אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום
אתרים תחת
האתרים הגדולים
ביטקוין

איך להרוויח כסף באינטרנט - פרק 5 - ברזי ביטקוין חינם

howBitcoin Faucet או ברזי ביטקוין הם ז'אנר אתרים המחלק שברי ביטקוין בחינם. מטבע ביטקוין בודד מורכב ממאה מיליון סאטושי והברזים מחלקים אותו למשתמשים. בפועל ברזי הביטקוין הם ברזי סאטושי. בתמורה אתרי הברזים דורשים ביקור רגעי באתר שלהם ומענה על captcha לווידוי האנושיות של הגולש.

למה הברזים מחלקים ביטקוין חינם?

ברזי הביטקוין השונים מחלקים סאטושי בשווי זעום. מדובר בממש כלום כסף. בתמורה לכלום הזה האתר, הלוא הוא הברז, מציג למשתמשים את הפרסומות המוצבות באתר. בעצם, הברזים נותנים למשתמשים חלק מהרווחים שלהם מהתנועה באתר: המשתמשים מבקרים באתר על מנת לדרוש סאטושי וצופים על הדרך בפרסומות המוצבות באתר שיוצרות את ההכנסות שחוזרות אל המשתמשים בצורת הסאטושי חינם.

כל ברז מחלק סכומים אחרים של סאטושי כאשר ברוב המוחלט של הברזים מדובר בהגרלה עם מנעד רחב של תוצאות: קיימים ברזי ביטקוין בהם הזכיות מגיעות לשווי של 200$. כמובן שתמיד זוכים בסכום מינימאלי כלשהוא. כמו כן, לכל ברז קיימת הגבלת זמן מסויימת בין כל דרישת סאטושי: יש ברזים אליהם ניתן לחזור כל 5 דקות ויש ברזים אותם ניתן לבקר אחת לשעה. כל ברז גם נוהג לבדל את עצמו עם הטבות שונות: בונוס ותק, נקודות פרס, בונוס יומי, שיקויים שונים ועוד.

השקעה בביטקוין כמטבע

אם ממירים את כמות הסאטושי שברזי הביטקוין מעניקים לדולר רואים שהסכומים המדוברים הם ממש כלום. ועדיין מיליוני משתמשים חוזרים לדרוש סאטושי מהברזים. הסיבה לכך היא האמונה בערך הביטקוין  האינטרנט רק צומח וכך גם הקניות בו, ביטקוין מספק פרטיות מסוימת, וכמובן הפילוסופיה: הכסף של העם לא חייב להיות מושפע ממדינות, בנקים מרכזיים ואינטרסים חיצוניים, היכולת להשתמש באמצעי חליפין ללא ניהול מרכזי מעניקה סוג של חופש. כל אלה ועוד הפכו את ביטקוין למטבע נחשק להשקעות ששווה לדרוש אותו בברזים גם בסכומים זעומים שכן רבים מניחים שבעתיד ערכו עוד יזנק.

5 משתמשי ברזים שלא מעוניינים להשקיע בביטקוין

1. חלק גדול מדורשי הסאטושי בברזים לא מגיעים בשביל להשקיע בביטקוין אלא בשביל הימורים. כן כן הימורים. הם ביקרו בכמה ברזים היום והרוויחו 2,000 סאטושי, למה לא לנסות להכפיל את הסכום ב-10? חלק מהברזים מציעים להמר על הסאטושי בתוך אתר הברז ואף להפקיד סאטושי מארנק הביטקוין לברז בשביל להמר על עוד. חלק מהמשתמשים מפקיד את הסאטושי בקזינו ביטקוין אונליין ומהמר עליו שם. פוקר, בלאק ג'ק, רולטה, סלוטס.

2. עוד סוג של משתמשים בברזי הביטקוין הם אוהבי ההגרלות. הרוב המוחלט של ברזי הביטקוין מחלקים סאטושי על בסיס הגרלה בה כולם זוכים במשהו, וחלק קטן מהמשתתפים זוכה בסכומים גבוהים. קיימים כמה וכמה ברזים שמציעים זכיות גבוהות מאוד, אוהבי ההגרלות נוהגים לבקר באותם ברזים בלבד. משתתפים בהגרלות, בונים חסכון סאטושי קטן על הדרך, משקיעים בביטקוין וגם משאירים את אופציית ההימורים על השולחן. כל זה בתמורה לכמה דקות ביום.

3. מטבעות אחרים ומסחר. חלק ממשתמשי הברזים לא מתקרבים לברזי ביטקוין ומבקרים רק ברזים של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו לייטקוין או דוגקוין. ההגיון מאחורי תפיסה זו הוא שככל שהעולם יקבל יותר את הביטקוין הלגיטימציה של הבלוקצ'יין, הטכנולוגיה, גם תגדל, והאלטים פשוט יגררו למסיבה. מעבר למאפיינים הייחודיים שיש לאלטים מול הביטקוין יש שטוענים שככל שהערך של הביטקוין יעלה הוא יהיה פחות נגיש ומטבעות משלימים או יומיומים יהיו הכרח.

חוץ מהאת'ריום אף מטבע לא מדגדג את שוויו של הביטקוין מה שמאפשר להם בפועל לגדול בקלות יותר ולהניב אחוזי רווח גבוהים יותר. ברזי אותם מטבעות מצידם יכולים להרשות לעצמם לחלק כמויות פנומנאליות מהמטבעות כיוון וכרגע הם זולים. משתמשים רבים מבקרים בברזי ביטקוין ופשוט מחליפים אותו בתמורה למטבעות אחרים. יש מרכזי תשלומים נוחים למשתמשי ברזים המאפשרים זאת מבלי אפילו לעבור בבורסת מטבעות, ממש צ'יינג בארנק הביטקוין.

4. הסוחרים-האינטליגנטים. כיוון וביטקוין הוא מטבע שלא מנוהל על ידי מדינה או בנק הוא תנודתי מאוד. הברזים מתאימים את התעריפים שלהם לערך המשתנה של הביטקוין: אם הערך עלה המשתמשים יקבלו פחות סאטושי בכל ביקור, אם הערך ירד הם יקבלו יותר סאטושי בכל ביקור. 'האינטליגנטים' שומרים על חשבונות פעילים בברזים על מנת להנות מהטבות הותק השונות של כל ברז וממתינים ליום בו ערך המטבע יצנח. 3 דקות ביום לביקור בברזים בהמתנה ליום בו התנודתיות של הביטקוין תקח אותו מספיק למטה.

כאשר ערך המטבע יצנח הברזים יתגמלו את המשתמשים בסאטושי רב שכן הוא לא עולה להם כלום כמעט - ערך המטבע צנח. האינטליגנט דואג לתחזק את החשבונות השונים שברשותו כך שבאותו יום ההטבות להן הוא זכאי כמשתמש ותיק ימקסמו את רווחיו פלאים. האינטליגנט למעשה לא באמת אוסף סאטושי מהברזים בכל מצב והוא אינו מאמין טהור בביטקוין. יכול להיות שהוא רק מתחזק חשבונות בברזים שמתגמלים משתמשים ותיקים ויכול להיות שעד ערך של 20,000$ למטבע הוא ידרוש מהברזים ללא הפסקה. הנקודה היא שהוא מאמין בביטקוין עד ערך מסוים, ולא ככלי שצפוי להיות כלכלה פעילה עולמית.

  • ברזי מטבעות אחרים שמעניקים הטבות ותק נוטים להיות חלק קבוע בתחזוק החשבונות של האינטלגנטים. ברזים כמו מון לייטקוין ומון דוגקוין הם דוגמא מעולה.

5. כיף. המון משתמשים נהנים מהפשטות של הברזים. נכנסים מתי שבא להם וכמה שבא להם. סתם לשרוף זמן ועל הדרך לקבל משהו בחינם, גם אם ערכו לא גדול. חסכון בסבבה. השרירותיות של הברזים מבחינת היכולת לבקר בהם מתי שרוצים נוחה לשילוב עם עוד פלפטורמות. בהקשר של הצד הפשוט של הציר, בפרק 3 מתוארת 'החובה' על משתמשי הצד הפשוט. אי אפשר לוותר על פלטפורמות ואף צריך ליצור אותן. ביסוס משתמשים עם הטבות בברזים היא דוגמא מעולה לכך, כמה דקות ביום לשיפור עמדות.

הזמנת חברים

מכיוון והסכומים שהברזים מחלקים הם כה פעוטים, הטבת חבר מביא חבר המונהגת בתחום לרוב מאוד רווחית. נהוג שכל חבר מופנה לאתר מניב עמלת הפנייה בת 50% מכל מה שהוא ירוויח לתמיד ולא על חשבונו. קיימים כמה ברזים שאף מעניקים בונוס נוסף על כל חבר מופנה פעיל בצורת תוספת אחוזי רווח לכל דרישת סאטושי של החשבון המפנה או עמלה נוספת בתנאי שגם המשתמש המפנה פעיל.

סיכום

תחום הברזים לא מתאים לרוב שכן אינו רווחי. אם יש זמן בשפע, אם מאמינים בביטקוין או במטבע אחר, אם אוהבים הגרלות, הימורים או פשוט בעלי סבלנות ומוכנים לחכות לנפילת השערים, תחום הברזים יכול להיות כיף גדול וסיפור רווחי. עולם הברזים היה קיים גם כשמטבע ביטקוין בודד היה שווה מאות דולרים ואותם משתמשים שביקרו בברזים בזמנו הרוויחו אלפי אחוזים מהאחזקות שהיו להם.

  • מונח שחשוב להכיר הוא 'Claim' דרישה. לרוב יוצג על הכפתור דרכו מקבלים סאטושי.
  • תהליכי ההרשמה לברזים הם פשוטים וכל שנדרש היא כתובת ארנק ביטקוין ולעיתים מייל.
  • ברזי ביטקוין עובדים גם מהסמארטפון, מה שהופך אותם למאוד נוחים לשימוש חוזר וקבוע.
  • ארנק ביטקוין שמתאים למשתמשי הברזים הוא Blockchain - ארנק אונליין פשוט ביותר.

לקריאה על הברזים השונים !

לקריאת פרק 6 במדריך - תבניות עבודה מול ברזים !

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

הוכחה שלישית מiPanel, אתר הסקרים הגדול בישראל. אייפאנל מתגמלים בכמה דרכים כאשר ה...

פברואר 19, כניסות 1960

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

סקרנט הוא יחסית פאנל סקרים קטן. הוא ותיק כמו הפאנלים הגדולים (איי, ויו ומדגם) אך...

אפריל 4, כניסות 1471

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 5 - שובר BuyMe Total

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 5 - שובר BuyMe Total

הוכחת תשלום חמישית מפאנל הסקרים פאנל ויו. פאנל איטי יחסית, אורך כחודש מבקשת התשל...

מרס 5, כניסות 333

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים הגדול בישראל. איפאנל מעניק תוספת של 20% בהמרה של...

מרס 25, כניסות 270

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

בעולם הקריפטו מטבעות עושים Airdrops לעיתים. המשמעות היא חלוקה של מטבעות חינם, כן...

מרס 30, כניסות 209

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

ConPot הוא ארנק למיקרו תשלומים בדומה לFaucetHub הוא עובד עם ברזים רבים ומאפשר לא...

אפריל 7, כניסות 207

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 196

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 59

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 47