אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

Airbnb - מחולל מהפכת התיירות

airbnbאם עוד לא שמעתם על Airbnb אתם זקוקים לרופא אוזניים בדחיפות. מדובר באתר חדש יחסית ששיבש לחלוטין את עסקי המלונאות: למה לשלם בוחטה לחדר מלון בלי מטבח, שולחן עבודה, סלון, אופי? במקום לישון ביוקר בבניין של תיירים אפשר לישון אצל המקומיים. Airbnb מציע דירות פנויות בכל העולם. זה יותר זול ממלון, יותר נוח ממלון, ויש אופציות אין סוף: אפשר לקחת רק חדר בדירה, אפשר לקחת את כל הדירה, אפשר לדעת הכל על הדירה. האתר מעניק 150 ש''ח מתנת הרשמה למשתמשים שנרשמים מהזמנה. וכמובן, אפשר גם להשכיר את הדירה האישית במהלך הטיול. 

לחסוך

הבחירה בAirbnb מתאימה לאנשים שרוצים את תחושת הבית בטיול. רוצים לבשל לעצמם, לישון בבית ולא ללכת על שטיח רצפה של מלון עם ארוחות בשעות קבועות. אתם כביכול מפסידים את השירות לקוחות של המלון, אבל בפועל Airbnb ושירות הלקוחות המעולה שלו עדין בתמונה. לא מרוצים? דברו איתם. הם מפנקים בגדול. מעבר לכך באתר מערכת ביקורות וניתן לראות מה כתבו על הדירה דיירים קודמים.

אז הטיול הבא הוא לא במלון. דירה מפנקת עם מטבח שמאפשר לבשל והכי חשוב לחסוך. מלא מלא לחסוך. כיוון והבעלים של הדירה הוא לא מנהל מלון שמשלם מיסים, מעסיק עובדים, מתעסק בבירוקרטיות וכו' וכו' המחיר יהיה זול בהרבה מחדר במלון. אבל זה לא הסוף. מה עם הדירה הפרטית? הנפשות בטיול לא? מעלים אותה לאתר ומרוויחים ממנה בזמן החופשה.

להשכיר דירה בAirbnb

לא לכולם זה מתאים, וזה בסדר. אלו שרצינים יכולים לקחת את זה שלב אחד קדימה: לשכור דירה במיקום אטרקטיבי, לסכם עם בעל הדירה שהיא עומדת להיות מושכרת ולפרסם את הדירה בAirbnb. מבחינת העבודה הנדרשת זה לא סיפור, להתנהל מול ההזמנות ושעות הצ'ק אין, לנקות ולהחליף מצעים בין אורחים ופשוט להיות זמין למה שהם לא יצטרכו. את הצ'ק אין יש דרכים לבצע מבלי אפילו לראות את הדייר: אינטרקום אישי עם סיסמא לדירה, מפתח חבוי.

לא מדובר בתהליך פשוט אם שוכרים דירה במיוחד: צריך למצוא דירה במיקום הנכון, דירה שתגיע עם ציוד מינמלי על מנת לחסוך בהוצאות למטרות אירוח, קניות לדירה, שיפוץ / צבע. הרבה בעלי דירות צרי עין לא יראו זאת בעין יפה 'שעושים עליהם קופה'. אם מוצאים את הדירה שהיא האחת, אפשר להסביר לבעל הדירה שהרווח הוא לא על כלום ושמדובר בהשקעה בדירה, מתנהלים מול אורחים בAirbnb, ושומרים עליה שתמיד תהיה ברמת בית מלון.

סופ''ש פה סופ''ש שם

אם הדירה שמעלים לAirbnb היא הדירה בה גרים כבר, אין באמת סיבה ליידע את בעל הדירה על סופ''ש פה וסופ''ש שם. הרבה זוגות עושים סופי שבוע אצל ההורים / חברים ומעלים את הדירה באופן קבוע לאתר. כמו כן, ניתן לעשות זאת גם בדירות שותפים, להשכיר רק חדר בודד ולסדר עם השותפים את אופן ההתנהלות. זה לא הכי נוח לכולם, ולא כולם אוהבים את הרעיון שזרים יגורו אצלם בבית. לכן בAirbnb קיימת אופציה 'Request to Book' להחליט אם הדייר מתאים או לא. ניתן לראות את הפרופיל, לקרוא ביקורות שבעלי דירות אחרים כתבו.

האתר נהפך ליותר ויותר נפוץ בעולם וישראלים רבים כבר משכירים דירות דרך Airbnb לאורחים שונים. מכיוון והתחום גדל בארץ רשות המיסים החלה לחפש אחר המעלימים השונים. אם אינכם מתכננים להרים עסק ולתחזק כמה דירות לא אמור להיות ממה לחשוש. פחות הגיוני שרשות המיסים תקפוץ עקב תקופת שכירות חד פעמית (אבל תכלס מי יודע איתם).

הזמנת חברים ומתנת הצטרפות

כן כן. הזמנת חברים. כל חבר שמזמינים לטייל דרך Airbnb ומבצע הזמנה מעניק 75 ש''ח קרדיט לטיול הבא דרך האתר. אם החבר יבחר לארח בדירתו שלו הוא יניב עוד 254 ש''ח קרדיט. בנוסף האתר החל להציע חוויות שונות ואטרקציות דרכו, על רכישה של אחת נרוויח עוד 38 ש''ח. סך הכל מדובר על 367 ש''ח פוטנציאלים מכל חבר שמזמינים לאתר.

מעבר לכך, כל חבר שיירשם לאתר דרך הלינק האישי של חבר אחר יקבל 150 ש''ח קרדיט לטיול הראשון שלו בחינם, זאת בתנאי שהרכישה שלו תהיה בסכום של לפחות 290 ש''ח. על הרשמה מההזמנה החבר גם יהנה מ-56 ש''ח קרדיט לאטרקציות. המינימום תשלום לאטרקטציה, בשביל לקבל את הקרדיט של ה-56 ש''ח הוא 191 ש''ח.

לקבלת 150 ש''ח לטיול הבא בAirbnb !

אולי יעניין אותך גם

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

הוכחה שלישית מiPanel, אתר הסקרים הגדול בישראל. אייפאנל מתגמלים בכמה דרכים כאשר ה...

פברואר 19, כניסות 2343

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

סקרנט הוא יחסית פאנל סקרים קטן. הוא ותיק כמו הפאנלים הגדולים (איי, ויו ומדגם) אך...

אפריל 4, כניסות 1766

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 5 - שובר BuyMe Total

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 5 - שובר BuyMe Total

הוכחת תשלום חמישית מפאנל הסקרים פאנל ויו. פאנל איטי יחסית, אורך כחודש מבקשת התשל...

מרס 5, כניסות 939

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים הגדול בישראל. איפאנל מעניק תוספת של 20% בהמרה של...

מרס 25, כניסות 675

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

בעולם הקריפטו מטבעות עושים Airdrops לעיתים. המשמעות היא חלוקה של מטבעות חינם, כן...

מרס 30, כניסות 583

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

ConPot הוא ארנק למיקרו תשלומים בדומה לFaucetHub הוא עובד עם ברזים רבים ומאפשר לא...

אפריל 7, כניסות 485

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 730

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 439

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 441