איך להרוויח הרבה כסף בזמן קצר - לעשות כסף קל ומהיר באינטרנט

make money online fast and easyזירת האינטרנט מבחינת איך לעשות כסף קל ומהיר ידועה כמבטיחה, כמובן שאין כסף שבא ללא מאמץ אבל זירה זו כן מאפשרת להרוויח הרבה כסף בזמן קצר כיוון ושיטות התגמול הן בהתאם לתוצאות. הקלות בזירה מתבטאת בכך שאין צורך בהשקעה מהכיס כמו בעסק סטאנדרטי או בהשכלה כלשהיא או ניסיון ייחודי - הפלטפורמות פתוחות לכל ומתגמלות בהתאם לביצועים.

איך לעשות כסף קל ומהיר

אם רוצים לעשות כסף מהיר אתרי סקרים בתשלום, אפליקציות להתנסות ובונוסים יומיים לא יספקו את הסחורה שכן הרווחים מהם נצברים לאורך זמן. השאיפה להרוויח הרבה כסף בזמן קצר דורשת פלטפורמות המעניקות יד חופשית ביצירת הרווחים ללא תלות בכמה סקרים נשלחו החודש או בכמה אפליקציות ניתן להתנסות כרגע. על מנת לעשות כסף קל ומהיר אין מנוס מלהתעסק בשיווק.

אתרי קיצור כתובות

אתרי קיצור כתובות מאפשרים לכל אחד להרשם אליהם ולהוסיף לכל כתובת פרסומת מעבר בת כמה שניות. היתרונות בתחום פרסומות המעבר הוא שלא צריך שום פלטפורמה כמו אתר או עמוד פייסבוק על מנת לעשות כסף קל ומהיר דרכן והלינקים המקוצרים עצמם עם פרסומת המעבר גם כן לא צריכים להיות תחת הבעלות של המשתמש על מנת להוסיף להם פרסומת ולהרוויח מכל מי שיעבור בה בדרך אל כתובת היעד הרצויה, תהיה אשר תהיה

אתרי קיצור כתובות לא נחשבים לנדיבים בשל הרווח הבטוח שהם מציעים - כל שנדרש הוא שגולשים יעברו בפרסומת על מנת שהמשתמש יתוגמל. בשביל להרוויח הרבה כסף בזמן קצר מפרסומות מעבר צריך לפזרן בצורה אגרסיבית ברחבי הרשת. תגובות לכתבות, לפוסטים, לסרטונים, יצירה של תוכן בפורומים והפניית גולשים ממנו לפרסומות המעבר ועוד ועוד. מבחינת המערכות עצמן אתרי פרסומות המעבר הם פשוטים ביותר: הייתה צפייה יהיה תשלום ואין מגבלות על הרווחים או כמות הלינקים שניתן לקצר.

הזמנת חברים

כמעט לכל אתרי הכסף באינטרנט הטבת חבר מביא חבר. לפעמים מדובר בהטבת עמלה מהרווחים של החבר ולפעמים בהטבה חד פעמית עם ההרשמה או הרכישה. אם רוצים להרוויח הרבה כסף בזמן קצר הטבות חבר מביא חבר מסוימות יכולות להתגלות כפתרון מעולה שאמנם יתקשה להפוך להכנסה קבועה בשל גבולות המעגל החברתי והמשפחתי אבל כן יוכל לעשות קופה קטנה.

החסרון העיקרי שבהזמנת חברים ליצירת כסף מהיר הוא שכמעט ולא ניתן למצוא הטבות שיעניקו כסף מזומן אלא דברים שווי כסף כמו קרדיט ללינה בAirbnb, קרדיט לקניות מכל סוג בגרופון, נסיעות בGett או UBER. ישנן עוד הטבות שכן מעניקות כסף אך לרוב לא מדובר בסכומים גדולים או שצריך להמתין שהחבר ירוויח בעצמו. אתר אחד שהוא יוצא דופן לחלוטין בתחום הזה ומאפשר גם להרוויח מחברים באופן קבוע ללא שום תהליך הרשמה או רכישה מצידם הוא פה לאוזן. 

פייבר - מכירת שירותים

פייבר הוא אתר המאפשר מכירת שירותים דרך האינטרנט, כל סוג של שירותים. מעריכת וידאו דרך מכירת ניקוד במשחקי רשת ועד לייעוץ זוגי בסקייפ. בשביל לעשות כסף קל ומהיר בפייבר נדרש כישרון כלשהוא, ניסיון בתחום מסוים או ידע ממוקד כלשהוא. פוטנציאל הרווח בפייבר הוא עצום אבל תלוי ישירות בכך שהמוצר באמת יתפוס. המחיר המינימאלי לשירות בפייבר הוא 5$ והמקסימאלי הוא 10,000$.

קאשבקים

מאתרי קאשבק לא ניתן לעשות הרבה כסף אבל הרווחים שכן צוברים מרוויחים בזמן קצר. אתרי הקאשבק יכולים להיות תוספת טובה אם באמת רוצים להרוויח הרבה כסף בזמן קצר. על כמעט כל קניה היום ניתן לקבל החזר כספי מאתרי הקאשבק השונים כאשר בראשם נמצאים אתרי קאשבק שמעניקים החזרים על מוצרי צריכה רגילים כמו אפליקציית שטראוס + שמתגמלת במתנות על צילום של קבלות עם מוצרי שטראוס, אחלה, עלית, דנונה ועוד.

רוב אתרי הקאשבק מיועדים להחזרים על קניות לא שגרתיות באינטרנט, למשל מeBay, עליבאבא, גרופון, טיסות, מלונות וכו'. שירותים שכולם צורכים מפעם לפעם ואולם רק מעטים באמת עוברים לפני הכניסה לאתרי הרכישה באתרי הקאשבק שבטווח הארוך ובניהול חשבון משפחתי משותף מהר מאוד הופכים לחסכון שמן בתמורה ללחיצת כפתור לפני כל רכישה.

מטבעות דיגיטליים

לפני מספר שנים נולד הביטקוין. מטבע דיגיטלי שהציף אזהרות על אזהרות מטעמי ממשל בכל העולם, אמרו שהוא תנודתי, מסוכן ומה לא. כיום הביטקוין הוא כבר אימפריה. שוק של מאות מילארדי דולרים, מאות מטבעות, קהילה תוססת והופעה קבועה בסדר היום התקשורתי. ישנם ברזי ביטקוין, אתרים שמחלקים אותו בחינם, בתמורה לביקור באתר. כמובן שלא מדובר בהרבה כסף אך אם צמיחתו תמשך כפי שרבים צופים מעט כסף בביטקוין יכול להיות לא מעט בעתיד.

עוד סוג של ברזים הם ברזי האלטים, המטבעות הדיגטלים האחרים המבוססים על הביטקוין. המטבעות האלו יותר תנודתיים מהביטקוין ושווי השוק שלהם גם קטן יותר מה שגורם למשתמשים רבים לפנות לברזים אלו בשביל הסיכוי שינסקו באלפי אחוזים. ככה או ככה באמצעות כל מטבע דיגטלי ניתן לרכוש אחר, כך שלעתים קרובות משתמשים דורשים מטבעות מכל סוגי הברזים וממירים את הרווחים למטבע או המטבעות הרצויים.

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

לאחר שתי זכיות בגרלות החינמיות של CoinDrip נצברו יותר מ80,000 סאטושי (המינימום ל...

יוני 14, כניסות 458

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

לאחר הגעה ל-2,000 נקודות מפאנל ויו ולחיצה על מימוש נקודות נבחרה האופציה של שובר ...

יולי 9, כניסות 465

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 202

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 188

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 215

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 186

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 185

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

הוכחת תשלום שנייה ממכון ברנדמן. פאנל סקרים קטן יחסית ולא מוכר בין היתר בשל מינימ...

דצמבר 19, כניסות 95

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

התשלום מPanel4All עובד בשיטת נקודות אחרת מהנהוג בתחום, כך שלאחר כל מספר נקודות ש...

פברואר 18, כניסות 5