אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום
סקרים בתשלום
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
ביטקוין
האתרים הגדולים
אתרים תחת

איך להרוויח כסף באינטרנט - פרק 12 - פרסומות מעבר

howקיצור כתובות והוספת פרסומות מעבר בדרך אל אתר היעד הוא תחום דו פרצופי. מצד אחד אין קל ממנו, ההרשמה לאתרים המקצרים כתובות ומוסיפים להן פרסומות מעבר בנות כמה שניות היא פשוטה ופתוחה לכל וכך גם קיצור הכתובת והוספת הפרסומת: מכניסים את כתובת היעד לתיבה שבאתר המקצר ומקבלים לינק חדש. מצד שני, על מנת לעשות רווחים משמעותיים נדרש ליצור תנועה רצינית של אנשים דרך הלינקים, ברמה של עשרות אלפי כניסות לפחות. הקסם שבתחום הוא ההתאמה שלו לכל אדם כיוון ואין צורך בבעלות על מדיה כלשהיא.

מוניטיזיישן והקץ'

תחום קיצור הכתובות נולד מהצורך הפשוט שבלהפוך טראפיק כלשהוא אל רווחים. תנועה באתר לא בהכרח עושה אתר לרווחי ואתרים רבים מגלים קשיים בניסיון להפוך לאתר אינטרנט שמרוויח כסף. אם יש לאתר תנועה ואנשים כבר מתגלגלים מלינק ללינק למה לא להעבירם גם בפרסומת בת כמה שניות שהרווחים ממנה לא תלויים בהתעניינות הגולש, בהשארת פרטים או ברכישה - אם יש צפייה יש רווח.

הקץ' של עולם פרסומות המעבר נובע מהפשטות שבו: התשלום הוא רק על הצפייה בפרסומת ואין שום דרישה מצד המפרסם מעבר לכך ולכן התשלום קטן, אפילו קטן מאוד. תעריפי התשלומים בתמורה לצפיות משתנה בין אתרי קיצור כתובות ובין המדינות מהן מגיעות הצפיות: בדרך כלל ארצות הברית וקנדה נחשבות לרווחיות ביותר ואילו אפריקה והמזרח יהיו הזולות ביותר. התגמולים נעים בין 1.5$-4$ ל-1,000 צפיות.

היתרון הגדול באמת

אז יש את הצד הנוח, כסף בטוח מטראפיק בצורה נוחה, ויש את הצד הנאחס, הצורך בכמות כניסות מאסיבית בשביל ליצור רווחים ריאליים. צד שלישי, שהוא גם הסיבה שאתרי קיצור כתובות קיבלו פרק במדריך, הוא היתרון הגדול של התחום: אין צורך באתר, בלוג, עמוד פייסבוק, ערוץ יוטיוב או בעלות מכל סוג על מדיה כלשהיא על מנת להרוויח מאתרי קיצור כתובות. כל אחד יכול לפתוח משתמש ולכל לינק יכולה להתווסף פרסומת מעבר - ללא צורך שכתובת הקצה תהיה תחת הבעלות של המשתמש, משמע שאפשר להרוויח אפילו מלהפנות אנשים לגוגל.

עובדה זו למעשה פותחת את התחום בפני כולם. נכון שלא מדובר בתחום שנמצא לחלוטין בצד הפשוט של ציר הכסף באינטרנט אבל אם מנצלים אותו במתכונת המופשטת שלו (ללא שום בעלות על מדיה כלשהיא) הוא לא באמת רחוק מהצד הפשוט של הציר. נכון שעדין נדרשת יוזמה בפרסום הלינקים אבל כל התהליך הוא בחינם ואין צורך בידע או ניסיון מיוחד. 

איפה ומה לפרסם?

אז קודם באמת צריך להבין איך מפרסמים את הלינקים האלו, מדיה שבבעלותנו או פשוט פרסום פרא ברחבי הרשת. האתרים בהם פרסומות מעבר הן בנות בית הם אתרי צפייה ישירה שמוסיפים את הפרסומת ללינק המפנה לאתר הצפייה עצמו. ההיגיון מאחורי המנהג הוא שהגולש עומד לעזוב את האתר לאחר שקיבל את מבוקשו אז שיניב רווח לפחות. ההיגיון הזה נכון לגבי כל קישור מכל פלטפורמה - אם גולש בכל מקרה עוזב אז שלפחות יניב רווח כלשהוא. 

אם אין בעלות על מדיה כלשהיא יש עוד דרכים להפוך את פרסומות המעבר להכנסה. הדרך הפשוטה היא טוקבקים ותגובות בכלל: אנשים מתווכחים בפראות על עובדות? הניחו קישור עם פרסומת מעבר שמספק את האמת או עמדה מעניינת, יש בפייסבוק סרטון ויראלי של איש מחליק על בננה? מניחים קישור לסרטון של סקייטרים עושים פעלולים כושלים וכולי. מעבר לניסוח אטרקטיבי שימשוך קהל צריך גם לבחור נושא שאטרקטיבי ושיש סביבו באז על מנת להגיע לקהלים גדולים.

דרך יותר 'מהוגנת' מתגובות בראבק היא סיפוק מוצר כלשהוא. כותבים מדריך התקנה לפורום ומוסיפים לסרטוני הדגמה ביוטיוב ולקישורי ההורדה פרסומות מעבר, מפרסמים תמונות מעמוד האינסטגרם של רונאלדו בפורום והופכים את הקישור לעמוד האינסטגרם לפרסומת מעבר, משתפים בתאוריה להמשך העלילה של סדרה שרצה ומוסיפים כמה קישורים עם צילומי מסך שמבססים אותה באתר חיצוני וכדומה. אם בוחרים להשקיע בתוכן ומאמינים שהוא יהיה רלוונטי גם בעתיד כדאי לנסות לקדם אותו גם בגוגל באמצעות הטמעת מילות מפתח טובות ובחירת כותרת מתאימה.

סיכום

יש הרבה אתרי קיצור כתובות המוסיפים פרסומות מעבר ללינקים כאשר המובילים הם Adf.ly, Shorte.st וOuo.io שמעניק תעריפים טובים לגולשים מהארץ. כדאי לשקול קידום פרסומות מעבר לגולשים ממדינות אחרות מה שיהיה אף יותר מניב. בנוסף אתרי פרסומות מעבר נוהגים לתת 20% עמלה מהרווחים של כל חבר מופנה כאשר אם אדם עבר באחת מפרסומות המעבר והחליט להירשם דרכה לאותו אתר קיצור כתובות הוא גם יחשב למופנה.

לעיתים רחוקות לא ניתן לפרסם קישורים באתרים שמזהים שמדובר בפרסומת במצב כזה ניתן להשתמש באתר קיצור כתובות פחות מוכר שאותו אתר לא חוסם. אם התוכן צפוי למשוך אחוז גבוה מהגולשים שיראו אותו ניתן להוסיף ללינק יותר מפרסומת מעבר אחת (הסבר בתחתית). תחום פרסומות המעבר הוא לא פשוט אבל הפוטנציאל בו עצום לאין שיעור שכן מספיק קישור אחד טוב על מנת לעשות קופה גדולה, קישור שישאר רלוונטי גם בעתיד יוכל להמשיך לצבור רווחים לאורך שנים.

לקריאה על אתרי קיצור כתובות !

לקריאת פרק 13 - כתיבת תוכן !

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 2824

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 1442

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 1910

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 1669

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 1154

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 942

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

המרה של 1,500 נקודות מPanel4All ל-150 ש''ח בBuyMe. המתנה שנבחרה היא BuyMe TOTAL ...

מאי 31, כניסות 1302

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

הוכחת תשלום שישית מפאנל ויו, פאנל סקרים מוביל בו מרוויחים כסף מסקרים. בעברו הפאנ...

אוגוסט 17, כניסות 1055

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

הוכחת תשלום ראשונה מקאשבק ישראל, כנראה אתר הקאשבק המוכר ביותר בישראל. קאשבק ישרא...

ספטמבר 6, כניסות 1225