איך להרוויח כסף באינטרנט - פרק 5 - ברזי ביטקוין חינם

howBitcoin Faucet או ברזי ביטקוין הם ז'אנר אתרים המחלק שברי ביטקוין בחינם. מטבע ביטקוין בודד מורכב ממאה מיליון סאטושי והברזים מחלקים אותו למשתמשים. בפועל ברזי הביטקוין הם ברזי סאטושי. בתמורה אתרי הברזים דורשים ביקור רגעי באתר שלהם ומענה על captcha לווידוי האנושיות של הגולש.

למה הברזים מחלקים ביטקוין חינם?

ברזי הביטקוין השונים מחלקים סאטושי בשווי זעום. מדובר בממש כלום כסף. בתמורה לכלום הזה האתר, הלוא הוא הברז, מציג למשתמשים את הפרסומות המוצבות באתר. בעצם, הברזים נותנים למשתמשים חלק מהרווחים שלהם מהתנועה באתר: המשתמשים מבקרים באתר על מנת לדרוש סאטושי וצופים על הדרך בפרסומות המוצבות באתר שיוצרות את ההכנסות שחוזרות אל המשתמשים בצורת הסאטושי חינם.

כל ברז מחלק סכומים אחרים של סאטושי כאשר ברוב המוחלט של הברזים מדובר בהגרלה עם מנעד רחב של תוצאות: קיימים ברזי ביטקוין בהם הזכיות מגיעות לשווי של 200$. כמובן שתמיד זוכים בסכום מינימאלי כלשהוא. כמו כן, לכל ברז קיימת הגבלת זמן מסויימת בין כל דרישת סאטושי: יש ברזים אליהם ניתן לחזור כל 5 דקות ויש ברזים אותם ניתן לבקר אחת לשעה. כל ברז גם נוהג לבדל את עצמו עם הטבות שונות: בונוס ותק, נקודות פרס, בונוס יומי, שיקויים שונים ועוד.

השקעה בביטקוין כמטבע

אם ממירים את כמות הסאטושי שברזי הביטקוין מעניקים לדולר רואים שהסכומים המדוברים הם ממש כלום. ועדיין מיליוני משתמשים חוזרים לדרוש סאטושי מהברזים. הסיבה לכך היא האמונה בביטקוין. האינטרנט רק צומח וכך גם הקניות בו, ביטקוין מעולה לפרטיות, וכמובן הפילוסופיה: מוסדות פיננסים לא צריכים לקחת חלק מכל העברת כספים. כל אלה ועוד הפכו את ביטקוין למטבע נחשק להשקעות ששווה לדרוש אותו בברזים גם בסכומים זעומים שכן רבים מניחים שבעתיד ערכו עוד יזנק.

  • מאמיני ביטקוין טהורים מניחים שאם אכן המטבע יהיה מטבע מהשורה שווי השוק צפוי להיות טריליונים, והיחס לשוק צריך להתחשב בסך הכסף הקיים בעולם ולא שקל פחות.

5 משתמשי ברזים שלא מעוניינים להשקיע בביטקוין

1. חלק גדול מדורשי הסאטושי בברזים לא מגיעים בשביל להשקיע בביטקוין אלא בשביל הימורים. כן כן הימורים. הם ביקרו בכמה ברזים היום והרוויחו 2,000 סאטושי, למה לא לנסות להכפיל את הסכום ב-10? חלק מהברזים מציעים להמר על הסאטושי בתוך אתר הברז ואף להפקיד סאטושי מארנק הביטקוין לברז בשביל להמר על עוד. חלק מהמשתמשים מפקיד את הסאטושי בקזינו ביטקוין אונליין ומהמר עליו שם. פוקר, בלאק ג'ק, רולטה, סלוטס.

2. עוד סוג של משתמשים בברזי הביטקוין הם אוהבי ההגרלות. הרוב המוחלט של ברזי הביטקוין מחלקים סאטושי על בסיס הגרלה בה כולם זוכים במשהו, וחלק קטן מהמשתתפים זוכה בסכומים גבוהים. קיימים כמה וכמה ברזים שמציעים זכיות גבוהות מאוד, אוהבי ההגרלות נוהגים לבקר באותם ברזים בלבד. משתתפים בהגרלות, בונים חסכון סאטושי קטן על הדרך, משקיעים בביטקוין וגם משאירים את אופציית ההימורים על השולחן. כל זה בתמורה לכמה דקות ביום.

3. מטבעות אחרים ומסחר. חלק ממשתמשי הברזים לא מתקרבים לברזי ביטקוין ומבקרים רק ברזים של מטבעות ממוחשבים אחרים כמו לייטקוין או דוגקוין. ההגיון מאחורי שיטה זו אומר שככל שכלכלת העולם תנוע יותר לכיוון הביטקוין האלטים יגררו אחרי העליות של הביטקוין. מעבר לתחרות מול הביטקוין יש הטוענים שככל שהערך של הביטקוין יעלה הוא יהיה פחות נגיש ומטבעות משלימים יהיו הכרח.

חוץ מהאת'ריום אף מטבע לא מדגדג את שוויו של הביטקוין מה שמאפשר להם בפועל לגדול בקלות יותר ולהניב אחוזי רווח גבוהים יותר. ברזי אותם מטבעות מצידם יכולים להרשות לעצמם לחלק כמויות פנומנאליות מהמטבעות כיוון וכרגע הם זולים. משתמשים רבים מבקרים בברזי ביטקוין ופשוט מחליפים אותו בתמורה למטבעות אחרים. יש מרכזי תשלומים נוחים למשתמשי ברזים המאפשרים זאת מבלי אפילו לעבור בבורסת מטבעות, ממש צ'יינג בארנק הביטקוין.

4. האינטליגנטים. כיוון וביטקוין הוא מטבע שלא מנוהל על ידי מדינה או בנק הוא תנודתי מאוד. הברזים מתאימים את התעריפים שלהם לערך המשתנה של הביטקוין: אם הערך עלה המשתמשים יקבלו פחות סאטושי בכל ביקור, אם הערך ירד הם יקבלו יותר סאטושי בכל ביקור. 'האינטליגנטים' שומרים על חשבונות פעילים בברזים על מנת להנות מהטבות הותק השונות של כל ברז וממתינים ליום בו ערך המטבע יצנח. 3 דקות ביום לביקור בברזים בהמתנה ליום בו התנודתיות של הביטקוין תקח אותו מספיק למטה.

כאשר ערך המטבע ייצנח הברזים יתגמלו את המשתמשים בסאטושי רב שכן הוא לא עולה להם כלום כמעט - ערך המטבע צנח. האינטליגנט דואג לתחזק את החשבונות השונים שברשותו כך שבאותו יום ההטבות להן הוא זכאי כמשתמש ותיק ימקסמו את רווחיו פלאים. האינטליגנט לא באמת אוסף סאטושי מהברזים, עד ליום בו ערך המטבע ייפול הוא גם לא יבקר את הברזים המובילים ביותר אם הם לא מעניקים הטבות רווח על כך בעתיד. הוא רק שומר על הפעילות המינימאלית הנדרשת על מנת להיות זכאי להטבות הותק השונות.

  • ברזי מטבעות אחרים שמעניקים הטבות ותק נוטים להיות חלק קבוע בתחזוק החשבונות של האינטלגנטים. ברזים כמו מון לייטקוין ומון דוגקוין הם דוגמא מעולה.

5. כיף. המון משתמשים נהנים מהפשטות של הברזים. נכנסים מתי שבא להם וכמה שבא להם. סתם לשרוף זמן ועל הדרך לקבל משהו בחינם, גם אם ערכו לא גדול. חסכון בסבבה. השרירותיות של הברזים מבחינת היכולת לבקר בהם מתי שרוצים נוחה לשילוב עם עוד פלפטורמות. בהקשר של הצד הפשוט של הציר, בפרק 3 מתוארת 'החובה' על משתמשי הצד הפשוט. אי אפשר לוותר על פלטפורמות ואף צריך ליצור אותן. ביסוס משתמשים עם הטבות בברזים היא דוגמא מעולה לכך, כמה דקות ביום לשיפור עמדות.

הזמנת חברים

מכיוון והסכומים שהברזים מחלקים הם כה פעוטים, הטבת חבר מביא חבר המונהגת בתחום לרוב מאוד רווחית. נהוג שכל חבר מופנה לאתר מניב עמלת הפנייה בת 50% מכל מה שהוא ירוויח לתמיד ולא על חשבונו. קיימים כמה ברזים שאף מעניקים בונוס נוסף על כל חבר מופנה פעיל בצורת תוספת אחוזי רווח לכל דרישת סאטושי של החשבון המפנה או עמלה נוספת בתנאי שגם המשתמש המפנה פעיל.

סיכום

תחום הברזים לא מתאים לרוב שכן אינו רווחי. אם יש זמן בשפע, אם מאמינים בביטקוין או במטבע אחר, אם אוהבים הגרלות, הימורים או פשוט בעלי סבלנות ומוכנים לחכות לנפילת השערים, תחום הברזים יכול להיות כיף גדול וסיפור רווחי. עולם הברזים היה קיים גם כשמטבע ביטקוין בודד היה שווה מאות דולרים ואותם משתמשים שביקרו בברזים בזמנו הרוויחו אלפי אחוזים מהאחזקות שהיו להם.

  • מונח שחשוב להכיר הוא 'Claim' דרישה. לרוב יוצג על הכפתור דרכו מקבלים סאטושי.
  • תהליכי ההרשמה לברזים הם פשוטים וכל שנדרש היא כתובת ארנק ביטקוין ולעיתים מייל.
  • ברזי ביטקוין עובדים גם מהסמארטפון, מה שהופך אותם למאוד נוחים לשימוש חוזר וקבוע.
  • ארנק ביטקוין שמתאים למשתמשי הברזים הוא Blockchain - ארנק אונליין פשוט ביותר.

לקריאה על הברזים השונים !

לקריאת פרק 6 במדריך - תבניות עבודה מול ברזים !

תכלס אולי יעניין אותך גם

פה לאוזן - משכורונת מהמעגל הקרוב

2017.01.25 האתרים הגדולים 1251
pelozen
פה לאוזן היא חברת גיוס לקוחות פוטנציאלים ישראלית שמאפשרת לכל אחד להיות סוכן של לקוחות…

Big Time אפליקציית משחקים מתגמלת

2016.12.18 כסף ממשחקים 1184
big time
Big Time היא אפליקציית משחקים שמחלקת מרווחי הפרסומות חזרה למשתמשים. באפליקציה קיים היצע…

Adf.ly - פרסומות מעבר

2014.04.20 קיצור כתובות 2888
adf.ly
Adf.ly הוא אתר קיצור הכתובות המוכר ביותר בעולם. האתר מאפשר לכל אדם להרשם אליו ולהמיר כל…

איך אתר אינטרנט מרוויח כסף? 5 דרכים איך להרוויח כסף מאתר

how website earn money2
יש מגוון דרכים איך להרוויח כסף מאתר אינטרנט חלקן מוכרות יותר וחלקן פחות כאשר רוב בעלי…

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 313

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 285

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 396

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 291

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 330

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

הוכחת תשלום שנייה ממכון ברנדמן. פאנל סקרים קטן יחסית ולא מוכר בין היתר בשל מינימ...

דצמבר 19, כניסות 213

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

התשלום מPanel4All עובד בשיטת נקודות אחרת מהנהוג בתחום, כך שלאחר כל מספר נקודות ש...

פברואר 18, כניסות 111

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

הוכחה שלישית מiPanel, אתר הסקרים הגדול בישראל. אייפאנל מתגמלים בכמה דרכים כאשר ה...

פברואר 19, כניסות 125

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

סקרנט הוא יחסית פאנל סקרים קטן. הוא ותיק כמו הפאנלים הגדולים (איי, ויו ומדגם) אך...

אפריל 4, כניסות 40