אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

CoinPot ארנק ברזים - פורטפוליו קריפטו בחינם

coinpotCoinPot הוא ארנק לתשלומים קטנים מברזים (microwallet). קוינפוט מחובר לשבעה ברזי מטבעות קריפטוגרפים, כך שכל רווח שנצבר באחד הברזים המקושרים אליו מתווסף אליו אוטומטית: אין דרישת תשלום, אין המתנה, אין ריבוי חשבונות. הכל במקום אחד. קוינפוט הפך מפורסם מאוד לאחרונה, בעיקר בשל חיבורו לברזים מובילים.

האתר נסגר.

אך לפני שמדברים על CoinPot, ראוי לספר על הברזים איתם עובד, שכן להם הוא מיועד.

משפחת Moon

קוינפוט מחובר לחמשת ברזי המון: ביטקוין, לייטקוין, ביטקוין קאש, דאש ודוגקוין. ברזי מון ידועים בנדיבות הרבה שלהם, כמו גם באמינות והוותק. הייחודיות שלהם היא בעובדה שהם 'ברזים חוסכים' - אם ברוב הברזים אין משמעות למרווח הזמן שבין ביקורים (Claim), בברזי מון ככל שעבר יותר זמן מהביקור האחרון הביקור הנוכחי יהיה רווחי יותר.

כל ברזי המון הם ברזי 5 דקות.

moonlitecoin claim rates

לברזי המון יש מגוון בונוסים, בונוס נאמנות למשל מעניק תוספת של 1% רווח על כל יום רצוף של ביקור בברז (עד 100%).

בונוס מפנק נוסף הוא בונוס מיסתורין שהוא האפקט ההגרלתי בברזי מון - בכל דרישה מוגרל בונוס שנע בין תוספת של 1% ל-100% לדרישה.  

בנוסף לרווח מהזמנת חברים, יש גם בונוס על כך שהם פעילים. כל הבונוסים נצברים - אחד לא בא על חשבון השני.

לקריאת הסיקורים של הברזים ◄◄ ביטקוין - לייטקוין - ביטקוין קאש - דאש - דוגקוין

moonbitcoin claim bonusesדוגמא לבונוסים של מון ביטקוין לאחר Claim

BitFun, BonusBitcoin

מעבר לחמשת ברזי המון, קוינפוט עובד עם עוד שני ברזי ביטקוין. BitFun הוא ברז 3 דקות חוסך אבל אין לו תעריף מוצהר. נכון להיום כל 5 דקות ניתן לדרוש סאטושי אחד.

BonusBitcoin הוא ברז ביטקוין ותיק וגדול. מלבד איזה פופאפ פה ושם, חווית המשתמש בו נוחה. זהו ברז 15 דקות, מגריל עד 5,000 סאטושי וניתן לוותר על ההשתתפות ולקבל סכום סאטושי קבוע מכל Claim. מעניק בונוס 5% מסך הרווחים כל יום. 

בניגוד לשאר הברזים שעובדים עם CoinPot, ב-Bonus Bitcoin הרווח מכל Claim לא יצטבר גם אם עברו יותר מ-15 דקות מאז הביקור האחרון. זהו אינו ברז חוסך.

bit fun free bitcoin faucetלקריאה על BitFun! --> לכניסה לברז!

logo bonus bitcoinלקריאה על BonusBitcoin! --> לכניסה לברז!

CoinPot Tokens

מעבר לרווחים שנצברים משבעת הברזים, קוינפוט גם מחלק טוקנים (מטבעות) של קוינפוט. עבור כל Claim מכל ברז מוענקים 3 טוקנים. Claim של מופנה מאחד הברזים מעניק גם כן טוקן אחד.

את הטוקנים ניתן להמיר לכל אחד מהמטבעות בהם קוינפוט תומך. ניתן גם להמיר את המטבעות בינם לבין עצמם (לדוגמא, להמיר ביטקוין בלייטקוין).

את הטוקנים ניתן להמיר לביטקוין ביחס של טוקן אחד שווה ל-1.03 סאטושי (100 טוקנים = 103 סאטושי). היחס משתנה כמובן בהתאם לשער הביטקוין, אם משווים את ערך הטוקנים לשקל כל 30 טוקנים שווים קצת יותר מאגורה. לא הרבה אבל כיוון ומקבלים אותם חינם לא מתלוננים. ישנן דרכים נוספות להרוויח טוקנים ואפשר גם להמר איתם בלוטו וב-Hi&Lo.

  • באופן כללי, עצם קיומם של הטוקנים הופכים את שבעת הברזים להרבה יותר רווחיים: כל Claim מעניק תוספת של 3 טוקנים, כ-3 סאטושי אקסטרה, בנוסף לסאטושי שמקבלים בעד ה-Claim.

כרייה

מעבר לטוקנים, עוד דרך להרוויח מקוינפוט היא לכרות מטבעות באמצעות המחשב. כל שדרוש הוא להשאיר את הלשונית פתוחה והכרייה מתבצעת. ניתן לראות הדגמה קצרה כיצד לעשות זאת בסרטון בתחתית.

את רמת הקושי של הכרייה קובעים שני פרמטרים: כח המעבד של המחשב הקרוי CPU וכמות ה-threads. דוגמא לבחירה בשימוש מקסימלי בסרטון למטה. 

הרווחים מהכרייה מתעדכנים כל חמש דקות בערך, את הרווחים רואים בעמוד המטבע אותו כורים. הכרייה של ביטקוין והטוקנים של קוינפוט תראה תוצאות הכי פחות מהר כיוון והם יקרים יותר משאר המטבעות. הכרייה יכולה להיות תוספת נחמדה אם משאירים את הלשונית פתוחה בלילה, כך שהתהליך לא מפריע לשימוש במחשב.

כדאי לקחת בחשבון שכרייה תשפיע על החשמל שהמחשב צורך.

  • קוינפוט ממליץ לבטל חוסם פרסומות אם יש ואנטי וירוס בשביל למקסם רווחים.
  • אין לראות בסיקור זה שום עצה או המלצה בעד פעילות או הפסקת פעילות כרייה. כל הפועל בהסתמך לסיקור זה ו/או התוכן שבתוכו אחראי באופן בלעדי לכל נזק או הפסד שייגרם לו.

Multiplier ולוטו

Multiplier הוא משחק הברזים המוכר גם בשם Hi&Lo. מהמרים האם המספר הבא שייצא יהיה גבוה או נמוך. בברז זה הסיכויים הם 50-50, נתון מדהים שלא ברור איך קוינפוט יכולים להרשות לעצמם להציעו.

לשם ההשוואה, Free Bitcoin, גדול הברזים, מציע 47.5% סיכוי זכייה. ההימורים הם רק בטוקנים של קוינפוט. המערכת של המשחק עוד לא נוחה ברמה של FreeBitcoin אבל לחלוטין ברת שימוש, במיוחד אם משתמשים ב-AutoRoll.

coinpot multiply tokens
משחק הגבוה/נמוך ב-CoinPot: ההימור הוא על נמוך 'Roll low', סיכויי הזכייה הם 50% ולכן הסימון כפול 2 (2x). המספר שצריך לצאת בשביל לזכות הוא בין 000 ל-499 וסכום ההימור הוא 100 טוקנים (tokens).

הלוטו הוא הגרלה שעתית ופשוטה, כל טוקן שווה לכרטיס בודד כאשר ניתן לראות בדיוק כמה כרטיסים נשלחו ומה סיכויי הזכייה האישיים בהתאם לכמות הכרטיסים ששולחים. יש זוכה אחד המקבל 50% מסך הטוקנים ועוד חמישה זוכים ב-10% כל אחד. קוינפוט מוסיפים לכל הגרלה 1,000 טוקנים על חשבונם.

כרגע כמות הכרטיסים בכל הגרלה נעה בין עשרות אלפים למאות אלפים.

אלו לא סיכויים מדהימים ועם זאת, הגרלה מתקיימת מדי שעה כך שסביר שלעיתים יש הגרלות קטנות יותר. תמיד אפשר גם לחסוך טוקנים ולהשתתף בבת אחת כך שהסיכויים יעלו.

Challenges

האתגרים הן נישה חדשה ומגניבה של CoinPot. בתמורה לפעולות שונות מרוויחים כוכבים. לכל אתגר חמש דרגות קושי וכל דרגה שמשלימים מעניקה כמות כוכבים בהתאם (1-5). כל כוכב שמשיגים מעניק 100 טוקנים, כך שאם משלימים אתגר מדרגת קושי שנייה מקבלים שני כוכבים השווים ל-200 טוקנים, וכן הלאה עד 500 טוקנים ל-5 כוכבים.

daily faucet claim coinpot

ישנם סוגים שונים של אתגרים, יש אתגרים יומיים שמתחדשים כל יום למשל: כמות Claim יומית (בריבוע הכחול), כמות כרטיסי לוטו שנשלחו, כמות המשחקים ב-Multiplier וסכום ההימורים ב-Multiplier. מעבר לאתגרים יומיים יש אתגרים חודשיים ואתגרים חד פעמיים לכל חשבון.

בכל חודש 25 החשבונות עם הכי הרבה כוכבים מקבלים כמות טוקנים שנעה בין 1,000 ל-10,000,000 (כ-1,000$ למקום הראשון). למרות שהסיכויים לזכות בתחרות החודשית קטנים שכן התחרותיות מאוד גבוהה, הטוקנים על זכיות בכוכבים הם רווח ודאי.

CoinPot - סיכום

אז כאמור הרווחים נצברים אוטומטית בארנק מסך כל הברזים יחד. לקוינפוט יש מינימום למשיכה, זאת בהנחה ומעוניינים למשוך את המטבעות ממנו לארנק. המינימום למשיכה בביטקוין הוא 10,000 סאטושי, בביטקוין קאש 100,000 סאטושי, בלייטקוין 200,000 ליטושי, בדאש 0.002 ובדוגקוין 100 דוג.

מעל הכל מה שהופך את קוינפוט לארנק מדהים היא האיגוד שהוא עשה לשבעה ברזים מעולים, מתוכם שישה הם ברזים חוסכים (כולם חוץ מ-BonusBitcoin). המשמעות היא שמספיק יהיה לעבוד בשיטת הביקור היומי ולו רק עם הברזים החוסכים בשביל להרים תיק השקעות קטנטן בקריפטו ובחינם.

מאמר מקיף שנכתב בנושא וסקר את דרך הפעולה הזו גורס שהרווחים מביקור יומי בודד במשך שנה בכל אחד מ-7 הברזים ללא מופנים כלל יהיו שווים בסוף השנה ל-900$, בהנחה ושערי המטבעות לא זזו. החישוב הזה מתבסס בין היתר על בונוס הנאמנות של ברזי מון, שלאחר מאה ימים רצופים של ביקור בברזים מעניק 100% בונוס לכל Claim.

  • כשאותו מאמר נכתב הטוקנים של קוינפוט עוד לא היו קיימים, כמו גם התחרויות.

הכותב במאמר מעלה את עניין הפורטפוליו בחינם, ממש לבנות תיק השקעות של מטבעות קריפטו דרך קוינפוט. כיוון וקוינפוט מאפשר להמיר בין המטבעות, משתלם לבקר בכל הברזים ובמקסימום, אם לא רוצים למשל להחזיק ביטקוין קאש, להמירו לביטקוין. בגלל שהברזים חוסכים, ביקור יומי בנוסף לבונוס הנאמנות יהפכו את התיק לשווה ערך לאורך זמן.

על מנת שקוינפוט יחבר את הרווחים מהברזים אליו יש להירשם לברזים עם אותו המייל איתו נרשמים לקוינפוט. לעיתים כשמנסים להתחבר לקוינפוט הוא דורש אישור מהמייל, ניתן לראות דוגמה בתמונה. פשוט לוחצים על הקישור במייל שמתקבל.

coinpot mail

  • אם עוברים לקוינפוט מתוך הברזים לא יהיה צורך בהתחברות ואישור מהמייל, ניתן לראות דוגמא לכניסה כזו בסרטון.

לכניסה ל-CoinPot

לקריאה על מון ביטקוין

לקריאה מה זה בכלל ברזי ביטקוין 

לקריאה על Free Bitcoin ברז הביטקוין המוביל בתחום

סרטון הדגמה: דרישה במון דאש, מעבר לקוינפוט דרך הברז (0:30), הצגה של הרווחים מהדרישה כולל הטוקנים (0:45), מעבר לאתגרים (challenges) והצגת האתגרים היומיים (1:20), חזרה לעמוד הבית ולחיצה על המרה של הטוקנים (2:10), בחירה בכמות המקסימלית להמרה (כמה שיש בחשבון) הזנת הסיסמא לקוינפוט ואישור ההמרה. חזרה לעמוד הבית (3:00) ולחיצה על כריית לייטקוין, בחירה ברמת שימוש הכי גבוהה במעבד ומקסימום תהליכים במקביל (8), התחלת כרייה ועצירתה.

תעריפי הברזים משתנים כל הזמן בהתאם לשערי המטבעות, עודכן לאחרונה 17/8/2020.

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 3218

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 1661

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 2241

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 2130

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 1450

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 1220

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

המרה של 1,500 נקודות מPanel4All ל-150 ש''ח בBuyMe. המתנה שנבחרה היא BuyMe TOTAL ...

מאי 31, כניסות 1806

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

הוכחת תשלום שישית מפאנל ויו, פאנל סקרים מוביל בו מרוויחים כסף מסקרים. בעברו הפאנ...

אוגוסט 17, כניסות 1499

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

הוכחת תשלום ראשונה מקאשבק ישראל, כנראה אתר הקאשבק המוכר ביותר בישראל. קאשבק ישרא...

ספטמבר 6, כניסות 1669