YouTube - חלק ראשון - ערוץ יוטיוב !

youtube brodcastyourselfאת יוטיוב כאתר אין צורך להציג. כל גולש באינטרנט, בין אם מתחיל ובין אם מנוסה, מכיר את אתר העלאת הסרטונים המפורסם בעולם. אבל ידעתם שיש אפשרות להרוויח ממנו כסף? המון כסף.

מבוא:

בכל דקה משתמשים ביוטיוב מעלים 72 שעות של וידיאו לאתר. כן, הדרך להתבלט וכתוצאה מכך להרוויח כסף היא קשה. קשה מאד אפילו. כל חודש גולשים באתר צופים ב4 ביליון שעות של וידיאו. כן, זה אפשרי. במאמרים הבאים תלמדו בדיוק איך לעשות את זה, איך להתבלט בתוך כל הבלאגן. מבניית הערוץ שלכם, עד להפיכתכם ל"פרטנר" ביוטיוב שמרוויח אלפי דולרים לשנה, ובמקרים מסויימים אפילו לחודש! הסיקור, כמו הדרך אל המטרה הוא ארוך. אל תתייאשו! בסוף הדרך מחכה כסף באינטרנט. כדי לעזור לכם לא להתייאש צירפנו לכם את הסרטון הבא: עשרת המרוויחים הגדולים ביותר מיוטיוב בכל הזמנים, מדובר במאות אלפי דולרים!

http://www.youtube.com/watch?v=Epi9KhRUitQ

רקע:

יוטיוב מציע לכם כסף על כך שאתם נותנים למפרסמים לפרסם פרסומות בסרטונים שלכם. זה עד כדי כך פשוט. הדרך לעשרות אלפי הצפיות שתצטרכו כדי להרוויח מזה כסף היא החלק הקשה, אבל לא בלתי אפשרי. הכל מתחיל מהערוץ שלכם.

מה זה "ערוץ"?

youtube channelעליכם לפתוח פרופיל ביוטיוב, משתמש בדיוק כמו בפייסבוק, אשר למעשה הוא גם הערוץ שלכם (channel). הערוץ שלכם ביוטיוב הוא כמו ערוץ טלוויזה לכל דבר, גולשים אחרים נכנסים אליו בציפייה לתוכן מסוים. כמו שצופה פונה לערוץ 22 כדי להתעדכן בחדשות, או לערוץ 5 בכדי להתעדכן בעולם הספורט, כך גולשים יפנו לפרופיל שלכם, בכדי לצפות בסרטונים שהם מצפים לראות בערוץ שלכם.

איך בונים ערוץ?

נושא מרכזי- קודם כל בוחרים רעיון/קונספט. מהו התוכן שאתם מעוניינים לשווק? נושא זה ייפורט ארוכות במאמרים הבאים, אך כרגע נציין שאתם מחפשים משהו הכי - מצחיק, מפתיע, מגניב, מקורי, מעניין, חדשני. משהו שבמקרה הטוב הייתם משלמים כסף כדי לראות. במקרה הרע הייתם מחכים ורואים פרסומת של מספר שניות כדי להמשיך ולצפות בתוכן.

העלאת סרטונים בנושא זה: ברגע שיש לכם רעיון השלב הבא הוא למלא את הערוץ שלכם בסרטונים הקשורים לרעיון זה. תתכננו היטב אילו סרטונים מתאימים לנושא שלכם. קצרים וקולעים? ארוכים ומפורטים? עם מוזיקה או בלי? עם נגיעות קומיות או נטו רצינות?

בכל מקרה אל תתפשרו על איכות הסרטון: תשיגו מצלמה איכותית (זה לא עולה הרבה היום), תתכננו רקע מתאים, אזור עם תאורה טובה, איכות קול רצינית. איכות הקול היא נקודה בה הרבה משתמשים צעירים נופלים, אל תפלו לבינוניות! שימו לב שאין רעשי רקע, וששומעים אתכם בצורה ברורה. אם לא תתאמצו, הגולשים לא יתאמצו לצפות בסרטון. תשדרו שאתם מקצועיים גם אם אתם עדיין לא. ככה מתחילים.

מילות מפתח, תיוגים ותיאור

כעת אתם מעלים סרטונים לערוץ שלכם כמו מיליוני משתמשים. עליכם להיות הבולטים בחבורה. הדרך לעשות זאת היא להשקיע בשלושת התחומים המוזכרים לעיל, אשר מופיעים בכל סרטון יוטיוב טוב ובכל דף באינטרנט בכלל. התיוגים והתיאור חייבים להיות אטרקטיבים, בולטים ומעניינים. והם חייבים לכלול את מילות המפתח הנכונות.

מהן מילות מפתח איכותיות? איך מוצאים מילות מפתח?

מילות מפתח הן המילים שיובילו את הגולשים לסרטון שלכם. לדוגמא: אם הסרטון שלכם עוסק בבישול חמין, עליכם למצוא את המילים שרוב מי שרוצה להכין חמין יחפש בגוגל. מה כדאי? "איך להכין חמין", " חמין ביתי- איך מכינים" "חמין אסלי, המתכון המקורי". אין סוף אפשרויות, עליכם למצוא את האפשרויות הטובות ביותר ולהוסיף אותן בתיוג ובתיאור הסרטון שלכם.

Youtube key word suggestor - ממליץ מילות המפתח של יוטיוב. בחלון שמתקבל תקלידו את מילות המפתח השונות ותראו כמה משתמשים ביוטיוב חיפשו ספציפית צירופי מילים מסויימים.

Google key word tool - כלי למציאת מילות מפתח של גוגל. גולשים רבים יופנו אל הסרטונים שלכם דרך גוגל, ולא דרך מנוע החיפוש ביוטיוב. לכן כדאי לכם לראות אילו צירופי מילים שקשורים לנושא שלכם הגולשים בגוגל מחפשים. בנוסף, מכיוון שגוגל הוא הבעלים של יוטיוב, הוא מקדם סרטונים מאתר זה במנוע החיפוש שלו. עוד סיבה להשקיע ולבדוק מה הגולשים מחפשים במנוע חיפוש זה.

youtube how to searchמנוע החיפוש של יוטיוב - שיטה פשוטה שלא הרבה גולשים מנצלים. נמשיך עם דוגמת החמין. במנוע החיפוש הרגיל של יוטיוב תתחילו בכתיבת צרופים מסוגים שונים. הביטו באפשרויות המומלצות שקופצות מתוך החלון. עד איזה אות בצירוף הקלדתם כאשר האפשרות שרציתם הופיעה? זאת אומרת אם כתבתם רק "חמ" האפשרות חמין כבר קפצה? אם כתבתם "איך להכין"- חמין היה ב10 האפשרויות הראשונות? ומה עם כתבתם "איך להכין ח"?

טיפ של אלופים - צירוף המילים שהכי הרבה גולשים מחפשים היא לא תמיד האפשרות הרווחית ביותר, כי יש עליה גם הכי הרבה תחרות. לפעמים עדיף לבחור את מילת המפתח הרביעית הכי נצפית. כל עוד היא עדיין מחופשת על ידי לפחות כמה אלפי גולשים. המחשה: הקלדתם "איך להכין חמין" בכלי למציאת מילות מפתח של גוגל. היו לו 75 אלף חיפושים. לעומת זאת ל"חמין ביתי" היו 35 אלף חיפושים. האפשרות השנייה נפוצה מאד, ויש עליה פחות תחרות מסרטונים אחרים. לכן אולי כדאי לבחור דווקא את מילת הפמתח השנייה למרות שפחות אנשים מחפשים אותה.

פרסום הערוץ שלכם:

פתחתם פרופיל ביוטיוב, עליתם על רעיון מטורף ומקורי לערוץ. העלתם סרטונים באיכות גבוה ולאחר תכנון, אשר כולל את מילות המפתח הנכונות ותיאור + תיוגים סקסיים במיוחד. אבל עדיין לא מספיק אנשים צופים בסרטונים שלכם. אתם חייבים לפרסם אותם!

רשתות חברתיות- פייסבוק, טוויטר, גוגל +, הזמנות במייל, פה לאוזן- כל האמצעים כשרים. תכריחו אנשים לשמוע עליכם.

yoytube teaching channelיצירת קשר עם הגולשים - אל תתעלמו מהתגובות לסרטונים שלכם! תתעניינו, תגיבו חזרה. אין דבר יותר חשוב מהשיח שלכם עם הגולש הממוצע. התגובות שלו יעזרו לכם לשפר ולחדד את הסרטון/ערוץ, וגם ליצור קהל מבקרים שעוקב באדיקות אחר כל סרטון שאתם מעלים. אנשים אוהבים להביע את הדעה שלהם, אם תראו להם שמישהו גם מקשיב לה, הם ירגישו חשובים ומשפיעים ויבואו לבקר עוד סרטונים.

לוח זמנים קבוע - חלק מיצירת הקשר שדובר עליו, קשור בקביעות ובסדר בה אתם מעלים תכנים. כל צופה טלוויזה יודע שבשעה 8 מבט עולה לאוויר בערוץ 1. כך כל צופה בערוץ שלכם צריך לסמוך עליכם שפעם/ פעמיים/ שלוש, בחודש/ שבוע/ יום, אתם מעלים סרטון בעל תוכן שהם רוצים לראות. אם גם תפרסמו בשעה קבועה- מה טוב.

סיכום ביניים:

בחלק זה של "הסיקור המקיף של יוטיוב" למדתם מה זה ערוץ יוטיוב, ואיך לבנות אותו בצורה הטובה ביותר. זהו הבסיס לאימפריה שלכם. אך בסופו של דבר הכל תלוי בנושא שהובטח שיפורט. הרעיון המרכזי- סוג התוכן שיפורסם בערוץ שלכם. בחלק השני יוצע לכם מגוון אדיר של אפשרויות וטיפים להצלחה בכל הקשור לבחירת התוכן של הערוץ שלכם. בחלק השלישי, אחרי שכבר יש לכם את הערוץ המנצח תלמדו איך לעשות מכל זה כסף.

לחלק השני של איך לעשות כסף מיוטיוב - תוכן הערוץ

אולי יעניין אותך גם

שותפות בנאובוקס - למי זה מתאים?...
שותפות בנאובוקס - למי זה מתאים?

נאובוקס ידוע כשם דבר בעולם הכסף באינטרנט כבר שנים. אמנם האתר הוא בסך הכל אתר לצפייה [ ... ]

Shorte.st - הכוכב העולה
Shorte.st - הכוכב העולה

Shorte.st הוא אתר קיצור כתובות המוסיף פרסומות מעבר לכל לינק שמקצרים בו. Shorte.st הוא המתחר [ ... ]

Istudent אפילקציית הטבות מגוונות לסטודטים !...
Istudent אפילקציית הטבות מגוונות לסטודטים !

Istudent היא אפליקציית הנחות ושוברים לסטודנטים שמזכירה את גרופון. היא מקיפה את כל תחומ [ ... ]

Polycash אפליקציית התנסויות נוחה עם בונוס יומי...
Polycash אפליקציית התנסויות נוחה עם בונוס יומי

בין אפליקציות ההתנסויות Polycash היא המסודרת והנוחה ביותר. גם היא עובדת לפי שיטת ה1000 נ [ ... ]

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
240 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 2 - תווי BuyMe

240 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 2 - תווי BuyMe

iPanel מאפשר למשוך את הרווחים דרך תו הזהב הקלאסי של שופרסל או דרך BuyMe, שובר די...

מאי 9, כניסות 496

20,016 סאטושי ElenaBitcoin - הוכחה מס' 1 - משיכה לFaucetHUB

20,016 סאטושי ElenaBitcoin - הוכחה מס' 1 - משיכה לFaucetHUB

ElenaBitcoin הוא הברז הראשי מקבוצת ברזי ElenaFaucets המאפשרת למשוך את הרווח...

מאי 16, כניסות 584

100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

לאחר שתי זכיות בגרלות החינמיות של CoinDrip נצברו יותר מ80,000 סאטושי (המינימום ל...

יוני 14, כניסות 453

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

לאחר הגעה ל-2,000 נקודות מפאנל ויו ולחיצה על מימוש נקודות נבחרה האופציה של שובר ...

יולי 9, כניסות 459

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 195

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 182

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 208

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 179

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 177