אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

משחקי הימורים על סאטושי חינם מברזי ביטקוין

bitcoin gamesברזי ביטקוין הם סוג של אתרי צפייה בפרסומות, גולש מבקר באתר הברז ומקבל בתמורה כמות מסויימת של סאטושי, חלקי ביטקוין, הברז מצידו מציב פרסומות באתר על מנת לכסות את הוצאות הסאטושי. מכיוון וכמויות הסאטושי שהברזים מחלקים הן מעטות, הרבה ברזים מציעים להמר עליהם במשחקים שונים.

בין הברזים הגדולים והמוכרים בתחום יש שבעה שמציעים משחקי הימורים שונים עם הרווחים הצבורים מהברז או מארנק הביטקוין האישי. רובם ברזי ביטקוין אך יש גם ברז דוגקוין, ברז דולרים, ומרכז תשלומים של מספר מטבעות. חלק מהברזים חולקים את אותם המשחקים בדיוק ככה שבסך הכל יש שלושה משחקים עיקריים: גבוה נמוך (Hi & Lo), לוטו, קוביות.

Hi & Lo

משחק ניחושים פשוט. השחקן בוחר האם המספר הרנדומלי שייצא בין 1 ל-9999 יהיה מעל 5250 או מתחת ל-4750. כל מספר בין המספרים הללו יהיה הפסד של השחקן והסיכויים לנצח עומדים על 47.5%. המשחק מוצע בשישה ברזים: Free Bitcoin, Free DogecoinFree Dollar, TrustBTCFaucet, MyBitcoinAds, FaucetHUB. בחלק מהברזים ניתן לקבוע מה יהיו סיכויי הזכייה ובהתאם לכך הרווח היחסי.

Lottery

מי לא שלח לוטו? Free Bitcoin מציע לשלוח לוטו בחינם, או לפחות מהרווחים שבברז. על כל ביקור שעתי בברז מקבלים בנוסף לסאטושי 2 כרטיסי לוטו. ההגרלה מתקיימת אחת לשבוע ביום ראשון. בכל הגרלה יש 10 כרטיסים זוכים כאשר הפרסים תלויים בכמות המשתתפים – יותר משתתפים פרסים יותר גבוהים. מקום ראשון לרוב זוכה בכ-2 ביטקוין. בכל הגרלה ניתן לשלוח כמה כרטיסים ביחד ולהגדיל את סיכויי הזכייה והברז גם מציג למשתמש מה סיכויי הזכייה שלו באחוזים. רכישת כרטיס עולה סאטושי אחד. לTrustBTCFaucet גם לוטו עם פחות משתתפים.

Dice

Dice הוא משחק קוביות פשוט בBonus Bitcoin. בוחרים מספר מסויים בקוביות ומהמרים שסכום שתי הקוביות יעבור אותו. ככל שהמספר גבוה יותר כך הסיכויים לזכייה נמוכים יותר, לדוגמא אם בוחרים במספר 2 כל סט קוביות שאינו 1,1 יהיה נצחון. אחוזי הרווח עובדים בהתאם: הימור על סכום גבוה מ-2 יכפיל את סכום הזכייה ב-1.01 (1% רווח), הימור גבוה מ-6 יכפיל את הזכייה ב-1.68, הימור גבוה מ-11 יכפיל את הזכייה ב-35.3.

כך זה נראה בפועל: קביעת סכום ההימור, בחירת המספר שהשחקן חושב שסכום הקוביות יעברו וגלגול הקוביות. בסוף תחת My Bets ניתן לראות את הרווח הנקי, 23 סאטושי.

שיטת מרטינגל

שיטת ההכפלות הידועה בשם מרטינגל היא שיטת הימורים פשוטה: לאחר כל הפסד מכפילים את ההימור, כאשר מגיע ניצחון הוא מכסה את סדרת ההפסדים עם רווח של ההימור הראשוני. שיטה זו אידיאלית למשחק Hi & Lo שמוצע כמעט בכל ברזי ההימורים השונים. כדאי להמשיך לדבוק באותו צד הימור כאשר מפסידים. לא מדובר בשיטת קסם, בקושי בטריק נחמד.

בסרטון ניתן לראות הדגמה לשיטת המשחק: כשהשחקן מנצח הוא ממשיך להמר כרגיל, כאשר הוא מפסיד הוא מכפיל את ההימור מסאטושי אחד לשתיים, כשהוא מפסיד בשנית הוא מכפיל שוב משתיים לארבע, כשהוא מפסיד שוב הוא מכפיל שוב, מארבע לשמונה, וכשהוא מנצח הוא מחזיר את ההימור לסאטושי אחד. למעשה הוא הפסיד אחד, ואז הוא הפסיד שתיים, ואז הוא הפסיד ארבע, שבע סאטושי בסך הכל, אבל בסיבוב אחר כך הוא זכה בשמונה סאטושי ולמעשה הרוויח את ההימור ההתחלתי, סאטושי אחד.

חשוב להבין שמרטינגל היא שיטת הימורים נחמדה לא מושלמת. אחת ל-1,000 סיבובים סטטיסטית צפוי לצאת רצף הפסדים. אלו שבוחרים להמשיך ולהמשיך בסוף מפסידים הכל. שני דברים שניתן לעשות הם לבוא עם 'גב' סאטושי גדול המאפשר להפסיד יותר סיבובים ולדעת מתי לעצור ולפרוש בשיא. חשוב להבין שבלי כמות סאטושי בסיסית (בהתאם לגובה ההימור ההתחלתי) המשחק ייגמר בצ'יק ובלי היכולת לפרוש הסטטיסטיקה תגמור את המשחק.

Auto bet

Auto bet היא מערכת המאפשרת הימור אוטומטי מתוכנת, לדוגמא 100 הימורים, בכולם על גבוה, 4 סאטושי בכל הימור, בהפסד להכפיל את ההימור ובניצחונות לחזור להימור הבסיס. בסרטון ניתן לראות שהשחקן בוחר להמר על 2 סאטושי כל סיבוב, במשך 15 סיבובים, מהמהר על נמוך מ-4750, ושההימור יעלה בכל הפסד ב-100% (הכפלה למעשה) ובניצחון שיחזור להימור בסיס. ההימור האוטומטי מריץ את 15 הסיבובים ובסופם ניתן לראות בשורה הירוקה התחתונה שהשחקן הרוויח 14 סאטושי בסך הכל. כלומר, ניצח בשבעה סיבובים.

  • יש עוד משחקים כמו תיבת אוצר (לנחש מתוך שלוש אופציות איפה הזכייה), אבן נייר ומספריים נגד משתמשים אחרים על סכום מוסכם וטורבו לוטו (הגרלה כל 5 דקות).
  • ניתן להפקיד סאטושי מהארנק האישי ברוב הברזים. הרבה ממשתמשי הברזים מעבירים את הרווחים שלהם מברזים אחרים אל freebitco.in כיוון והמערכת שלו נוחה מאוד להימורים ובזכות הריבית שהוא מעניק על אחזקת ביטקוין בחשבון.
  • בפריביטקוין ובפרידוגקוין מתחת למערכת ההימורים יש טבלה המציגה את הזכיות וההפסדים. הטור האחרון בטבלה VER מציג הוכחה מאתר חיצוני שהברזים לא 'מכרו את המשחק' ושינו את התוצאה לטובתם.

לקריאה ספצפית על הברזים: Free Bitcoin | Free Dogecoin | Free Dollar | TrustBTCFaucet | Bonus Bitcoin | MyBitcoinAds | FaucetHUB

אולי יעניין אותך גם

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

בעולם הקריפטו מטבעות עושים Airdrops לעיתים. המשמעות היא חלוקה של מטבעות חינם, כן...

מרס 30, כניסות 922

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

ConPot הוא ארנק למיקרו תשלומים בדומה לFaucetHub הוא עובד עם ברזים רבים ומאפשר לא...

אפריל 7, כניסות 798

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 1221

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 711

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 757

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 120

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 102

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 46

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

המרה של 1,500 נקודות מPanel4All ל-150 ש''ח בBuyMe. המתנה שנבחרה היא BuyMe TOTAL ...

מאי 31, כניסות 20