אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

מבצע חבר מביא חבר - אילו הטבות קיימות כיום?

friends invite moneyכמעט כל אתרי הכסף באינטרנט מציעים מבצע חבר מביא חבר בצורה מסויימת. תחום החבר מביא חבר הוא מין גרסה מצומקת ל-Affiliate Program, תחום שנחשב לנוהל של כמעט כל חברה בחו''ל. בארץ נדירות החברות שמעניקות הטבות על הזמנת חברים וההטבות נהוגות כמעט ורק באתרי כסף באינטרנט.

מבצע חבר מביא חבר באינטרנט לעיתים יבוא לידי ביטוי כקרדיט לרכישה באתר ולעיתים ככסף מזומן (צ'ק בדואר, PayPal, תווי שי). אתרים מסויימים מנהיגים הטבות חד פעמיות כמו 5 ש''ח על כל חבר שסיים את הליך ההרשמה ואחרים מעניקים הטבה בעמלה כמו 20% מרווחי החבר (בנוסף ולא על חשבונו). הדרך של אתר לדעת מי הזמין את מי היא בכתובות אישית שכל משתמש מקבל המציינות את פרטיו.

פה לאוזן

פה לאוזן הוא אתר שיווקי שמציע למעשה שני מבצעי חבר מביא חבר. הראשון הוא שיווק מוצרים מפה לאוזן: חברים, מכרים, קרובי משפחה. כל שצריך לעשות הוא לציין באתר שחבר התעניין בעסקה מסוימת ופה לאוזן יוצרים עם החבר קשר לוודא שהוא אכן התעניין במוצר, מרגע שהחבר מאשר את ההתעניינות שלו במוצר המשתמש שהזין את פרטיו מרוויח כ-20 ש''ח ופה לאוזן מצידם מעבירים את הפרטים של אותו חבר לחברה הקשורה במוצר המדובר. אין צורך לבצע קנייה וניתן לרשום כל חבר לעד שלושה מוצרים בחודש.

ההטבה השנייה של פה לאוזן על הזמנת חברים היא הקלאסית בתחום, כל חבר שירשם לאתר ויחל גם להזין את פרטי מכריו המתעניינים במוצרים יניב רווח של 10% מהרווחים שהוא יצר לחבר שהפנה אותו. המינימום לתשלום מפה לאוזן הוא 500 ש''ח ועל מנת לקבל את העמלה מהרווחים של החבר נדרש שהחבר יגיע לסכום המינימום לבקשת תשלום. פה לאוזן הוא האתר האידיאלי בשביל להניב כסף ממעגל הקרובים שמוכנים לעשות ג'סטה ולספוג כמה שיחות טלפון כל חודש. לקריאה על פה לאוזן!

Get Taxi 

Gett החבר המזמין מקבל 40 ש''ח לאחר ביצוע הנסיעה הראשונה של החבר המוזמן שמקבל 100 ש''ח לעשר הנסיעות (10 ש''ח לכל נסיעה) הראשונות.

פלטפורמות קאשבק

קאשבק הוא החזר כספי על קניה, תחום שהתחזק מאוד בשנים האחרונות. ההטבות 'השוות' על הזמנת חברים בפלטפורמות הקאשבק הן של Rakuten, וקאשבאק ישראל. Rakuten מעניק 30$ על כל חבר שיקנה בלפחות 30$ ב-90 הימים הראשונים מאז הצטרפותו, החבר גם יקבל 30$ מתנה.

cashback.co.il מעניק 5 ש''ח על כל חבר שנרשם לאתר, בנוסף ל-10 ש''ח מתנת הרשמה לכל נרשם.

קרדיט ב-Airbnb ו-Fiverr

Airbnb הוא אתר המאפשר ללון במחירים אטרקטיבים בדירות ברחבי העולם, במקום לשלם על מלון קר וארוחות יקרות שוכרים בזול דירה חמה עם מטבח שיוזיל את עלויות הטיול. Airbnb מעניק 75 ש''ח קרדיט לשימוש באתר על כל חבר ששכר דירה מהאתר. החבר המוזמן ירוויח 150 ש''ח קרדיט על כך שהוזמן ל-Airbnb. אם חבר שהופנה גם השכיר את הדירה שלו למטיילים המפנה יקבל עוד 290 ש''ח קרדיט באתר.

Fiverr הוא אתר עולמי לקניית שירותים מכל סוג. המחירים ב-Fiverr מאוד זולים בשל היכולת לרכוש אותם מפרילנסרים במדינות עולם שלישי. המחיר המינימאלי לשירות בפייבר הוא 5$ וניתן למצוא שם כמעט כל שירות קיים במחירי רצפה מבלי להתפשר על איכות: פייבר מתחזק מערכת ביקורות רצינית שמשפיעה באופן ישיר על כמות הלקוחות המגיעה לכל מוכר. על כל חבר שביצע רכישה פייבר מעניק 5$ קרדיט באתר.

סקרים בתשלום

פאנלי סקרים בתשלום הם רבים בארץ וכמעט כולם מעניקים הטבות על הזמנת חברים. iPanel מעניק שקל וחצי על כל חבר שסיים את תהליך ההרשמה וענה על לפחות סקר אחד, לעיתים קרובות ההטבה הזו מוכפלת. PanelView גם מעניק שקל וחצי על כל חבר מופנה. Panel4All מעניק 15-20 ש''ח על כל חבר שיצבור 60 ש''ח באתר ופרויקט המדגם וסקרנט מעניקים 20% מכל מה שמופנה ירוויח. Myseker מעניק 5 ש''ח על כל חבר מופנה.

ברזי ביטקוין

ברזי ביטקוין הם אתרים המחלקים סאטושי (שברי ביטקוין) חינם בתמורה לביקור רגעי באתר הברז. האתר מרוויח מכך שגולשים נכנסים אליו וצופים בפרסומות והברז למעשה מחלק מהרווחים שלו לגולשים במטבע הדיגיטלי. כל ברז מעניק עמלה שונה על הזמנת חברים אבל הרבה מהברזים מעניקים אפילו 50% עמלה מהרווחים של החברים המופנים.

קיצור כתובות

אתרי קיצור כתובות מאפשרים לכל אחד להרשם אליהם ולקצר כל כתובת כאשר מעבר לקיצור הכתובת האתר מוסיף לכתובת פרסומת מעבר בת כמה שניות. כל אדם אשר יעבור בכתובת המקוצרת ובפרסומת יניב רווח קטן למקצר הכתובת. כל אתרי קיצור הכתובות מציעים את אותו מבצע חבר מביא חבר - 20% מהרווחים של החבר מתווספים לרווחים של החבר המזמין.

אפליקציות

Cash App - Cash Rewards App  על כל חבר שנרשם מרוויחים 0.10$, התגמול מתקבל לאחר שהחבר בצע שתי הצעות.

Make Money: Cash Rewards & Gift Cards ‏מעניק 20% מכל רווח של חברים, ו-10% מהרווחים של חברים שהם יזמינו תחתיהם.

BigTime כל חבר מניב 2,500 כרטיסים (ניתן להמירם לכסף 0.025$) ו-0.10$.

צפייה בפרסומות

לרשימת כל הקטגוריות באתרהרווחים ממופנים הם 20% מכל רווח מהמשימות, הצעות וסקרים. בנוסף, אם מופנה מגיע לרווחים של 5$ ySense מעניק לחבר המפנה 2$.

Clique Media Group - רשת של ארבעה אתרים לצפייה בפרסומות תחת אותה הבעלות. על כל מופנה מקבלים 15 נקודות, על כל קליק של מופנה על Standard Ads מרוויחים 0.0015$. בכדי להרוויח מקליקים של מופנים יש לראות לפחות ארבע פרסומות ביום הקודם.

Scarlet Clicks, GPTPlanet, Optimalbux - רשת ותיקה של שלושה אתרים לצפייה בפרסומות. על מנת להרוויח מקליקים של מופנים, נדרש לצפות בלפחות ארבע פרסומות ביום הקודם. מהמופנים הישירים מרוויחים 40% מכל רווח שלהם. אין מגבלה על כמות המופנים ישירים.

לקריאה על הזמנת חברים נכונה במדריך

לרשימת כל הקטגוריות באתר

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 2720

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 1412

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 1841

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 1541

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 1080

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 882

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

המרה של 1,500 נקודות מPanel4All ל-150 ש''ח בBuyMe. המתנה שנבחרה היא BuyMe TOTAL ...

מאי 31, כניסות 1208

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

250 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 6 - יתרה BuyMe

הוכחת תשלום שישית מפאנל ויו, פאנל סקרים מוביל בו מרוויחים כסף מסקרים. בעברו הפאנ...

אוגוסט 17, כניסות 955

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

100 ש''ח Cashback - הוכחה מס' 1 - העברה ללאומי

הוכחת תשלום ראשונה מקאשבק ישראל, כנראה אתר הקאשבק המוכר ביותר בישראל. קאשבק ישרא...

ספטמבר 6, כניסות 1099