מה עושים כאשר מופנים לא מקליקים? - מאמר ותיקים

neobuxעם הזמן מגלים שהרוב המוחלט של המופנים לא מקליק כל יום. יותר מזה, הרוב מפסיקים להקליק לגמרי בשלב מסויים. מופנים אלו הם הפסד. לאורך הזמן נדרשת ממנהל חשבון בנאובוקס לשפר ולמקסם את אסטרטגיית המחזורים שלו, מופנה שכור עולה כסף ולכן הוא חייב להצדיק את עלות התקן שלו. המאמר מתאר מספר קווים מנחים פשוטים לסדר את טבלת המופנים כך יהיה קל יותר להבין את מי רצוי למחזר.

נקודה: הקווים המנחים מתייחסים ומתבססים על משתמש גולדן מהסיבה הפשוטה שכמשתמש סטאנדרט לא ניתן להרוויח סכומים גדולים. ככה או ככה קריטי להבין שהגולדן הוא שלב בסיסי שיהיה חלק מעתידו של כל משתמש, אין מנוס מכך. עלות הרכישה של משתמש גולדן ללא הנחה היא 90$. לקריאה על משתמש גולדן.

בכסף או בחינם?

בכסף: מחזור מופנה עולה 7 סנט (0.07$). בכל פעם שתוהים לגבי מחזור מופנה מסוים דרוש להוסיף את עלות המחזור שלו לשקלול הכולל שלו. פרמטר שמתווסף למכלול אסטרטגיית המחזור האישית באופן קבוע.

בחינם: המחזור האוטומטי. אם מופנה לא הקליק 14 ימים רצופים נאובוקס ממחזר אותו בחינם בסוף היום ה-14. המחזור האוטומטי מאוד שימושי אך אינו תחליף למחזור הידני כיוון ומופנה עלול לבוא אחת ל-12 ימים להקליק במעגלים לא נגמרים ולעולם לא ימחוזר.

neobux flagsדוגמא לשימוש בדגלים של נאובוקס לסימון המופנים:

 • מופנים שלא הקליקו כבר 6 ימים ומעלה דגל ורוד.
 • מופנה ורוד שהקליק, והוחלט לא למחזר אותו מסומן בדגל שחור.אם ממוצע ההקלקות של אותו מופנה לא מוצא חן במיוחד אבל עדין לא רוצים למחזר אותו ניתן לסמן אותו מדגל ורוד לכתום.
 • מופנה שסומן בדגל שחור וחלפו 5-6 ימים מהקליק האחרון שלו יסומן בדגל כתום, בהתחשבות בממוצע שלו גם כן
 • מופנה שסומן בדגל כתום ולא הקליק 5-6 ימים יסומן בדגל אדום.
 • מופנים עם ממוצע הקלקות מעל 1.5 הקלקות ליום וותק של מעל שלושים יום יסומנו בדגל כחול.
 • מופנים שלא הקליקו מעולם יסומנו בדגל ירוק וימתינו למחזור האוטומטי של neobux.
 • מופנים עם ותק של 50 יום וממוצע שלא עולה על 1.5 הקלקות ליום יסומנו בדגל צהוב.

דומגאות מחזורי מופנים:

1. מופנה חדש וטרי שלא הקליק כבר שמונה ימים. יש משתמשים שלא ממתינים למחזור החינמי ופשוט מגרשים ביום השביעי-שמיני את המופנה. מאידך יש שממתינים למחזור האוטומטי ובמקרה של הקלקה ממחזרים ישר אחריה. בכל מקרה מופנים כאלו מסמנים בדגל ירוק ככה במידה והם יקליקו ניתן יהיה לזהות אותם מייד. לעיתים כשנפספס כמה ימי מחזור מחוסר זמן, טיול (וכו' וכו') גם משתמשים שלא ממתינים למחזור החינמי ימצאו עם מופנים שכבר עדיף להמתין לאוטומטי או לקליק ואז למחזור ידני.

2. עשרים ימי חסד. להביט בחסד על ממוצע נמוך של מופנה בתחילת דרכו אפילו אם הוא בהפסדים. ב-20 הימים הראשונים של מופנה מביטים רק לעבר אלו שלא הקליקו יותר מ-6 ימים ולאחר מכן הקליקו, כלומר מופנים שדגלם ורוד. ברוב המקרים הם יקבלו עוד צ'אנס ונסמן אותם בדגל שחור. במקרים מסוימים נמחזר אותם: כאשר הם לא הקליקו 10-11 יום מאז הקליק האחרון / הממוצע שלהם עומד על 0.5 - 0.6 הקלקות ליום / הגיעו לסוף תקופת העשרים יום עם דגל שחור ואחרי שבפעם השנייה הם לא הקליקו מעל 6 ימים.

3. מופנה שדיאגרמת הקליקים שלו מראה שהוא לא הקליק כבר 5-6 יום והדגל שלו כבר שחור. מופנים אלו כמעט תמיד ימוחזרו אלא אם כן הממוצע שלהם באמת טוב (מעל 0.9 הקלקות ליום לפחות), או שהם מתחילים להראות פעילות טובה (הקליקו על 4 פרסומות והממוצע סביר). את אלו שלא נמחזר נסמן בדגל כתום. את רובם כדאי למחזר.

4. מופנים עם ותק של 30 - 40 יום ודגל ורוד/שחור/כתום/אדום, שמקליקים על 2 פרסומות אחת לכמה ימים לאורך תקופה. מופנים שהפעילות שלהם כביכול קיימת, הם חוזרים להקליק כל כמה ימים, אבל מדובר ב-2 הקלקות. ממוצע טוב עלול לבלבל ורצוי למחזר אותם בנקודה בה מורווחים לפני שיתחיל דשדוש להפסד, המחזור עצמו גם עולה ברווח.

5. מופנים ותיקים - 40 יום + לגבי מופנים הללו העסק מסובך יותר. מצד אחד תמיד בעדם - ותק. מצד שני לא שווה להיסחב עם מי שלא רווחי.נוקשות עם הערכת רווח בהתאם לתקופה שהם שכורים. לרוב מופנה חדש עדיף על זקן תוך כדי התחשבות בניסיון מוכח.

6. המתעללים. המתעללים הם מופנים שנותנים עבודה והולכים. הם מהר מאוד מסומנים בדגל ורוד. ואז הם נותנים עבודה ואז הם מפסיקים. וככה הם מקפצים בין הדגלים עד שהם מגיעים לדגל האדום ושם כבר קשה להיות רחמנים לגביהם כי הם הרוע בהתגלמותו.

7. ממוצע ההקלקות בימים האחרונים רע. עברו כמה ימים כבר והממוצע הכולל של ההקלקות לא היה משהו. רף הדרישה מהמופנים צריך לעלות. מה שפעם היה שינוי דגל או החלקה היום ימוחזר לשיפור המצב בחשבון. זה לא נעים אבל לפעמים נדרש קיצוץ ובטח כשבתמורה מקבלים כוח עבודה חדש.

8. לצאת עם רווח. כמשתמשי גולדן נדרש לשמור על ממוצע של 0.5 הקלקות ליום (חצי הקלקה ליום) על מנת לכסות את העלות של המופנים השכורים. אם מופנה בן 70 יום ועד כה הקליק 50 פעם, העלות שלו ב-70 יום הללו היתה 35 סנט (חצי הקלקה ליום), והוא הכניס 50 סנט- כל הקלקה של מופנה שכור שווה לסנט כגולדן. הרווח בפועל הוא 15 סנט. אם אותו מופנה מתחיל להישחק ולא מקליק כמו פעם אולי כדאי למחזר כבר עכשיו. כיוון ולמחזר אותו יעלה 7 סנט, נשאר רק עם 8 סנט רווח מאותו מופנה (8=15-7). חישוב הרווח ממופנה לאחר המחזור נוגע לרוב המוחלט של המופנים תמיד.

 • היחידים שזוכים למעשה לחסד הם מופנים ותיקים עם דגל כחול וצעירי עשרים ימי חסד.

neobux Referrals

סדר הפעולות ברשימת השכורים

ניתן לראות בתמונה את הביטוי last click מוקף בריבוע שחור. לאחר שלוחצים על החץ התחתון אנו נראה את המופנים מסודרים לפי הקליק אחרון ועד לקליק הכי עתיק והמופנים שמעולם הקליקו. בהנחה ונכנסים לנאובוקס אחת ליום על מנת לראות את הפרסומות אז גם ממחזרים אחת ליום ולכן סורקים את האנשים שהקליקו באותו היום כל יום. אם יש מופנים מסומנים בדגלים בוחנים אותם בהתאם לקווי האסטרטגיה האישית והממוצע הנתון של סך המופנים.

אם מופנים שרדו בטוב - ממוצע יפה לאחר כמה שבועות וחדלו להקליק המתינו והביטו בדגל, או שנמחזר אותם בפעם הבאה שהם יקליקו או שנאובוקס יעשה זאת בחינם לאחר 14 ימים.

לאחר שכל המופנים שהקליקו היום נסקרו לוחצים על החץ העליון שליד Last click, הפעם הטבלה תציג קודם את המופנים שאף פעם לא הקליקו ואחריהם את האנשים שהקליקו לפני הכי הרבה זמן. בין אלו שלא הקליקו מעולם מחזרו את התואמים לסעיף 1 - מופנים שלא הקליקו 7-8 ימים וחדשים. הפעולה האחרונה תהיה סימון כל המופנים שלא הקליקו 6 ימים ומעלה בדגל ורוד. בכל יום יקבלו עוד מופנים את הדגל הורוד וגם נזהה מופנים ורודים כשיקליקו.

בקהילה של נאובוקס יש קונצנזוס לגבי היעילות של אסטרטגיה אישית על פני העתק הדבק של משתמש אחר. זה פשוט לא מתלבש כמו שצריך. כל אחד מפתח לעצמו אסטרטגייה שהוא מבין וחי. מה שכן חשוב הוא לשפר את האסטרטגיה האישית מאחרים: עצות, טיפים ונקודות למחשבה ובעזרתן מקסום רווחים כוללים.

זהו: פלטפורמה לא פשוטה נאובוקס, זאת האמת. אם בוחרים להתמקצע בה היא יכולה לפתח עסק קטן ומוצלח אבל מדובר בפרויקט דורש. מחזור מופנים וההנחות על ההשכרות הן באמת ההחלטות הכי חשובות אסטרטגית בנאובוקס - מבחינה זו משתמש גולדן אינו החלטה אלא חובה. חשוב לא להיקשר למופנים ולדעת שכף המאזניים היא תמיד למען מחזורים שכן מופנה חדש בתקן שכבר שולם עליו יכול להיות גם מופנה רווחי מאוד. 

חשבון רציני שלאורך זמן מחליף אלפי מופנים בתקנים השכורים יהנה מאוצרות חבויים בסגנון מופנים שכורים מסוג גולדן שמקליקים 9 פעמים ביום, מופנים רגילים שמקליקים על 4 פרסומות ביום באופן קבוע וכן הלאה. הכנסות שמתחילות להפוך ליציבות בזכות חידוש מופנים מתמיד, שיפור אסטרטגיית המחזור ומקסום ההנחות בתקופות המיוחדות!

אולי יעניין אותך גם

פאנל4אול - Panel4All

panel4all logo
Panel4All הוא מפנאלי הסקרים הוותיקים בארץ. מדובר בפאנל ששולח סקרים באופן קבוע כבר שנים,…

gCash האפליקציה המפורסמת של כסף מאפליקציות

gcash logo
gCash היא האפליקציה הצבעונית מבין האפליקציות בתחום. אם בגלל הצבעוניות של העיצוב ואם בשל…

Moon Litecoin - ברז לייטקוין חינם חוסך

moon litecoin logo
Moon Litcoin הוא עוד ברז מקבוצת Moon שמחלק ליטושי, חלקי לייטקוין. לייטקוין הוא מטבע ותיק…

טרוולאור - Travelor זכיינות באתר תיירות

travelor
עוד עסק בסגנון פירמידה, לא חדש וכזה שמשתכלל לאורך הזמן. אתר תיירות סגנון בוקינג שמאפשר…

הוכחות תשלום אחרונות

 • 1
 • 2
 • 3
שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 1287

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 1148

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 1246

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 1237

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 1376

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

הוכחת תשלום שנייה ממכון ברנדמן. פאנל סקרים קטן יחסית ולא מוכר בין היתר בשל מינימ...

דצמבר 19, כניסות 1421

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

התשלום מPanel4All עובד בשיטת נקודות אחרת מהנהוג בתחום, כך שלאחר כל מספר נקודות ש...

פברואר 18, כניסות 1311

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

הוכחה שלישית מiPanel, אתר הסקרים הגדול בישראל. אייפאנל מתגמלים בכמה דרכים כאשר ה...

פברואר 19, כניסות 1452

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

סקרנט הוא יחסית פאנל סקרים קטן. הוא ותיק כמו הפאנלים הגדולים (איי, ויו ומדגם) אך...

אפריל 4, כניסות 1081