות להתנסויות מתחלק בין פריטי התפריט הראשונים בדרך כלל המשמשים כלוחות מודעות של האפליקציות המוצעות להתנסות: אפליקציה, סכום התגמול ומה נדרש לעשות בשביל לקבלו. לא פעם רואים בלוחות המודעות של אפליקציות שונות את אותן הההצעות להתנסות עם תגמול שונה למשתמש.

לעיתים כפילות של הצעות בשתי אפליקציות שונות עלולות ליצור מצב בו נדרש להחליט בין ההתנסות באפליקציה הנדיבה יותר לעומת התנסות באפליקציה טובה יותר או אחת עם רווחים קיימים גבוהים יותר. אם המשתמש הוא איש צד פשוט אמיתי לא יהיה ספק בבחירת ההצעה הרווחית יותר, אנשי הצד הפשוט לא מגדילים ראש אלא עובדים עם הידיים.

השפע של תחום הכסף מאפליקציות נמצא בלוחות ההצעות להתנסות מה שדורש פשוט ללכלך את הידיים ולהוריד את הכל. העבודה השחורה והטינוף הזמני של הסמארטפון הכרחיות שכן איש הצד הפשוט שואף ליצור רווחים מלהיות בטטה. חובבן לעומתו, שמתמזמז רק עם אפליקציה או שתיים, במקרה של כפילות הצעות יעדיף לבחור בהצעה שהכי תקרב אותו למינימום לדרישת תשלום, גם אם בתגמול נמוך יותר על אותה ההתנסות.

כמה למה אמה

בישראל נפוץ לחשוב שמאפליקציות התנסות לא ניתן ליצור רווחים ריאליים, מה שלא בדיוק נכון. אם בוחרים להתאמצץ ולקטוף כל רווח שהוא, רק מההתנסויות באפליקציות אפשר להניב סכומים מאוד נאים בכמה שעות בודדות אחת לתקופה. מעבר לכך התחום מאוד נרחב גם מעבר לתגמול על התנסויות: בונוסים יומים, רשתות חברתיות, צפייה בפרסומות, הזמנת חברים. 

קשה להחליט באופן חד משמעי האם הקטגוריה יכולה גם לעבוד כשלעצמה ובלי שילובים נוספים מהצד הפשוט של הציר. מצד אחד לחלוטין, אחת לשבוע-שבועיים נכנסים לכל האפליקציות ומבצעים את כל ההצעות. משהו כמו 100 ש''ח בשעתיים-שלוש. מצד שני, אם הגעתם לנקודה שמלכלכים את היידים ואת הסמארטפון למה לא להוסיף בונוסים יומיים, סיבובי ביטקוין, קאשבקים משטראוס פלוס ועוד ועוד.

סיכום

מעבר לבונוסים היומיים והפרסומות כל הההתעסקות עם האפליקציות יכולה להתכנס בתוך יחידת זמן אחת בה מורידים את כל האפליקציות המוצעות עד שההצעות יתחדשו ושוב תהיה כמות, מה שלוקח כמה ימים. הרווחים מכל האפליקציות עובדים בשיטת ה-1,000 נקודות שוות דולר ובחלק מהאפליקציות ניתן בעמדת התשלום לקבל יחס המרה טוב יותר של הנקודות בהתאם לגודל דרישת התשלום.

גם אם לא מרוויחים מההתנסויות ורק צופים בפרסומות ודורשים את הבונוסים היומיים או להפך האפליקציות מאוד נוחות לשילובים - סמארטפון ומחשב. ברזי ביטקוין ובונוסים יומיים, סקרים בזמן שהאפליקציות להתנסות יורדות וכו' וכו'. ישנן ארבע אפליקציות גדולות ומוכרות כיום: Make Money, gCash, Polycash, Appcasher.

כל האפליקציות מציעות את התשלומים דרך פאייפל כאשר המינמום לדרישת תשלום הוא לא יותר מ-5$. עוד דרך מקובלת לתשלום היא כרטיסי מתנה לGoogle Play או Itunes. הסיבה היחידה להשתמש רק באפליקציות ללא שילובים של פלטפורמות צד פשוט אחרות היא למעשה כרטיסי המתנה, אם כל שרוצים הוא רק לרכוש אפליקציות בחינם ואין מטרות רווח גדולות.

לקריאת פרק 10 - הזמנת חברים יעילה !

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 2720

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 1411

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 1840

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 1541

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 1080

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 881

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

המרה של 1,500 נקודות מPanel4All ל-150 ש''ח בBuyMe. המתנה שנבחרה היא BuyMe TOTAL ...

מאי 31, כניסות 1207

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

הוכחת תשלום שישית מפאנל ויו, פאנל סקרים מוביל בו מרוויחים כסף מסקרים. בעברו הפאנ...

אוגוסט 17, כניסות 955

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

הוכחת תשלום ראשונה מקאשבק ישראל, כנראה אתר הקאשבק המוכר ביותר בישראל. קאשבק ישרא...

ספטמבר 6, כניסות 1099