All FAQs

Please select your question category

Captcha - קאפצ'ה

Captcha הוא מבחן לווידוי אנושיות שרוב האתרים בעולם משתמשים בו כיום בצורה זו או אחרת למניעת שימוש בבוטים. בברזי הביטקוין בדיקת הCaptcha היא קריטית בשל העובדה שהברז מעניק למשתמש כסף בתמורה לביקור באתר וצפייה בפרסומות שבו. לרוב בדיקת הקאפצ'ה דורשת בחירה של קוביות ספציפיות מתמונה או העתקה של טקסט מרוטש.

Hi&Lo

Hi&Lo הוא משחק הימורים פשוט בוא מנחשים אם המספר או הקלף הבא יהיה גבוה או נמוך ממספר מסויים. Hi&Lo נפוץ בברזי ביטקוין המאפשרים להמר בו עם הרווחים. כמו כן בזינגה פוקר שבפייסבוק המשחק רץ לעיתים במהלך ההמתנה לתור ומעניק צ'יפים בחינם. יש המשחקים בו על בסיס מרטינגל או שיטת ההכפלות שמתאימה מאוד למהמרים בברזי הביטקוין.

פופאנדר

פופאנדר הוא סוג של פרסומת פופאפ, הלוא היא חלון שקופץ במהלך טעינה של אתר, יציאה מאתר או לחיצה על קישור באתר. פופאנדר הוא פופאאפ שקופץ מאחורי חלון הגלישה הראשי ובכך לא מפריע לגלישה. לרוב שמים לב אליו רק עם סגירת הדפדפן הראשי. פרסומות פופאפ נהנות מההצגה המלאה של האתר שלהן לעומת באנרים המשמשים סוג של תקציר הדורש עוד לחיצה בשביל להגיע לאתר היעד, מה שהפך לקשה יותר ויותר עם האדישות שמתפתחת כלפי פרסומות.

אם פרסום בבאנרים מכל סוג נמכר על בסיס תעריפים של גודל החשיפה וכמות הקליקים, לפופאפים מחיר אחיד ופשוט לכל פופאפ. לאתר המפרסם אין שום מידע לגבי מה עשה הגולש עם הפופאפ שכן הפופאפ לא מציג את האתר שלו - בניגוד לבאנר שמציג את הפרסומת בתוך האתר המפרסם. בספרייה קיים סיקור של Mellowads פלטפורמת פרסום חינמי בתחום המטבעות הוירטואליים, בין היתר מלואדס מאפשר להשתמש בפרסומות פופאנדר בחינם.

באנר

באנר הוא מודעה פרסומית שמוצגת באתר. מקור השם הוא מכך שהמודעות לרוב צרות וארוכות, אבל לא בהכרח. באנר יכול להיות תמונה, טקסט, אנימציה, וידאו וקול. ההגיון מאחורי השימוש בקטעי אנימציה/וידאו/קול הוא להסיב את תשומת לבו של הגולש אל הפרסומת, מה שלתמונה או טקסט יהיה קשה יותר. בעידן הנוכחי הבאנרים התחלשו יחסית בשל העיוורון שגולשים מפתחים כלפי פרסומות ותוספי חסימת פרסומות למינהים שפשוט מעלימים אותם כליל מעיני הגולש.

השימוש בבאנרים בשביל להרוויח כסף הוא נרחב מאוד: בעלי אתרים שמציבים אותם באתר בשביל רווח, רשתות שותפים שמקשרות בין מפרסמים לבעלי אתרים, מפרסמים המחפשים קהלים, משווקי שותפים המקדמים מוצרים למכירה וכן הלאה. בין היתר מסוקרת באתר פלטפורמת פרסום חינמי בעולם המטבעות הוירטואליים בשם Mellowads, המאפשרת להוציא קמפיינים פרסומיים בצורת באנרים ופופאנדרים בחינם.

ברזי ביטקוין - Bitcoin Faucet

ברזי ביטקוין הם ז'אנר אתרים חדש יחסית באינטרנט שבדרכו החליף את אתרי הצפייה בפרסומות בתשלום. ברזי ביטקוין הם אתרים המעניקים לכל משתמש חלקי ביטקוין (סאטושי) בחינם. הכמויות המוענקות הן כמובן בערך קטן מה שמאפשר לברז הביטקוין להרוויח מהצפייה של הגולשים בפרסומות שבאתר. למעשה הברז מחלק למשתמשים שלו חלקים מרווחי האתר בתמורה לביקורים של הגולש. 

מצד הגולש כל שנדרש הוא כתובת ארנק ביטקוין (תהליך פתיחה של ארנק אורך כדקה), לבקר באתר ולענות על ומבחן הCaptcha לוודא שאינו רובוט, ולהמשיך לחזור אל הברז בהתאם לתנאי החלוקה שלו: ברזים מסויימים מחלקים סאטושי כל דקה/חמש דקות/שעה וכולי. כל ברז מעניק כמות סאטושי שונה ולכל ברז יש מינימום אחר לדרישת תשלום. לעיתים התשלום הוא אף אוטומטי ועובר מיידית לארנק של הגולש. 

סאטושי

כל מטבע ביטקוין מורכב מ-100 מיליון יחידות הקרויות סאטושי על שם יוצר הביטקוין סאטושי נקאמוטו. ישנם 21 מיליון מטבעות ביטקוין והחילוק של כל אחד מהם ל-100 מיליון סאטושי מאפשר לסחור עם הביטקוין בכל סכום ותמיד. הסאטושי למעשה מאפשר למסחר להתקיים בצורה נוחה גם אם הביטקוין ירקיע שחקים או לחילופין יקרוס.

Claim
Claim הוא מושג נפוץ בברזי ביטקוין. המשמעות המילולית היא "דרישה". בפועל לרוב המושג נמצא על כפתור קבלת התגמול בברזים השונים.
הצד פשוט של הציר

הצד הפשוט של הציר הוא ביטוי מקטגוריית ההדרכה של ספריית הכסף, איך להרוויח כסף באינטרנט. המדריך פורש את העבודות המוצעות אונליין על ציר: בצידו הפשוט של הציר נמצאות כל העבודות הפשוטות ביותר אלו שלא דורשות שום השקעה כספית, ניסיון, יוזמתיות או יצירתיות. הצד הפשוט של הציר מתייחס לאותן עבודות פשוטות המתגמלות את המשתמש ללא תלות בכלום חוץ מגישה לאינטרנט.

בכללותו המדריך מתעסק רק בצידו הפשוט של הציר עם גלישות קלות למרכז הציר. מה זה גלישות קטנות? פלטפורמות ודרכים להרוויח באינטרנט ללא השקעה כספית, כישרון על או נסיון כלשהוא. ההבדל בין מרכז הציר לקצה הצד הפשוט הוא בהגדלת ראש: במקום להרוויח מהצעות ממוקדות (סקר/Claim/התנסות באפליקציה) מתעסקים עם הצעות לא מוגבלות בהן פוטנציאל הרווח הוא אינסופי.

הפרקים היחידים במדריך שגולשים מעט מהצד הפשוט של הציר הם הפרקים 11-14: יוזמות הזמנת חברים, כתיבת תוכן, כותרות ופרסומות מעבר. פרקים אלו מתעסקים בעבודה מול ההצעות פתוחות של אתרי כסף באינטרנט שונים או לחילופין בדרכים חינמיות ליצור רווחים מהאינטרנט באמצעות בעלות ופיתוח של מדיות שונות. קריאה של המדריך מתחילתו מבהירה את רמות הקושי שהציר למעשה מייצג.

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 1287

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 1147

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 1245

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 1237

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 1376

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

הוכחת תשלום שנייה ממכון ברנדמן. פאנל סקרים קטן יחסית ולא מוכר בין היתר בשל מינימ...

דצמבר 19, כניסות 1421

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

התשלום מPanel4All עובד בשיטת נקודות אחרת מהנהוג בתחום, כך שלאחר כל מספר נקודות ש...

פברואר 18, כניסות 1311

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

הוכחה שלישית מiPanel, אתר הסקרים הגדול בישראל. אייפאנל מתגמלים בכמה דרכים כאשר ה...

פברואר 19, כניסות 1451

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

סקרנט הוא יחסית פאנל סקרים קטן. הוא ותיק כמו הפאנלים הגדולים (איי, ויו ומדגם) אך...

אפריל 4, כניסות 1080