אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום
סקרים בתשלום
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
ביטקוין
האתרים הגדולים
אתרים תחת

בניית אתר בחינם - פלטפורמות בניית אתר אינטרנט בעצמך

wix free site buildingאתר אינטרנט הוא דבר לא פשוט לפיתוח. צריך לעצב, לכתוב קוד, כתובת, אחסון. פלטפורמות בניית אתר בחינם בסגנון בניית אתר אינטרנט בעצמך (Drag & Drop) מציעות לכל אחד לפתח אתר במהירות וללא שום ידע מוקדם, פשוט לבנות אתר בגרירה עם העכבר. מעבר לאתרי תדמית, פרוטפוליו ואתרי תוכן, אפילו אתרים שהם עמוד מידע בודד יוכלים לחולל פלאים לעסק ללא נוכחות אינטרנטית.

מגבלות ויתרונות

קודם כל חשוב להבין שפלטפורמות בניית אתר בחינם הן מוגבלות, חזון האתר המושלם לא יתגשם בעזרתן ומעבר עתידי לאתר מקצועי יעלה לא רק בכפל עבודה אלא גם בעבודת קידום נוספת על מנת להנות מהפירות שהאתר החינמי קצר. בסופו של דבר רוב בעלי האתרים בפלטפורמות החינמיות עוברים למערכות מקצועיות שעונות על כל הדרישות שלהם או לחילופין קונים משתמשי פרימיום בפלטפורמות החינמיות. במקרים רבים בעל האתר נוטש את התחום.

מעבר לנוחות שבפיתוח האתר לפלטפורמות בניית אתר בחינם יש שני יתרונות חשובים: הן מאפשרות להרים אתר מא' עד ת' בדקות ספורות והן פותחו על ידי אנשי מקצוע מה שהופך את האתרים שלהן למעולים מבחינת חווית משתמש ומבחינת קידום בגוגל, ממהירות אתר טובה ועד עיצוב רספונסיבי שיתאים את האתר לכל מכשיר. כמו כן הן חוסכות התעסקות וקנייה של דומיין ואחסון.

Wix הפלטפורמה הפופלארית בעולם

בכל הקשור לפלטפורמות Drag & Drop חינמיות ויקס נחשבת לפלטפורמה המושקעת ביותר. כמות התבניות בה עשירה ומחולקת לקטגוריות, היא מאוד ידידותית למנועי חיפוש ומציעה גם פשטות וגם מערכת גרירה מפותחת מאוד. בכל אתרי ויקס קיימת מערכת גוגל אנליטיקס מובנית המאפשרת מעקב אחרי התנועה באתר. וכמובן, ויקס היא חברה ישראלית שיושבת בתל-אביב.

Weebly

weebly site building freeוובלי היא הפלטפורמה השנייה הכי נפוצה אחרי ויקס מה שעובד לטובתה שכן ויקס כבר מזוהה עם אתרים חינמים פשוטים. וובלי לפחות בארץ פחות מוכר ויכול להעניק לאתר עוד צ'אנס מול הגולשים בהשוואה לויקס. מבחינת הפלטפורמה החינמית נטו וובלי משתווה לויקס וזה כבר עניין של טעם ונוחות של כל אחד. אם בוחרים להשקיע כמה דולרים במשתמש פרימיום אז ויקס עדיף.

גוגל סייטס ובלוגר

בעולם אף אחד לא סופר את המערכות של גוגל סייטס ובלוגר ולא לגמרי בצדק. הן אמנם לא 'מרימות' למפתח האתר עם תבניות מעניינות ופונטים לפנים אבל הן הכי תכלסיות שיש. רוצה לרחרח כיוון למבנה של האתר? רוצה רק להציג רעיון או דוגמא? רוצה מערכת אמינה שלא תצרח את זה שהיא חינמית? פרסומות באתר? לא מדובר במערכת שתסדר אתר שיראה מקצועי לחלוטין אבל גם וובלי וויקס במתכונת החינמית לא יעשו זאת.

גוגל סייטס היא מערכת גרירה כביכול יותר מפותחת מבלוגר בשל היכולת לשחק באופן חופשי עם המבנה של כל עמוד. בלוגר לעומתו מותאם יותר לאתר שעתיד לייצר תוכן. גוגל סייטס עובד עם Drag & Drop ובלוגר מאפשר לשחק עם המבנה של התבניות אבל ללא גרירה חופשית. מבחינת קידום שני המערכות הללו שייכות לגוגל ככה שהן נהנות מפרוטקציה במנוע החיפוש ומשתמשים רבים של בלוגר בכל העולם מגיעים למקום הראשון בחיפושים מה שמאוד קשה עם אתר ויקס, וובלי ואפילו גוגל סייטס.

ויקס, וובלי וגוגל סייטס עובדות טוב עם "אתרי חמישה עמודים". מערכת פשוטה וחינמית שתספק נוכחות אינטרנטית ומידע בסיסי בזריזות. קשה יהיה לקדם אתר בגוגל עם מערכות אלו ולכן הן מתאימות בעיקר לעסקים שצריכים מרכז מידע אינטרנטי קטן, אם בשביל שעות פתיחה, תיק עבודות, מחירון, מיקום, יצירת קשר. אם האתר הוא של עסק מסויים הוא גם יוכל להשתחל למקום הראשון בגוגל כאשר גולשים יחפשו אותו ספציפית.

וורדפרס בחינם - הבחירה האידיאלית אם ניתן

WordPress free site buildingוורדפרס היא מערכת ניהול תוכן המאפשרת לבנות אתר באופן עצמאי. בוורדפרס אין מערכת גרירה וזאת בשל שוורדפרס כמעט ולא מוגבל באפשרויות. ניתן להקים אתר ולאחסן אותו בחינם בwordpress.com. תהליך הפיתוח של האתר בוורדפרס לא קליל כמו בפלטפורמות הנ''ל אבל הוא כן מאפשר להנות ממערכת רצינית שתמיד ניתן לשפץ ולשפר בלי לסבול ממעבר דירה כולל וכואב של האתר.

היתרונות של וורדפרס הם כמות התבניות שיש לבחירה, הקהילה הענקית (גם בישראל), יש משתמשי פרימיום בתשלום וכל איש מקצוע מכיר את המערכת ויודע לעבוד איתה. אם לא רוכשים שום חבילת פרימיום כתובת האתר תהיה תת דומיין של וורדפרס ויצויין שהאתר הוא חינמי ותוצרת וורדפרס, כמו בכל הפלטפורמות הנ''ל. אם השאיפות מהאתר גבוהות ואין תקציב לאיש מקצוע ניתן תמיד לשלב משתמש פרימיום מוזל עם קצת פיתוח במיקור חוץ דרך פייבר.

בניית אתר בחינם יכולה להיות התנסות טובה

מצד אחד פלטפורמות בניית אתר אינטרנט בעצמך יכולות לעזור בגילוי הצרכים של האתר והאם הרשת היא בכלל מרחב מתאים ונוח לבעליו ומצד שני אין דבר כזה בניית אתר בחינם. הפלטפורמות החינמיות מעניקות תת-דומיין ומציבות פרסומות של הפלטורמה עצמה באתר, דברים שמבהירים לכל גולש את רמת המקצועיות של האתר ומשפיעים בעקיפין גם על מיקום האתר בגוגל. אין מנוס מלהבין את השאיפות של האתר והתקציב הקיים על מנת לבצע החלטה מושכלת מראש.

לקריאה על התאמת האתר אל הצרכים !

לקריאה על איך אתר אינטרנט מרוויח כסף !

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 3388

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 1796

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 2344

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 2291

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 1572

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 1351

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

המרה של 1,500 נקודות מPanel4All ל-150 ש''ח בBuyMe. המתנה שנבחרה היא BuyMe TOTAL ...

מאי 31, כניסות 1921

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

הוכחת תשלום שישית מפאנל ויו, פאנל סקרים מוביל בו מרוויחים כסף מסקרים. בעברו הפאנ...

אוגוסט 17, כניסות 1642

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

הוכחת תשלום ראשונה מקאשבק ישראל, כנראה אתר הקאשבק המוכר ביותר בישראל. קאשבק ישרא...

ספטמבר 6, כניסות 1837