משחקי הימורים על סאטושי חינם מברזי ביטקוין

bitcoin gamesברזי ביטקוין הם סוג של אתרי צפייה בפרסומות, גולש מבקר באתר הברז ומקבל בתמורה כמות מסויימת של סאטושי, חלקי ביטקוין, הברז מצידו מציב פרסומות באתר על מנת לכסות את הוצאות הסאטושי. מכיוון וכמויות הסאטושי שהברזים מחלקים הן מעטות, הרבה ברזים מציעים להמר עליהם במשחקים שונים.

בין הברזים הגדולים והמוכרים בתחום יש שבעה שמציעים משחקי הימורים שונים עם הרווחים הצבורים מהברז או מארנק הביטקוין האישי. רובם ברזי ביטקוין אך יש גם ברז דוגקוין, ברז דולרים, ומרכז תשלומים של מספר מטבעות. חלק מהברזים חולקים את אותם המשחקים בדיוק ככה שבסך הכל יש שלושה משחקים עיקריים: גבוה נמוך (Hi & Lo), לוטו, קוביות.

Hi & Lo

משחק ניחושים פשוט. השחקן בוחר האם המספר הרנדומלי שייצא בין 1 ל-9999 יהיה מעל 5250 או מתחת ל-4750. כל מספר בין המספרים הללו יהיה הפסד של השחקן והסיכויים לנצח עומדים על 47.5%. המשחק מוצע בשישה ברזים: Free Bitcoin, Free DogecoinFree Dollar, TrustBTCFaucet, MyBitcoinAds, FaucetHUB. בחלק מהברזים ניתן לקבוע מה יהיו סיכויי הזכייה ובהתאם לכך הרווח היחסי.

Lottery

מי לא שלח לוטו? Free Bitcoin מציע לשלוח לוטו בחינם, או לפחות מהרווחים שבברז. על כל ביקור שעתי בברז מקבלים בנוסף לסאטושי 2 כרטיסי לוטו. ההגרלה מתקיימת אחת לשבוע ביום ראשון. בכל הגרלה יש 10 כרטיסים זוכים כאשר הפרסים תלויים בכמות המשתתפים – יותר משתתפים פרסים יותר גבוהים. מקום ראשון לרוב זוכה בכ-2 ביטקוין. בכל הגרלה ניתן לשלוח כמה כרטיסים ביחד ולהגדיל את סיכויי הזכייה והברז גם מציג למשתמש מה סיכויי הזכייה שלו באחוזים. רכישת כרטיס עולה סאטושי אחד. לTrustBTCFaucet גם לוטו עם פחות משתתפים.

Dice

Dice הוא משחק קוביות פשוט בBonus Bitcoin. בוחרים מספר מסויים בקוביות ומהמרים שסכום שתי הקוביות יעבור אותו. ככל שהמספר גבוה יותר כך הסיכויים לזכייה נמוכים יותר, לדוגמא אם בוחרים במספר 2 כל סט קוביות שאינו 1,1 יהיה נצחון. אחוזי הרווח עובדים בהתאם: הימור על סכום גבוה מ-2 יכפיל את סכום הזכייה ב-1.01 (1% רווח), הימור גבוה מ-6 יכפיל את הזכייה ב-1.68, הימור גבוה מ-11 יכפיל את הזכייה ב-35.3.

כך זה נראה בפועל: קביעת סכום ההימור, בחירת המספר שהשחקן חושב שסכום הקוביות יעברו וגלגול הקוביות. בסוף תחת My Bets ניתן לראות את הרווח הנקי, 23 סאטושי.

שיטת מרטינגל

שיטת ההכפלות הידועה בשם מרטינגל היא שיטת הימורים פשוטה: לאחר כל הפסד מכפילים את ההימור, כאשר מגיע ניצחון הוא מכסה את סדרת ההפסדים עם רווח של ההימור הראשוני. שיטה זו אידיאלית למשחק Hi & Lo שמוצע כמעט בכל ברזי ההימורים השונים. כדאי להמשיך לדבוק באותו צד הימור כאשר מפסידים. לא מדובר בשיטת קסם, בקושי בטריק נחמד.

בסרטון ניתן לראות הדגמה לשיטת המשחק: כשהשחקן מנצח הוא ממשיך להמר כרגיל, כאשר הוא מפסיד הוא מכפיל את ההימור מסאטושי אחד לשתיים, כשהוא מפסיד בשנית הוא מכפיל שוב משתיים לארבע, כשהוא מפסיד שוב הוא מכפיל שוב, מארבע לשמונה, וכשהוא מנצח הוא מחזיר את ההימור לסאטושי אחד. למעשה הוא הפסיד אחד, ואז הוא הפסיד שתיים, ואז הוא הפסיד ארבע, שבע סאטושי בסך הכל, אבל בסיבוב אחר כך הוא זכה בשמונה סאטושי ולמעשה הרוויח את ההימור ההתחלתי, סאטושי אחד.

חשוב להבין שמרטינגל היא שיטת הימורים נחמדה לא מושלמת. אחת ל-1,000 סיבובים סטטיסטית צפוי לצאת רצף הפסדים. אלו שבוחרים להמשיך ולהמשיך בסוף מפסידים הכל. שני דברים שניתן לעשות הם לבוא עם 'גב' סאטושי גדול המאפשר להפסיד יותר סיבובים ולדעת מתי לעצור ולפרוש בשיא. חשוב להבין שבלי כמות סאטושי בסיסית (בהתאם לגובה ההימור ההתחלתי) המשחק ייגמר בצ'יק ובלי היכולת לפרוש הסטטיסטיקה תגמור את המשחק.

Auto bet

Auto bet היא מערכת המאפשרת הימור אוטומטי מתוכנת, לדוגמא 100 הימורים, בכולם על גבוה, 4 סאטושי בכל הימור, בהפסד להכפיל את ההימור ובניצחונות לחזור להימור הבסיס. בסרטון ניתן לראות שהשחקן בוחר להמר על 2 סאטושי כל סיבוב, במשך 15 סיבובים, מהמהר על נמוך מ-4750, ושההימור יעלה בכל הפסד ב-100% (הכפלה למעשה) ובניצחון שיחזור להימור בסיס. ההימור האוטומטי מריץ את 15 הסיבובים ובסופם ניתן לראות בשורה הירוקה התחתונה שהשחקן הרוויח 14 סאטושי בסך הכל. כלומר, ניצח בשבעה סיבובים.

  • יש עוד משחקים כמו תיבת אוצר (לנחש מתוך שלוש אופציות איפה הזכייה), אבן נייר ומספריים נגד משתמשים אחרים על סכום מוסכם וטורבו לוטו (הגרלה כל 5 דקות).
  • ניתן להפקיד סאטושי מהארנק האישי ברוב הברזים. הרבה ממשתמשי הברזים מעבירים את הרווחים שלהם מברזים אחרים אל freebitco.in כיוון והמערכת שלו נוחה מאוד להימורים ובזכות הריבית שהוא מעניק על אחזקת ביטקוין בחשבון.
  • בפריביטקוין ובפרידוגקוין מתחת למערכת ההימורים יש טבלה המציגה את הזכיות וההפסדים. הטור האחרון בטבלה VER מציג הוכחה מאתר חיצוני שהברזים לא 'מכרו את המשחק' ושינו את התוצאה לטובתם.

לקריאה ספצפית על הברזים: Free Bitcoin | Free Dogecoin | Free Dollar | TrustBTCFaucet | Bonus Bitcoin | MyBitcoinAds | FaucetHUB

אולי יעניין אותך גם

Airbnb - מחולל מהפכת התיירות

2016.09.17 האתרים הגדולים 2528
airbnb
אם עוד לא שמעתם על Airbnb אתם זקוקים לרופא אוזניים בדחיפות. מדובר באתר חדש יחסית ששיבש…

צ'יפים לפוקר בפייסבוק בחינם ובלי להציק לאנשים

2016.07.25 כסף ממשחקים 8441
download
זינגה מעניקה לכל משתמש חדש בין עשרות אלפי למאות אלפי צ'יפים לפוקר בפייסבוק בחינם להתחלה.…

Adf.ly - פרסומות מעבר

2014.04.20 קיצור כתובות 4941
adf.ly
Adf.ly הוא אתר קיצור הכתובות המוכר ביותר בעולם. האתר מאפשר לכל אדם להרשם אליו ולהמיר כל…

Big Time אפליקציית משחקים מתגמלת

2016.12.18 כסף ממשחקים 2563
big time
Big Time היא אפליקציית משחקים שמחלקת מרווחי הפרסומות חזרה למשתמשים. באפליקציה קיים היצע…

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 1120

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 1005

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 1114

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 1036

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 1197

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

הוכחת תשלום שנייה ממכון ברנדמן. פאנל סקרים קטן יחסית ולא מוכר בין היתר בשל מינימ...

דצמבר 19, כניסות 1242

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

התשלום מPanel4All עובד בשיטת נקודות אחרת מהנהוג בתחום, כך שלאחר כל מספר נקודות ש...

פברואר 18, כניסות 1108

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

הוכחה שלישית מiPanel, אתר הסקרים הגדול בישראל. אייפאנל מתגמלים בכמה דרכים כאשר ה...

פברואר 19, כניסות 1201

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

סקרנט הוא יחסית פאנל סקרים קטן. הוא ותיק כמו הפאנלים הגדולים (איי, ויו ומדגם) אך...

אפריל 4, כניסות 896