שותפות בנאובוקס - למי זה מתאים?

neobuxנאובוקס ידוע כשם דבר בעולם הכסף באינטרנט כבר שנים. אמנם האתר הוא בסך הכל אתר לצפייה בפרסומות אבל בשל השותפות שהוא מציע לכלל המשתמשים הוא מיצב את עצמו כאימפריה קטנה שלמעשה מציעה לקנות עבודה. נאובוקס למעשה מאפשר למשתמשים לשכור משתמשים אחרים: אם המשתמשים יראו פרסומות המשתמש השוכר ירוויח. התנאי של נאובוקס הוא שגם המשתמש השוכר יראה את הפרסומות היומיות שלו.

נאובוקס הוא למעשה התחייבות לעבודה 365 ימים בשנה. נכון, לא מדובר בשמונה שעות ביום אבל המחויבות היא לכל יום ויום - פספוס של יום יגרע למחרת את כל הרווח מהמשתמשים השכורים. לשותפות עם נאובוקס בעצם שתי משמעויות: השכרה של משתמשים מהאתר והתחייבות לצפייה בפרסומות של האתר. האם הדיל שנאובוקס מציע משתלם? תלוי למי.

בפרקים 7 ו11 במדריך מתוארות שיטות העבודה החינמיות מול נאובוקס. האופציה לא להשקיע בו סנט תמיד קיימת, ורק להרוויח מצפייה בפרסומות השונות, השתתפות בAdPrize וקידום קישורי ההפנייה בפרסום חינם מהרווחים שנצברו בו. כל הדרכים הללו, לעומת השכרת משתמשים, מגבילות את הרווחים האפשריים ומחייבות את המשתמש לשלב הכנסות מעוד פלטפורומות.

תמונה עתידית של חשבון משקיע בנאובוקס

שכירת משתמשים בנאובוקס עובדת לפי תקנים: קודם כל משכירים מספר תקנים לחודש אחד. התקנים הם בתים של המופנים השכורים, מופנים יכולים להתחלף בתוך הבתים אבל את השכירות משלמים על הבית. לאחר ההשכרה הראשונה לחודש נצטרך להרחיב את תקופת ההשכרה של התקן על מנת שישאר בחזקתנו, הרחבה של תקופת ההשכרה תעניק הנחה במחיר לעומת תקופת ההשכרה הראשונית שהיא רק לחודש.

ההנחה הגדולה ביותר היא 30% ותקופת ההשכרה עליה מקבלים אותה היא 240 ימים. המחיר הבסיסי להשכרה הוא 0.2$ לחודש כך שההנחה הגדולה מורידה את עלות ההשכרה של תקן ל-0.14$ לחודש. יוצא שעלות מופנה לשנה, בהתחשב בהשכרה הראשונית והיקרה לחודש אחד ושאר אחת עשר החודשים בהנחה המקסימאלית, עולה 1.74$.

עוד עלות חשובה שבלעדיה הרווחים לא יוכלו לנסוק היא משתמש גולדן. משתמש גולדן מכפיל פי 10 את הרווחים מהצפייה בפרסומות של המופנים השכורים בפרסומות הקבועות שנאובוקס מציג לכל משתמש כל יום. יש למשתמש גולדן עוד הטבות רבות אבל זאת למעשה החשובה ביותר. העלות של משתמש גולדן היא 90$ בשנה.

לכל משתמש בנאובוקס מוצעות כל יום 4 פרסומות קבועות כאשר רק עליהן המשתמש שהפנה אותו או שכר אותו מתוגמל. תנאי הפעילות של נאובוקס גם הוא לגבי אותן 4 פרסומות - על מנת להיחשב פעיל ולהרוויח מהמופנים (שכורים וישירים) נדרש לצפות בהן. יש עוד פרסומות מיוחדות אבל הן פחות רלוונטיות כיוון ואי אפשר להסתמך עליהן בחיזוי רווחים בטוחים.

על כל פרסומות כזאת שמופנה שכור רואה משתמש הגולדן שהשכיר את אותו המשתמש מרוויח 0.01$. בהנחה ויש לנו 250 מופנים שצופים בממוצע בפרסומת אחת ביום נרוויח למעשה 2.5$ ביום שהם 912.5$ בשנה. על הצפייה בפרסומות הקבועות שלנו נרוויח 0.09$ בזכות משתמש הגולדן, מה שיניב לנו עוד 32.85$ בשנה. 945.35$ סך הכל.

כמה יעלה התענוג להחזיק משתמש שכזה? 250 תקנים שכורים לשנה עם משתמש גולדן? 250 המופנים לשנה בהתחשב בהשכרת הראשונית והיקרה יעלו 435$ ומשתמש הגולדן עוד 90$, סך הכל 525$. העלות האחרונה שהיא גם למעשה עיקר האסטרטגיה שניהול חשבון בנאובוקס דורש היא מחזורים. 

המופנים שנאובוקס מציע לשכור הם מופנים שהקליקו על לפחות 11 פרסומות בחמשת הימים האחרונים אבל מה עושים כאשר המופנה שהתקבל חדל להיות פעיל? גם תופס תקן שעולה כסף וגם לא מניב רווחים? אם עוברים 14 ימים ללא קליק של אותו מופנה נאובוקס ממחזר אותו בחינם ומספק מופנה חדש לאותו התקן, אבל מה עם המופנה מקליק רק פעם בשבוע?

לשם כך קיימת אופציית המחזורים. בתמורה ל-0.07$ מחליפים את המופנה השכור באחד אחר תחת אותו התקן. נגיד ולשם תחזית הרווח נמחזר כל יום 3% מסך המופנים על מנת לשמור על ממוצע הקלקות גבוה, מה שאומר שבכל יום נמחזר 7-8 מופנים 0.525$ ליום ו-191.6$ בשנה. אז כמה רווח נשאר? העלויות הן 191.6+525=716.6 והרווחים הם 945.4 = 228.8$ רווח נקי בשנה.

אין מגבלה על כמות המופנים שניתן לשכור אבל לאט לאט התעריפים עולים קלות בהתאם לכמות המופנים ולאחר 2000 מופנים צריך כבר לרכוש משתמש מתקדם יותר מגולדן. המשתמשים המתקדמים יותר מוסיפים הטבות משלהם גם לרווחים מהמופנים, גם למחירי מחזורים טובים יותר ומחזורים חינמים מהירים יותר אבל החישוב באופן גס הוא אותו חישוב: אם בתמורה להשקעה של 525$ נקבל בסוף השנה 753.8$ אז בתמורה ל-1050$ נקבל 1507$ וכן הלאה.

התחזית הנ''ל מתחשבת במחירי ההנחה המקסימליים בהנחה שהמשתמש יבחר להמשיך בנאובוקס: אין אופציה להרחיב לשנה את המופנים אלא רק לשמונה חודשים, החישוב המוצג מניח שהמשתמש בוחר להמשיך את ההשכרה הזולה לעוד תקופה. אם חושבים שהפלטפורמה אכן מתאימה הימנעו מלהשקיע בה הון בבת אחת שכן רצוי קודם להתנסות עם 100 מופנים ולהתגלגל משם.

אם באמת בוחרים להכנס לנאובוקס ברצינות אז לאורך הזמן הרווחים נהפכים לטובים יותר, בין היתר בשל הנחות תקופתיות (במקום 30% על הרחבת תקנים 32%, במקום 90$ לגולדן 70$) והעובדה שלא צריך להשכיר שוב את התקנים הראשונים ללא הנחה וממשיכים פשוט להשכיר אותם במחיר מוזל. לאורך הזמן גם נאספים עוד ועוד משתמשים שכורים שמקליקים באופן קבוע.

האם זה שווה את המחויבות להכנס כל יום לנאובוקס לצפות במספר פרסומות ולמחזר כמה מופנים לא פעילים? תלוי. אם גם ככה נמצאים על המחשב כל יום או אם הפלטפורמה מסקרנת, השותפות עם נאובוקס יכולה להיות משתלמת. מדובר בחתיכת מחויבות שמתאימה רק לאלו שגם ככה יושבים על המחשב כל יום או שמחפשים ליצור הכנסה צדדית דרך האינטרנט ורוצים להגדיל רווח מעוד חזית. וכמובן לישראלים מטורללים אמיתיים שרוצים לשבור את הפלטפורמה ולהגיע לעשרות אלפי מופנים, שכן אם יש מוח שמתאים לזה הוא המוח הישראלי.

להמשך קריאה על נאובוקס!

אולי יעניין אותך גם

UBER - אפליקציית הזמנת מוניות עולמית...
UBER - אפליקציית הזמנת מוניות עולמית

UBER היא אפליקציית מוניות מוכרת המעניקה בהתנסות הראשונה באפליקציה הטבה בשווי עד 30 ש' [ ... ]

ליגת החלומות של ערוץ הספורט
ליגת החלומות של ערוץ הספורט

ליגת החלומות הוא משחק הרכבת קבוצת כדורגל דמיונית. הקבוצה מניבה ניקוד על בסיס ביצוע [ ... ]

Ebates - אתר הקאשבקים הגדול בעולם...
Ebates - אתר הקאשבקים הגדול בעולם

Ebates מציע החזרים על קניות ביותר מ-2,000 אתרי קניות מכל תחום: אמזון, eBay, גרופון, בוקינג, HP [ ... ]

בניית אתר בחינם - פלטפורמות בניית אתר אינטרנט בעצמ...
בניית אתר בחינם - פלטפורמות בניית אתר אינטרנט בעצמך

אתר אינטרנט הוא דבר לא פשוט לפיתוח. צריך לעצב, לכתוב קוד, כתובת, אחסון. פלטפורמות בנ [ ... ]

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

לאחר שתי זכיות בגרלות החינמיות של CoinDrip נצברו יותר מ80,000 סאטושי (המינימום ל...

יוני 14, כניסות 458

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

לאחר הגעה ל-2,000 נקודות מפאנל ויו ולחיצה על מימוש נקודות נבחרה האופציה של שובר ...

יולי 9, כניסות 465

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 202

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 188

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 215

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 185

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 184

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

הוכחת תשלום שנייה ממכון ברנדמן. פאנל סקרים קטן יחסית ולא מוכר בין היתר בשל מינימ...

דצמבר 19, כניסות 95

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

התשלום מPanel4All עובד בשיטת נקודות אחרת מהנהוג בתחום, כך שלאחר כל מספר נקודות ש...

פברואר 18, כניסות 5