אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

Free Bitcoin - Reward Points – מקסום רווחים בעזרת נקודות זכות ואפשרויות הימורים

freebitco.inפריביטקוין הוא ברז הביטקוין המפורסם ביותר בנישת הברזים. בסיקור זה מוסבר אפיק רווח נוסף באתר, נקודות הזכות Reward Points שיכולות להקפיץ דראסטית את הרווחים מהברז, בתמורה למחויבות מסוימת מצד המשתמש כמובן. בסיקור גם פירוט על אפשרויות ההימורים בפריביטקוין.

Reward Points

בכל ביקור שעתי בברז מתקבלות שתי נקודות זכות ושני כרטיסים להגרלת הלוטו השבועית, בנוסף לסאטושי. בהגדרות הפרופיל אפשר לבטל את הקבלה של כרטיסי הלוטו בכל ביקור בברז ובמקומם להנות מעוד שתי נקודות זכות, כך שביקור בברז יניב ארבע נקודות זכות בסך הכל.

freebitco.in free rewardpoints insted of lottery free satoshi

נכנסים לפרופיל ומסמנים וי בתיבה העליונה שבתמונה.

את נקודות הזכות אפשר להמיר למגוון מוצרים: מוצרי אלקטרוניקה כגון סמארטפונים, GoPro, קינדל, ארנקי קריפטו קרים, וגם גיפטקארדים שונים לאמזון למשל. אבל האופציות המעניינות באמת הן הבונוסים על ביקורים בברז.

הבונוסים על ביקורים בברז יכולים להיות בונוס לכמות הסאטושי, בונוס לכמות נקודות הזכות ובונוס לכמות כרטיסי הלוטו. בסיקור נתרכז רק בבונוס לסאטושי ובזה של נקודות הזכות. בונוסים אלו תקפים ל-24 שעות.

FREE BTC BONUS

FREE BTC BONUS הוא בונוס שפשוט מוסיף אחוזים לזכייה המינימאלית בברז, בוחרים את אחת החבילות: 10%, 50%, 100%, 500%, או 1000%.

לדוגמא הזכייה המינימאלית בברז, זאת הנפוצה, מניבה 10 סאטושי, הבונוסים יגדילו אותה כך: 11, 15, 20, 50, או 100 בהתאם לאחוזים של הבונוס שנפדה.

בתמונה ניתן לראות גם את המחיר של כל אחד מהבונוסים, החל מ-32 נקודות זכות לבונוס של 10% תוספת לסאטושי מהברז ועד 3,200 נקודות נקודות זכות לבונוס 1000% (פי 10).

 • הבונוס משפיע רק על הזכייה המינימאלית בברז, זכיות גבוהות יותר לא מושפעות מהבונוס.
 • RP – קיצור של Reward Points.

freebitco.in free bitcoin profit from free BTC bonus bonus options

REWARD POINTS BONUS

בונוס נקודות הזכות מגדיל את כמות הנקודות שכל ביקור בברז מעניק, החבילה הקטנה היא תוספת של נקודה אחת לכל ביקור והגדולה של 100 נקודות.

freebitco.in free bitcoin profit from free reward points bonus bonus options 1

תוספת של נקודת זכות אחת לכל ביקור תעלה 12 נקודות זכות, תוספת של 10 נקודות לביקור תעלה 120 נקודות זכות. החבילה הגדולה ביותר היא תוספת של 100 נקודות זכות בתמורה ל-1,200 נקודות זכות.

כיוון והבונוס תקף ל-24 שעות על מנת להפוך את בונוס הנקודות למשתלם, כלומר, שכמות הנקודות שהבונוס הניב תהיה גדולה מכמות הנקודות שהוא עלה, נדרש לבקר לפחות 13 פעמים בברז באותן 24 שעות מרגע רכישת הבונוס.

דוגמא להבנה: החבילה הגדולה, שמעניקה 100 נקודות זכות תוספת לכל ביקור בברז בתמורה ל-1,200 נקודות זכות. אחרי 13 ביקורים בברז באותה יממה כמות הנקודות שתתקבל רק בזכות הבונוס תהיה 1,300 נקודות. רווח של 100 נקודות מעלות הבונוס.

 • על מנת לא להפסיד נקודות מרכישת בונוס נקודות נדרש לבקר לפחות 12 פעמים ב-24 שעות בהן הבונוס פועל.

מקסום הברז

ביממות בהן ניתן יהיה לבקר בברז 13 פעמים ויותר (יותר - יותר טוב) רכישה של בונוס הנקודות תעניק תוספת משמעותית לכמות הנקודות בחשבון. הביקור ה-13 בשילוב בונוס הנקודות הגדול (1,200 RP) יעניק 100 נקודות זכות רווח לבד, הביקור ה-14 כבר יגדיל את הרווח ל-200 וכך הלאה.

הדרך האידיאלית להשתמש בנקודות הזכות, תהיה בונוס הסאטושי מהברז, FREE BTC BONUS – הבונוס מהפסקה העליונה. אין בעיה להפעיל גם את בונוס נקודות הזכות וגם את בונוס הסאטושי.

כך, כאשר באים לדרוש מהברז, שילוב של שני הבונוסים ימצה את הרווחים האפשריים מהברז: גם איסוף נקודות זכות מוגדל בעזרת בונוס הנקודות וגם איסוף סאטושי מוגדל בעזרת בונוס הסאטושי.

יוצא שמשלמים על בונוס לכמות הנקודות בנקודות, ומשלמים גם על בונוס לכמות הסאטושי בנקודות: את הנקודות שמרוויחים מבונוס הנקודות למעשה משקיעים בבונוס לסאטושי, ובכך מגדילים את כמות הסאטושי שהברז מחלק.

מתי להפעיל את הבונוס על כמות הסאטושי, FREE BTC BONUS?

כשיש בחשבון 1,200 נקודות זכות כך שניתן כבר להפעיל את הבונוס הגדול ביותר על נקודות הזכות. משם אפשר להפעיל עם השארית את אחד מהבונוסים על כמות הסאטושי.

הסבר: קנייה של בונוס לכמות הסאטושי לפני שיש בחשבון 1,200 נקודות, למעשה תאט גם את צבירת הנקודות בהן קונים בונוס לסאטושי. עדיף יהיה לקנות רק בונוס לכמות הנקודות עד שנצברו 1,200 נקודות המאפשרות לרכוש את חבילת בונוס הנקודות הגדולה ביותר, ועל ידי כך לשמור על צבירת נקודות הזכות ברמתה הגבוהה: בתמורה ל-1,200 נקודות המשתמש ירוויח מכל ביקור 100 נקודות נוספות.

ואז נוכל לרכוש בונוסים לסאטושי עם נקודות הזכות שנותרו .

 •  בהתחשב בביטול של כרטיסי הלוטו בתמורה לנקודות זכות, בנוסף לכל הנקודות מהבונוסים יש עוד 52 נקודות רגילות שיתקבלו מ-13 ביקורים (4 נקודות כל ביקור כפול 13).

סרטון הדגמה קצר, איך הטבלה נראית לפני בונוס הסאטושי, איך מפעילים את הבונוס הגדול (3,200 RP), איך הזכייה המינימאלית בטבלה נראית לאחר מכן וחזרה לעמוד הנקודות למימוש של בונוס הנקודות בנוסף לבונוס הסאטושי. לבסוף דרישה מהברז בשילוב שתי הבונוסים.

הסתייגות: לפני שנרחיב בעניין אפשרויות ההימורים בפריביטקוין, כדאי לזכור שהסיכויים להרוויח אינם לטובת המשתמש. האתר מחלק סאטושי כיוון ורוב המשתמשים מפסידים אותם אליו בחזרה – ואף יותר. סיקור זה נועד לפרט איך משתמשים במודל של הברז בצורה מקסימלית, אם רוצים להפסיד, מוזמנים להמר, להלן האופציות.

BETTING

Betting הוא לוח הימורים צבעוני: כדורגל, רוגבי, שער הביטקוין, האת'ריום, הבחירות בארה''ב ואפילו טורניר League of Legends האירופאי. הימורים בלוח הם לא נגד הבית אלא נגד משתמשים אחרים – למרות שהאתר גובה עמלה כלשהיא.

בעמוד ההימור, בוחרים את התוצאה הרצויה ואת סכום ההימור בביטקוין. גודל הזכייה תלוי בכמות המשתתפים באותו הימור: ככל שיותר אנשים מהמהרים על תוצאה מסוימת הרווחים הפוטנציאלים ממנה פוחתים. כמו כן, ככל שמהמרים יותר מוקדם הרווחים יהיו גדולים יותר – מהמרים אחרונים גם אם קלעו, ירוויחו באופן יחסי פחות ממהמרים שהקדימו.

 • כל 500 סאטושי שהצטברו בהימורים מעניקים כרטיס לוטו ונקודת זכות.
 • 0.4% עמלה מתקבלת מסך ההימורים של חברים שהזמנתם.

freebitco.in betting time weight multiplier

Time Weight Multiplier הוא טיימר שמתחיל ב-100 וככל ששעת הסיום של ההימור מתקרבת הוא יורד עד 0. הימורים מוקדמים מניבים יותר.

GOLDEN TICKET

בכל פעם שסך ההימורים באתר הצטברו ל-500,000 סאטושי ב-BETTING וב-Multiply BTC (משחקHi&Lo), האתר מעניק למשתמש Golden Ticket (כרטיס זהב). כרטיס זהב משמש להגרלה חצי שנתית של למבורגיני בשווי 200,000$.

 • אפשר גם לקנות כרטיסי זהב ב-25,000 סאטושי.

JACKPOTS + JACKPOT

כחלק מהמשחק Hi&Lo ניתן להוסיף הימור JACKPOTS: מהמרים רגיל על גבוה/נמוך כאשר בנוסף להימור זה, אם המספר היוצא יהיה 8888 – מתקבלת זכייה ענקית בהתאם להימור.

JACKPOT היא תחרות יומית בין כל המהמרים באתר: המשתמש שהימר כל יום על הכי הרבה סאטושי זוכה בפרס יומי.

Contest

תחרות חודשית של הימורים מצטברים והימורים מצטברים של מופנים. 21,600$ מתחלקים בין 10 המקומות הראשונים שהימרו במצטבר בסכומים הגבוהים ביותר. 10,900$ מתחלקים בין 10 האנשים שהמוזמנים שלהם לאתר הימרו בסכומים הגבוהים ביותר.

לקריאה על מקסום רווחים מכלל ברזי ביטקוין!

לקריאת הסיקור הראשי של FreeBitco.in!

לעוד סיקורים של ברזי מטבעות!

לקריאה על CoinPot!

לכניסה לFreeBitco.in!

הוכחות תשלום אחרונות

 • 1
 • 2
 • 3
227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

בעולם הקריפטו מטבעות עושים Airdrops לעיתים. המשמעות היא חלוקה של מטבעות חינם, כן...

מרס 30, כניסות 998

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

ConPot הוא ארנק למיקרו תשלומים בדומה לFaucetHub הוא עובד עם ברזים רבים ומאפשר לא...

אפריל 7, כניסות 843

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 1284

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 761

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 798

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 192

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 176

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 109

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

המרה של 1,500 נקודות מPanel4All ל-150 ש''ח בBuyMe. המתנה שנבחרה היא BuyMe TOTAL ...

מאי 31, כניסות 69