אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

להרוויח כסף נוער - איך לעשות כסף בגיל צעיר

how kids make money how teen make moneyמי לא רצה לעשות כסף בגיל צעיר? אף מקום עבודה לא מסתכל עליך, ההורים רק מברברים על בית ספר ומשכורת או חשבון בנק לא נראים באופק. רוב הנוער מחפש איך להרוויח כסף בשל המחסומים ששוק העבודה, ההורים ובתי הספר מציבים. באינטרנט ניתן למצוא פתרונות חלקיים לבעיה.

גם באינטרנט לעשות כסף בגיל צעיר הוא לא דבר קליל, יש הרבה אתרים ואפליקציות שמוכנים לתגמל כל אחד אבל על מנת ליצור מהם סכומים שווי מאמץ צריך להתמיד בפלטפורמה, להגדיל ראש ולהיות יוזמתי או לשלב בין כמה פלטפורמות 'פשוטות' וליצור מהן יחד רווחים לעניין. בנוסף הרבה פעמים הרווחים יבואו לידי ביטוי כדברים שווי כסף אותם נאלץ להמיר מול האחים או ההורים לכסף אמיתי. פירוט נוסף על חיבור רווחים מפלטפורמות שונות ניתן למצוא במדריך.

אז איך נוער יכול להרוויח כסף?

אתרי סקרים בתשלום

תחום הסקרים בתשלום הוא מהתחומים החזקים בארץ בקרב מרוויחי כסף באינטרנט 'פשוטים', והפאנלים השונים ששולחים את הסקרים משתוקקים למשתמשים צעירים שיענו גם הם על סקרי דעת קהל בכל נושא. ישנם שבעה פאנלי סקרים פעילים בארץ כאשר כל אחד מציע דרכי תשלום שונות וכולם מאפשרים קבלה של הרווחים בתווי שי למגוון חנויות.

אתרי קאשבק - שטראוס פלוס

אתרי קאשבק מאפשרים לקבל החזרים על קניות שמבוצעות באינטרנט וגם על קניות שמבוצעות בסופרמרקט. כל שצריך לעשות הוא לצלם את קבלת הקניות מהסופר או לבקש מההורים להכנס לאתר הקניה דרך אחד מאתרי הקאשבק במקום להכנס ישירות לאתר הרכישה. אתרי קאשבק מסויימים מתגמלים דרך פאייפל אחרים בהעברה בנקאית וחלק במתנות לבחירה. לקריאה על אתרי קאשבק!

קיצור כתובות

אתרי קיצור כתובות מאפשרים לכל אחד להרשם אליהם ולקצר כל כתובת. מי שיכנס אל הכתובת המקוצרת יעבור בפרסומת בת כמה שניות ואתר קיצור הכתובת יתגמל את המשתמש שקיצר אותה על כל כניסה כזו. אתרי הקיצור כתובות הם תחום עם פוטנציאל רווח מאוד גדול והוא לא דורש בעלות על מדיה כלשהיא או על הלינקים שמקצרים. להמשך קריאה על אתרי קיצור כתובות שמוסיפים פרסומות מעבר!

ברזי ביטקוין חינם

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שקיים כבר כמה שנים. במדינות רבות בעולם הביטקוין כבר מתקבל בחנויות פיזיות ובאינטרנט אפשר לקנות איתו לא מעט וכמובן להמיר אותו לדולרים. ברזי ביטקוין הם ז'אנר אתרים שמחלק סאטושי (חלקי ביטקוין) בתמורה לביקור באתר הברז. האתר למעשה מעניק לגולשים שמבקרים אותו חלק מהרווחים שלו.

התנסות באפליקציות ובונוסים יומיים

קיימות היום מספר אפליקציות המאפשרות להרוויח מהתנסויות באפליקציות אחרות. פשוט מורידים אפליקציה ומרוויחים על כך נקודות אותן ניתן להמיר לכסף בפאייפל או לתווי קניה בGoogle Play/אמזון/eBay וכן הלאה. האפליקציות המתגמלות נוטות להעניק גם בונוסים יומיים שונים בתמורה לביקור יומי בהן, לחיצה והרווחת. כדאי לשלב בין האפליקציות והבונוסים השונים על מנת ליצור רווחים שווי מאמץ. להמשך קריאה במדריך על אפליקציות ובונוסים יומיים!

הזמנת חברים

אתרי כסף באינטרנט רבים, ובינהם כל האתרים הנ''ל, מעניקים הטבות שונות בתמורה להזמנה של חברים לאתר או לאפליקציה. אם מנצלים הטבות אלו בצורה מושכלת ההזמנה של החברים לא תהיה אגרסיבית אלא מדוייקת ורווחית יותר. במקום לפנות לעשרה חברים שלא באמת מתעניינים פונים לחבר אחד שמעוניין ואותו רושמים לעשרה אתרים שונים.

אתר / בלוג / ערוץ יוטיוב

יש פלטפורמות רבות המאפשרות להקים אתר מקצועי ברגעים ובחינם. חלקן אף מאפשרות להציב פרסומות באתר בזריזות ולהתחיל להרוויח מהקהל שבאתר. ביוטיוב יש ממש מערכת תגמולים פר צפיות. יש המון דרכים להרוויח מאתר, בלוג וערוץ יוטיוב אבל כל זה בתנאי ויש בידכם ידע שאכן יעניין אנשים ואת הכוח והשאפתנות לרוץ על פרויקט במטרה לספק תוכן איכותי שימשוך קהל בשגרה.

אם יש איזשהו נושא שמעניין אותכם, אתם טובים בו, רצינים בו ואף מעריצים אותו - כתיבה לאתר אינטרנט משלכם יכולה להיות רווחית. זה חינם, ההתנהלות עם המערכת של האתר די פשוטה, וגם ככה זה נושא שמעסיק אותכם. לקריאה על כתיבת תוכן ותשוקה! 

יד שניה

המשחקים הישנים שתופסים מקום, הספרים, אפילו הדברים שסבא וסבתא רוצים לזרוק. אפשר לפרסם מודעות בלוח יד2 ואפילו באיביי או אמזון. למכור חפצים/משחקים/ספרים או כל דבר אחר חורג טיפה מגבולות האינטרנט, יש לקוח שצריך לפגוש או לשלוח אליו את המוצר, ועם זאת, זו דרך לעשות כסף שמתחילה באינטרנט: מעלים מודעה ותמונה ללוח מודעות. 

דן חסכן - מתנות

האתר לא פעיל

דן חסכן הוא אתר משחקים של בנק הפועלים. האתר מאפשר לילדים להרשם עליו ולהשתתף בפעילויות שונות בתמורה לדנדשים, נקודות אותן ניתן להמיר למתנות. לא מדובר במתנות שיקרצו לרוב בני הנוער אבל תמיד אפשר להמיר אותן לכסף מול ההורים ולתת לאחים הקטנים או אפילו לספק את המתנות כתחליף למתנות לילדים בכלל. לקריאת הסיקור של דן חסכן!

לקריאת המדריך איך להרוויח כסף באינטרנט!

איך לעשות כסף מכלום?

איך לעשות כסף מהצד?

אולי יעניין אותך גם

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 1521

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 898

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 974

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 409

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 367

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 296

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

המרה של 1,500 נקודות מPanel4All ל-150 ש''ח בBuyMe. המתנה שנבחרה היא BuyMe TOTAL ...

מאי 31, כניסות 251

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

הוכחת תשלום שישית מפאנל ויו, פאנל סקרים מוביל בו מרוויחים כסף מסקרים. בעברו הפאנ...

אוגוסט 17, כניסות 127

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

הוכחת תשלום ראשונה מקאשבק ישראל, כנראה אתר הקאשבק המוכר ביותר בישראל. קאשבק ישרא...

ספטמבר 6, כניסות 86