אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום
אתרים תחת
האתרים הגדולים
ביטקוין

שותפות בנאובוקס - למי זה מתאים?

neobuxנאובוקס ידוע כשם דבר בעולם הכסף באינטרנט כבר שנים. אמנם האתר הוא בסך הכל אתר לצפייה בפרסומות אבל בשל השותפות שהוא מציע לכלל המשתמשים הוא מיצב את עצמו כאימפריה קטנה שלמעשה מציעה לקנות עבודה. נאובוקס למעשה מאפשר למשתמשים לשכור משתמשים אחרים: אם המשתמשים יראו פרסומות המשתמש השוכר ירוויח. התנאי של נאובוקס הוא שגם המשתמש השוכר יראה את הפרסומות היומיות שלו.

נאובוקס הוא למעשה התחייבות לעבודה 365 ימים בשנה. נכון, לא מדובר בשמונה שעות ביום אבל המחויבות היא לכל יום ויום - פספוס של יום יגרע למחרת את כל הרווח מהמשתמשים השכורים. לשותפות עם נאובוקס בעצם שתי משמעויות: השכרה של משתמשים מהאתר והתחייבות לצפייה בפרסומות של האתר. האם הדיל שנאובוקס מציע משתלם? תלוי למי.

בפרקים 7 ו11 במדריך מתוארות שיטות העבודה החינמיות מול נאובוקס. האופציה לא להשקיע בו סנט תמיד קיימת, ורק להרוויח מצפייה בפרסומות השונות, השתתפות בAdPrize וקידום קישורי ההפנייה בפרסום חינם מהרווחים שנצברו בו. כל הדרכים הללו, לעומת השכרת משתמשים, מגבילות את הרווחים האפשריים ומחייבות את המשתמש לשלב הכנסות מעוד פלטפורומות.

תמונה עתידית של חשבון משקיע בנאובוקס

שכירת משתמשים בנאובוקס עובדת לפי תקנים: קודם כל משכירים מספר תקנים לחודש אחד. התקנים הם בתים של המופנים השכורים, מופנים יכולים להתחלף בתוך הבתים אבל את השכירות משלמים על הבית. לאחר ההשכרה הראשונה לחודש נצטרך להרחיב את תקופת ההשכרה של התקן על מנת שישאר בחזקתנו, הרחבה של תקופת ההשכרה תעניק הנחה במחיר לעומת תקופת ההשכרה הראשונית שהיא רק לחודש.

ההנחה הגדולה ביותר היא 30% ותקופת ההשכרה עליה מקבלים אותה היא 240 ימים. המחיר הבסיסי להשכרה הוא 0.2$ לחודש כך שההנחה הגדולה מורידה את עלות ההשכרה של תקן ל-0.14$ לחודש. יוצא שעלות מופנה לשנה, בהתחשב בהשכרה הראשונית והיקרה לחודש אחד ושאר אחת עשר החודשים בהנחה המקסימאלית, עולה 1.74$.

עוד עלות חשובה שבלעדיה הרווחים לא יוכלו לנסוק היא משתמש גולדן. משתמש גולדן מכפיל פי 10 את הרווחים מהצפייה בפרסומות של המופנים השכורים בפרסומות הקבועות שנאובוקס מציג לכל משתמש כל יום. יש למשתמש גולדן עוד הטבות רבות אבל זאת למעשה החשובה ביותר. העלות של משתמש גולדן היא 90$ בשנה.

לכל משתמש בנאובוקס מוצעות כל יום 4 פרסומות קבועות כאשר רק עליהן המשתמש שהפנה אותו או שכר אותו מתוגמל. תנאי הפעילות של נאובוקס גם הוא לגבי אותן 4 פרסומות - על מנת להיחשב פעיל ולהרוויח מהמופנים (שכורים וישירים) נדרש לצפות בהן. יש עוד פרסומות מיוחדות אבל הן פחות רלוונטיות כיוון ואי אפשר להסתמך עליהן בחיזוי רווחים בטוחים.

על כל פרסומות כזאת שמופנה שכור רואה משתמש הגולדן שהשכיר את אותו המשתמש מרוויח 0.01$. בהנחה ויש לנו 250 מופנים שצופים בממוצע בפרסומת אחת ביום נרוויח למעשה 2.5$ ביום שהם 912.5$ בשנה. על הצפייה בפרסומות הקבועות שלנו נרוויח 0.09$ בזכות משתמש הגולדן, מה שיניב לנו עוד 32.85$ בשנה. 945.35$ סך הכל.

כמה יעלה התענוג להחזיק משתמש שכזה? 250 תקנים שכורים לשנה עם משתמש גולדן? 250 המופנים לשנה בהתחשב בהשכרת הראשונית והיקרה יעלו 435$ ומשתמש הגולדן עוד 90$, סך הכל 525$. העלות האחרונה שהיא גם למעשה עיקר האסטרטגיה שניהול חשבון בנאובוקס דורש היא מחזורים. 

המופנים שנאובוקס מציע לשכור הם מופנים שהקליקו על לפחות 11 פרסומות בחמשת הימים האחרונים אבל מה עושים כאשר המופנה שהתקבל חדל להיות פעיל? גם תופס תקן שעולה כסף וגם לא מניב רווחים? אם עוברים 14 ימים ללא קליק של אותו מופנה נאובוקס ממחזר אותו בחינם ומספק מופנה חדש לאותו התקן, אבל מה עם המופנה מקליק רק פעם בשבוע?

לשם כך קיימת אופציית המחזורים. בתמורה ל-0.07$ מחליפים את המופנה השכור באחד אחר תחת אותו התקן. נגיד ולשם תחזית הרווח נמחזר כל יום 3% מסך המופנים על מנת לשמור על ממוצע הקלקות גבוה, מה שאומר שבכל יום נמחזר 7-8 מופנים 0.525$ ליום ו-191.6$ בשנה. אז כמה רווח נשאר? העלויות הן 191.6+525=716.6 והרווחים הם 945.4 = 228.8$ רווח נקי בשנה.

אין מגבלה על כמות המופנים שניתן לשכור אבל לאט לאט התעריפים עולים קלות בהתאם לכמות המופנים ולאחר 2000 מופנים צריך כבר לרכוש משתמש מתקדם יותר מגולדן. המשתמשים המתקדמים יותר מוסיפים הטבות משלהם גם לרווחים מהמופנים, גם למחירי מחזורים טובים יותר ומחזורים חינמים מהירים יותר אבל החישוב באופן גס הוא אותו חישוב: אם בתמורה להשקעה של 525$ נקבל בסוף השנה 753.8$ אז בתמורה ל-1050$ נקבל 1507$ וכן הלאה.

התחזית הנ''ל מתחשבת במחירי ההנחה המקסימליים בהנחה שהמשתמש יבחר להמשיך בנאובוקס: אין אופציה להרחיב לשנה את המופנים אלא רק לשמונה חודשים, החישוב המוצג מניח שהמשתמש בוחר להמשיך את ההשכרה הזולה לעוד תקופה. אם חושבים שהפלטפורמה אכן מתאימה הימנעו מלהשקיע בה הון בבת אחת שכן רצוי קודם להתנסות עם 100 מופנים ולהתגלגל משם.

אם באמת בוחרים להכנס לנאובוקס ברצינות אז לאורך הזמן הרווחים נהפכים לטובים יותר, בין היתר בשל הנחות תקופתיות (במקום 30% על הרחבת תקנים 32%, במקום 90$ לגולדן 70$) והעובדה שלא צריך להשכיר שוב את התקנים הראשונים ללא הנחה וממשיכים פשוט להשכיר אותם במחיר מוזל. לאורך הזמן גם נאספים עוד ועוד משתמשים שכורים שמקליקים באופן קבוע.

האם זה שווה את המחויבות להכנס כל יום לנאובוקס לצפות במספר פרסומות ולמחזר כמה מופנים לא פעילים? תלוי. אם גם ככה נמצאים על המחשב כל יום או אם הפלטפורמה מסקרנת, השותפות עם נאובוקס יכולה להיות משתלמת. מדובר בחתיכת מחויבות שמתאימה רק לאלו שגם ככה יושבים על המחשב כל יום או שמחפשים ליצור הכנסה צדדית דרך האינטרנט ורוצים להגדיל רווח מעוד חזית. וכמובן לישראלים מטורללים אמיתיים שרוצים לשבור את הפלטפורמה ולהגיע לעשרות אלפי מופנים, שכן אם יש מוח שמתאים לזה הוא המוח הישראלי.

להמשך קריאה על נאובוקס!

אולי יעניין אותך גם

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

התשלום מPanel4All עובד בשיטת נקודות אחרת מהנהוג בתחום, כך שלאחר כל מספר נקודות ש...

פברואר 18, כניסות 1871

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

הוכחה שלישית מiPanel, אתר הסקרים הגדול בישראל. אייפאנל מתגמלים בכמה דרכים כאשר ה...

פברואר 19, כניסות 1875

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

סקרנט הוא יחסית פאנל סקרים קטן. הוא ותיק כמו הפאנלים הגדולים (איי, ויו ומדגם) אך...

אפריל 4, כניסות 1386

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 5 - שובר BuyMe Total

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 5 - שובר BuyMe Total

הוכחת תשלום חמישית מפאנל הסקרים פאנל ויו. פאנל איטי יחסית, אורך כחודש מבקשת התשל...

מרס 5, כניסות 240

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים הגדול בישראל. איפאנל מעניק תוספת של 20% בהמרה של...

מרס 25, כניסות 191

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

בעולם הקריפטו מטבעות עושים Airdrops לעיתים. המשמעות היא חלוקה של מטבעות חינם, כן...

מרס 30, כניסות 153

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

ConPot הוא ארנק למיקרו תשלומים בדומה לFaucetHub הוא עובד עם ברזים רבים ומאפשר לא...

אפריל 7, כניסות 147

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 79

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 16