בניית אתר בחינם - קניית אתר בזול - הקמת אתר מקצועי ? התאמת אתר אל צרכים

free web building cheap webישנן עשרות דרכים ופלטפורמות באמצעותן ניתן לפתח אתר. ממערכות חינמיות שיוצרות אתר ברגעים, מערכות ניהול תוכן המאפשרות שליטה מלאה על תבנית האתר, בניית אתר בזול באמצעות מיקור חוץ ועד אנשי מקצוע היודעים איך לספק כל צורך ודרישה. רוב בעלי האתרים מגלים בדיעבד שהמערכת או האתר לא באמת עונה על הדרישות והצרכים שלהם ונאלצים להתפשר או לחזור על התהליך. חשוב להבין מראש מה האתר צריך לספק לגולשים ומה היעדים שהאתר שואף להשיג.

שתי השאלות הקריטיות ביותר להבנת הדרך המתאימה לפיתוח האתר הן האם ניתן להתפשר על התוצר המוגמר ומהו גודל התקציב, אם קיים. אם ניתן להתפשר ואין תקציב אין מנוס משימוש בפלטפורמה חינמית כלשהיא או פיתוח עצמאי באמצעות מערכת ניהול תוכן ולימוד עצמי באמצעות חיפושים בגוגל, סרטונים, פורמים, קבוצות. אם יש דרישות מינימאליות שלא בא בחשבון להתפשר עליהן ויש תקציב נמוך נשארים עם מיקור חוץ, לרוב מפתח ממדינת עולם שלישי, שיבצע את העבודה מהר ובזול או שכירת איש מקצוע שיכלול את הלקוח ודעתו באופן מלא לאורך התהליך.

בא לי אתר - בניית אתר בחינם

אם רק מייצרים תוכן באופן עצמאי לא מתחייב, ללא שום קשר לעסק קיים ובלי מטרות על מיוחדות, מערכות חינמיות יכולות לעשות את העבודה בצורה מעולה. יש מגוון של מערכות בניית אתר בחינם ללא צורך בניסיון כלשהוא. במערכות החינמיות ניתן לבחור תבנית לאתר, לשחק עם המבנה והצבעים, להוסיף פרסומות וגם סתם מודולים בסגנון תגובות אחרונות, חדשות, גלריה וכו'. בלוגים גם כן נחשבים למערכות חינמיות למרות שהשליטה על מבנה האתר מוגבלת יותר. יתרון חשוב במערכות אלו הוא השימוש בקדמת הטכנולוגיה שכן הפלטפורמה נבנתה על ידי אנשי מקצוע.

יש חזון אין תקציב

אם רוצים הקמת אתר מקצועי כיוון ויש שאיפות, פלטפורמות חינמיות יתקשו לספק את הסחורה. אם בנמצא ידע בסיסי בבניית אתרים או רצון עז, מערכות ניהול תוכן יהיו המענה המושלם. מערכות ניהול תוכן הן פלטפורמות מאוד פשוטות יחסית שחוסכות למפתח האתר את כל ההתעסקות עם HTML שפת הקוד ממנה בנויים אתרי אינטרנט. מערכות ניהול התוכן הנחשבות ביותר הן וורדפרס וג'ומלה, מעבר לפשטות שלהן האינטרנט מוצף במידע וסרטונים על איך לעבוד איתן. כיום וורדפרס מוביל בפער ניכר את התחום וניתן למצוא אין סוף תכנים עליו גם בעברית.

מערכות ניהול תוכן מאפשרות לעשות כמעט הכל באתר ורוב האתרים הקיימים כיום משתמשים בהן. מערכות ניהול תוכן הן חינמיות לשימוש אבל הן אינן מעניקות כתובת URL ואחסון לאתר כמו המערכות החינמיות. בנוסף המערכות הללו מאפשרות פיתוח אתר מקורי (עיצוב מותאם אישית) וגם שימוש בתבנית מוכנה לאתר. כאשר רוכשים אתר, אם ממיקור חוץ או מאיש מקצוע בישראל, האתר יתבסס על מערכת ניהול תוכן ולמעשה חוץ ממקרים מיוחדים ומפלטפורמות חינמיות בסוף כולם פוגשים את מערכות ניהול התוכן - אם כמפתחים עצמאית ומנהלי האתר או רק כמנהלי האתר.

תהליך הקמת אתר מקצועי עצמאי לאדם בלי ידע מוקדם אורך לא מעט זמן ולכן בהרבה מקרים מיקור חוץ יכול להיות עדיף. באתרים כמו פייבר ניתן למצוא מפתחים ממדינות עולם שלישי שיפתחו אתר במלואו בתמורה לכמה עשרות דולרים. חשוב להבין אם ה'אין תקציב' שווה את הפיתוח העצמאי והמתלווה אליו או שהשקעה של מאה-מאתיים ש''ח עדיפה. יש נוחות רבה במיקור חוץ אבל צריך לקחת בחשבון שעלולים גם להתאכזב. כדאי למצוא מישהו עם אנגלית טובה, ביקורות תומכות ותיק עבודות לעניין. לקריאת טיפים בנושא בסיקור של פייבר.

הקמת אתר מקצועי - אתר לעסק קיים, אתר עם שאיפות

פייבר ומיקור חוץ בכלל מאוד קורצים. בסך הכל כמה דולרים ובמקסימום נתפנק ונעיף כמה מאות דולרים, אתר בזול. באופן כללי הלך הרוח הזה נכון. במקרים בהם אין שום מקום לפשרות ואם האתר לא יהיה מושלם הוא יהיה לוקה בחסר אין דרך לדלג על השקעה כספית של אלפי שקלים. איש מקצוע אמיתי שלא מוכר הבטחות וייעלם בסוף התהליך גובה אלפי שקלים ואם לא הוא פשוט לא איש מקצוע. פגישת איפיון, עיצוב בסיסי, התאמה לסמארטפונים וטאבלטים, הטמעת תוספים וכלים נדרשים, אחסון, הדרכת עבודה מול הממשק וכן הלאה. אין תחליף לאיש מקצוע שמלווה את האתר ושתמיד אפשר להתקשר אליו.

אנשי מקצוע רבים מכירים את זה שלקוח מתקשר ואומר משו בסגנון "בנו לי אתר ב-2,000 ש''ח ואני רק צריך כמה תיקונים" מה שנקרא קמצן משלם פעמים. חבל לעשות רונדלים בשביל לגמור אצל האיש היקר שיודע מה הוא עושה. אם יש ספק לגבי הצרכים וחושבים על אולי לנסות להשקיע בעיצוב אבל את הפיתוח לשלוח למיקור או אולי לברר ולהחליט אחרי, לרוב התשובה תהיה להשקיע באיש בעל הכישורים שמדבר עברית, מקיים פגישת איפיון ומשאיר מספר טלפון לתקלות, בעיות, שאלות. מדובר בהשקעה חד פעמית בסך הכל. אתר בזול שלא נראה זול הוא ממצא נדיר.

במהלך חיפוש אנשי מקצוע חשוב להבין שלאתר אינטרנט אין מחיר אחיד. אתר אינטרנט יכול להיות אתר תדמית בסיסי שמשמש כרטיס ביקור לעסק עם חמישה פריטי תפריט, אתר המפרסם תוכן באופן קבוע, אתר עם מערכת משתמשים, אתר עם עיצוב מקורי, אתר עם תבנית מלוטשת, חנות וירטואלית ועוד ועוד. כמות השירותים הנדרשת מהמפתח היא שתקבע את המחיר ורק לאחר פגישת איפיון עם איש מקצוע נתחיל להבין מה המחירון לאותן דרישות.

כאשר האתר באמת שואף להיות איכותי רצוי להפקיד את הפרויקט בידי איש מקצוע אחד שינהל את כולו. אם השאיפות רבות, דוגמת עיצוב האתר, קידום, פעילות תוכן קבועה, בפרויקט כבר מעורבים כמה אנשי מקצוע - מאפיין, מעצב, מפתח, מקדם. לפרויקטים כאלו באמת עדיף למצוא את איש אמונכם. מפתח שהתעסק עם לקוחות בכל התהליך של פיתוח האתר ויודע איך לעשות את כל החיבורים הנדרשים בצורה פשוטה ובשיתוף עם אנשים מהתחום איתם הוא כבר עבד ועליהם הוא סומך. מנהל פרויקטים.

לחשב מסלול מראש

אם מפשיטים את הדרכים הקיימות לפיתוח של אתר ניתן לחלקן לשתיים: עצמאית לחלוטין ובתשלום. משמעות הבחירה בדרך העצמאית אומרת שעל כל בעיה שלא תבוא נמצא לה פתרון. בנייה עצמאית יכולה להתבטא בפתיחת בלוג חינמי באמצעות מערכת בלוגים קיימת או בבניית אתר מאפס באמצעות מערכת ניהול תוכן כמו ג'ומלה או וורדפרס.

אתרים ששואפים להרוויח כסף מיצירת תוכן ללא שום תהליך קנייה כלשהוא מצד הלקוחות (רווחים רק מפרסומות, הפניות, תוכן ממומן, ושווי) גם ידועים כקבוצה שמצטערת בדיעבד על כך שלא בנו אתר מקצועי מראש שכן מעבר הדירה של אתר הוא הליך כואב עליו משלמים גם באקסטרה כסף וגם בקידום בגוגל ורווחים עתידים. אם מתפשרים על אתר תוכן עם שאיפות לרווח כדאי לפחות לשלם כמה דולרים בפייבר או מיקור חוץ כלשהוא.

אולי יעניין אותך גם

Istudent אפילקציית הטבות מגוונות לסטודטים !...
Istudent אפילקציית הטבות מגוונות לסטודטים !

Istudent היא אפליקציית הנחות ושוברים לסטודנטים שמזכירה את גרופון. היא מקיפה את כל תחומ [ ... ]

Big Time אפליקציית משחקים מתגמלת...
Big Time אפליקציית משחקים מתגמלת

Big Time היא אפליקציית משחקים שמחלקת מרווחי הפרסומות חזרה למשתמשים. באפליקציה קיים הי [ ... ]

סקרנט - Sekernet
סקרנט - Sekernet

סקרנט הוא פאנל סקרים בתשלום ישראלי לא מוכר. הפאנל ותיק אך בעבר היו במערכת תקלות רבו [ ... ]

7 עיתונים שמעניקים גיליונות התנסות בחינם !...
7 עיתונים שמעניקים גיליונות התנסות בחינם !

רוב האנשים מכירים את המבצע של ידיעות אחרונות - חודש מתנה למצטרפים חדשים. המבצע הוא  [ ... ]

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
240 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 2 - תווי BuyMe

240 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 2 - תווי BuyMe

iPanel מאפשר למשוך את הרווחים דרך תו הזהב הקלאסי של שופרסל או דרך BuyMe, שובר די...

מאי 9, כניסות 496

20,016 סאטושי ElenaBitcoin - הוכחה מס' 1 - משיכה לFaucetHUB

20,016 סאטושי ElenaBitcoin - הוכחה מס' 1 - משיכה לFaucetHUB

ElenaBitcoin הוא הברז הראשי מקבוצת ברזי ElenaFaucets המאפשרת למשוך את הרווח...

מאי 16, כניסות 584

100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

לאחר שתי זכיות בגרלות החינמיות של CoinDrip נצברו יותר מ80,000 סאטושי (המינימום ל...

יוני 14, כניסות 453

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

לאחר הגעה ל-2,000 נקודות מפאנל ויו ולחיצה על מימוש נקודות נבחרה האופציה של שובר ...

יולי 9, כניסות 459

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 195

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 182

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 208

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 179

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 177