אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

צ'יפים לפוקר בפייסבוק בחינם ובלי להציק לאנשים

downloadזינגה מעניקה לכל משתמש חדש בין עשרות אלפי למאות אלפי צ'יפים לפוקר בפייסבוק בחינם להתחלה. מאמר זה מסקר את הדרכים השונות שזינגה מציעה למשתמשים להרוויח עוד צ'יפים לפוקר בפייסבוק בחינם, שכן הרבה אפשרויות לא דורשות אפילו לשחק פוקר או להזמין חברים לשחק על מנת לקבל עוד צ'יפים לפוקר שבפייסבוק חינם.

עדכון בתחתית 5/2020

אז קבלנו את המענק ההתחלתי של זינגה ומפה לשם הפסדנו אותו. מה קורה מכאן? קודם כל נוכל לשחק עוד כמה ידיים כאשר הקופה תגמר היא תתמלא שוב ב-500 צ'יפים. אם נפסיד את ה-500 יותר מכמה פעמים הכיסוי האוטומטי יפסק. אם נכנס למערכת כעבור כשעה בערך, נזוכה שוב בעוד 500 צ'יפים, אך הכיסוי לא יחזור ואם נאבד אותם הפעם נשאר על ה-0.

לרוב, בנקודה זו אנשים מתחילים להיות נאחסים וטיפשים. הם מקבלים את ההצעות המציקות של זינגה להזמין חברים וכשהחברים לא זורמים על פוקר בהפתעה זינגה לא מתגמלת אותם על כך, והקופה עדין על 0. ועדיין, זה לא הסוף. אפילו לא קרוב.

דרכים להרוויח צ'יפים לפוקר בפייסבוק בחינם - בלי לשחק פוקר

zynga poker arcade

1. Arcade - בצד שמאל של מסך הניהול בזינגה נוכל לראות את הקוביה בתמונה מתחתיה כתוב Lucky Bonus או Arcade. הקוביה פותחת שלושה משחקונים קטנים כאשר לעיתים הם יהיו בחינם ולעיתים ידרשו מטבעות זהב. בכל מקרה המשחק Lucky Bonus יהיה בחינם לפחות פעם אחת. סוג של גרסה ממוחשבת למכונות המזל בקזינו (סלוטס), הזכיות משתנות ונעות בין עשרות אלפים למיליונים. המשחק הראשון משמאל נקרא Scartchers וכל שצריך לעשות הוא לגרד וזוכים בכמות צ'יפים משתנה. המשחק האמצעי אינו בחינם.

  • לאחר שמשחקים בסלוטס צריך לחכות ארבע שעות בכדי להרוויח דרכם שוב צ'יפים בחינם. עד אז במקום התווית יצוין מספר השעות שנותר לחכות עד שיהיה ניתן לשחק שוב בחינם.

zynga pokerprofile freechips2. בצד שמאל של התמונה התחתונה יש סמיילי צהוב עם משקפי שמש מתחתיו כתוב Profile, לוחצים עליו ולאחר מכן על הפריט השלישי בתפריט העליון 'Achievements'. בהנחה וכבר שוחקו כמה משחקים כנראה שמשימות מסוימות כבר הושלמו ועל מנת לקבל את התגמול עליהן נדרש ללחוץ על כל כפתור ירוק שמוצע (בתמונה ניתן לראות את הפריט הרביעי). על הכפתור יהיה כתוב 'Claim Rewards'.zynga claimrewards

בתפריט התחתון המתקבל מלחיצה על 'Achievements' נוכל לראות ארבעה פריטים: New, Bronze, Silver, Gold. מבחינת משיכת הפרסים (לחיצה על הכפתור הירוק 'Claim Rewards' כמוסבר בפסקה מעל) ניתן לדרוש זכיה רק מהזכיות תחת New. בשאר הפריטים באותו תפריט נוכל לצפות בזכיות שכבר התקבלו ובמשימות שעוד לא נצלחו. על מנת להבין מה המשימה דורשת פשוט משאירים את העכבר לכמה שניות על האייקון וענן הסבר קטן יצוץ.

שימוש נכון בידע על מה זינגה מתגמל יזרז את הדרך לצבירת הון. כמו כן אפשר להכנס לפריט התפריט האחרון מימין לAchievements' בשם 'Collections'. שם, כמו ב'New' צריך לדרוש את הזכייה. הכפתור 'Claim Rewards' הירוק ממוקם משמאל לאוסף שצריכים שהיה (את הפריטים משיגים בנצחונות בפוקר עצמו). להשיג אוסף פחות שכיח מהזכיות שמתחת ל'New'.

zynga pokerjenius

3. Poker Jenius - אם עוברים על הקוביות שבפינה הימנית עליונה של מסך הניהול בזינגה ולוחצים על הכובע הכחול יוצגו שלוש ידיים אפשריות שמהן בוחרים את היד עם הסיכוי הטוב ביותר לנצח, אם צודקים זוכים ב-100$ בצ'יפים, טועים זוכים בשליש. לאחר מכן יפתח הפלופ ויציג את מה שיציג ונצטרך לבחור שוב מבין שלושת הידיים את היד עם הסיכוי הטוב ביותר לנצח בהתאם לפלופ. אותה שאלה תוצג שוב ושוב לאחר פתיחת שני הקלפים הנותרים. כל תשובה מעניקה צ'יפים אוטומטית. מקסימום רווח הוא 1200 צ'יפים וניתן לשחק כל יום שוב.

zynga pokerjenius freechips

4. משחקים אחרים - זינגה היא חברה שמנהלת עוד משחקים שונים בפייסבוק ומחוצה לו. ברגע שכמות הצ'יפים יורדת לשפל (בין מאות לאלפי צ'יפים) זינגה תציע הצעות שונות שתמורתן מרוויחים המון צ'יפים. בהצעות החינמיות לרוב נמצא 2-3 משימות להגיע לשלב / רמה מסוימת במשחק בתמורה לצ'יפים. הסכומים די מטורפים ונעים בין 100,000 ל-2,000,000 צ'יפים למשימה. ככל שהפרס גדול יותר המשימה תקח יותר זמן.

להרוויח צ'יפים מלשחק פוקר בשולחן

Shootout - שוטאאוט הוא אחד הדרכים האידיאליות לצבור הון התחלתי. הרעיון של הטורניר הזה פשוט: בתמורה ל-2,000 צ'יפים נכנסים לסיבוב הראשון, בשולחן זה כל שחקן מקבל 1,000 צ'יפים והמנצח יהיה האחרון שישאר עם כל 9,000 הצ'יפים של שמונת השחקנים האחרים. המנצח יעלה לסיבוב השני, שם יתחרה עם עוד שמונה שחקנים שגם כן סיימו את הסיבוב הראשון במקום ראשון. השחקן שירוויח את כל 9,000 הצ'יפים יעלה לסיבוב השלישי והאחרון. בסיבוב השלישי התנאים הם אותם תנאים - לנצח את כולם. מקום ראשון בסיבוב השלישי זוכה ב500,000 צ'יפים. מקום שני ב200,000 ומקום שלישי ב100,000.

גדול על קטנים - יש הרבה צ'יפים אז גם מהמרים בגדול. לא חכם. הרבה יותר קל לרושש מרושש מאשר מיליונר. בשולחן גדול הפסד All In יכול להיות חצי מסך הצ'יפים. בשולחן קטן All In יכול להיות אחוז מסך הצ'יפים - אם מפסידים חוזרים בשנית כאילו לא קרה דבר. ההפסד לא ישבש את ההתנהלות במשחק. המון שחקנים חיים משולחנות קטנים. שחקנים עם מיליוני צ'יפים שנמצאים בשלוחנות עם הבליינדים הכי נמוכים. בניגוד לאימרה, עדיף להיות ראש לשועלים.

חברים - לא מדובר על להזמין חברים כמו שזינגה כל כך רוצה, אלא על לעקוץ עם החברים: נכנסים לשולחן עם עוד חברים, מעדכנים אחד את השני במהלך המשחק למי יש מה ומשפרים את הסיכויים פלאות. מעבר לכך, השחקנים מסביב לא יודעים ככה שאפשר ממש לצייר להם פרופיל שגוי של כל שחקן; לדוגמא, לגרום לאחד להיראות שקרן פתולוגי על ידי הרמה של הבליינד (הגבהת ההימור) ולאחר שהחבר השני מקפיץ גם הוא את ההימור, לפרוש עם 'השקרן'. בסיבובים שלאחר מכן נוכל להשתמש בדמויות להטעיית שחקנים אחרים. לקריאה יתרה על עקיצות עם חברים.

zynga poker Challengesticket

Challenges - האתגרים הסגולים נמצאים כל הזמן אבל חייבים להפעיל אותם בשביל לזכות בפרסים המוצעים. לוחצים על האייקון של עלה הזהב עם הרקע הסגול בצד ימין של מסך הבית (מחוץ לשולחן משחק) ונפתח תפריט קצר שמציין איזה אתגרים כרגע אפשר לקחת. הרעיון המנחה של האתגרים הוא קרב מול טיימר: מרגע שהופעל אתגר יש זמן מוגבל להצליח אותו. הזמנים הם 15 דקות, 30 דקות ושעה. ברגע שנצלח זוכים בכרטיסים. השווי המדויק של כל כרטיס משתנה בהתאם לרמה. על בסיס הסרטון הבא ניתן לראות ש-30 כרטיסים שווים יותר מ-400,000 צ'יפים + 2,500 Experience ו-3 מטבעות זהב (שני האחרונים שווים גם צ'יפים בעקיפין).

https://www.youtube.com/watch?v=BX3wQvSdM-I

לצפייה בסרטון הזכייה של הספרייה בChallenges!

Hi&Lo - גבוה / נמוך הוא משחק די מטומטם שמוצע לפעמים במקביל למשחק בשולחן. המשחק מציג קלף כלשהו ושואל האם הקלף הבא יהיה נמוך או גבוה מהקלף שהוצג- מאוד פשוט. ניתן להרוויח מהמשחק כמה מאות צ'יפים עד שהוא נפסק מעצמו וחוזר שוב מאוחר יותר. בתמונה למטה רואים את הHi&Lo ממוקם בפינה השמאלית של המסך, ככה שאפשר להמשיך לשחק בשולחן תוך כדי.zynga poker hilo

לעלות רמות - חלק מהמערכת של זינגה כוללת רמות משתמש. כמות הניצחונות היא המשפיעה העיקרית על המהירות בה עולים רמות. כל רמה שעולים מזכה בכמה אלפי צ'יפים לפחות. ככל שהרמות עוברות נדרש יותר Experience והפרסים גם כן עולים.

סיכום

זהו. אלו הדרכים השונות הקיימות כיום להרוויח צ'יפים לפוקר בפייסבוק בלי להשקיע כסף מהכיס ולקנות צ'יפים. כמובן שתמיד נוכל גם להעזר בחברים השונים בפייסבוק במגוון דרכים שכן זינגה מפנקים בעוד צ'יפים ומתנות שונות אם משחקים בשיתוף עם חברים. קריאה יתרה על צ'יפים לפוקר בפייסבוק הניתנים בתמורה לשיתופי פעולה עם חברים ניתן למצוא בתחתית המאמר על מכירת צ'יפים בכסף אמיתי.

עדכון מאי 2020: המערכת של זינגה השתנתה ורובם המוחלט של הסעיפים כאן כבר אינם רלוונטים, להלן מה כן:

עמוד הפייסבוק של זינגה מפרסם מספר פוסטים ביום, בסוף כל פוסט ימצא קישור שמעניק צ'יפים חינם

zynga facebook poker page free chips texasholdempoker

על מכירת צ'יפים לפוקר בפייסבוק בכסף אמיתי!

לחזרה לקטגוריית כסף ממשחקים!

לכניסה לפוקר בפייסבוק!

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 3218

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 1661

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 2241

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 2130

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 1450

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 1220

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

המרה של 1,500 נקודות מPanel4All ל-150 ש''ח בBuyMe. המתנה שנבחרה היא BuyMe TOTAL ...

מאי 31, כניסות 1806

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

הוכחת תשלום שישית מפאנל ויו, פאנל סקרים מוביל בו מרוויחים כסף מסקרים. בעברו הפאנ...

אוגוסט 17, כניסות 1499

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

הוכחת תשלום ראשונה מקאשבק ישראל, כנראה אתר הקאשבק המוכר ביותר בישראל. קאשבק ישרא...

ספטמבר 6, כניסות 1668