אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

CoinPot ארנק ברזים - פורטפוליו קריפטו בחינם

coinpotCoinPot (סיר מטבעות בתרגום חופשי) הוא ארנק לתשלומים קטנים מברזים (microwallet) בדומה לFaucetHUB. קוינפוט מחובר לשבעה ברזי מטבעות קריפטוגרפים. כך שכל רווח שנצבר באחד הברזים המקושרים אליו מצטבר אצלו אוטומטית; אין דרישת תשלום, אין המתנה, אין ריבוי חשבונות. הכל במקום אחד. קוינפוט הפך מפורסם מאוד השנה, בין היתר בשל הנ''ל ופיצ'רים נוספים, אולם בעיקר בזכות חיבורו לטובי הברזים.

לפני שמדברים על CoinPot, ראוי לספר על הברזים איתם עובד, שכן להם הוא מיועד.

משפחת מון

קוינפוט מחובר לחמשת ברזי המון; ביטקוין, לייטקוין, ביטקוין קאש, דאש ודוגקוין. ברזי מון ידועים בנדיבות הרבה שלהם, כמו גם האמינות והוותק. הייחודיות שלהם היא בעובדה שהם 'ברזים חוסכים' - אם ברוב הברזים אין משמעות למרווח הזמן שבין ביקורים (Claim) בברזי מון ככל שעבר יותר זמן מהביקור האחרון הביקור הנוכחי יהיה רווחי יותר.

moonlitecoin savings rate

לברזי המון יש מגוון בונוסים, בונוס נאמנות למשל מעניק תוספת של 1% רווח על כל יום רצוף של ביקור בברז עד 100%. אם למשל מבקרים אחת ליום במשך כל השבוע שעבר באחד הברזים, הביקור ביום השמיני יניב את המטבעות שנחסכו +7% מסך כל Claim במשך כל אותו היום. בונוס מפנק נוסף הוא בונוס מיסתורין שהוא האפקט ההגרלתי בברזי מון - בכל דרישה מוגרל בונוס שנע בין תוספת של 1% ל-100% לדרישה.  

ישנם עוד מספר בונוסים, לברז הביטקוין של משפחת מון יש בונוס נוסף שייחודי לו. כל הבונוסים נצברים - אחד לא בא על חשבון האחר. ברזי המון הם כולם ברזי 5 דקות ועם זאת לא תמיד תעריף החיסכון לאחר 5 דקות יורד, כך שבחלק מהברזים ביקורים בתדירות נמוכה יותר יניבו את אותה התמורה.

לקריאת הסיקורים האישיים של הברזים --> -ביטקוין -לייטקוין -ביטקוין קאש -דאש -דוגקוין

moonbitcoin bonuses
דוגמא לבונוסים של מון ביטקוין לאחר Claim

BitFun, BonusBitcoin

מעבר לחמשת ברזי המון קוינפוט עובד עם עוד שני ברזי ביטקוין. BitFun הוא ברז 3 דקות חוסך אבל אין לו תעריף מוצהר. כרגע כל 4 דקות ניתן לדרוש כ-2 סאטושי כאשר אחרי כ-6 דקות של המתנה התעריף מתחיל לרדת משמעותית אבל כאמור, ממשיך לחסוך. אידאלית כרגע כדאי לבקר כל 6-7 דקות.

BonusBitcoin הוא מברזי הביטקוין המוכרים והגדולים. הוא מציע תגמול נחמד, הגרלה לעניין ומערכת פשוטה בלי התעסקויות (מלבד איזה פופאפ פה ושם). ברז רבע שעה, מגריל עד 5,000 סאטושי וניתן לוותר על ההשתתפות ולקבל סכום סאטושי קבוע מClaim. מעניק בונוס 5% מסך הרווחים כל יום. זהו הברז היחיד שעובד עם קוינפוט ולא חוסך.

bit fun free bitcoin faucetלקריאה על BitFun! --> לכניסה לברז!

logo bonus bitcoinלקריאה על BonusBitcoin! --> לכניסה לברז!

CoinPot Tokens

מעבר לרווחים שנצברים משבעת הברזים, לקוינפוט גם CoinPot Tokens, טוקנים (מטבעות) של קוינפוט. את הטוקנים מקבלים על כל Claim מכל אחד מהברזים: שלושה טוקנים בתמורה לClaim .Claim של מופנה מאחד הברזים גם מעניק טוקן אחד. את הטוקנים ניתן להמיר לכל אחד מהמטבעות בהם קוינפוט תומך, כמו כן, ניתן גם להמיר בין המטבעות הרגילים לטוקנים או בין המטבעות עצמם (למשל, להמיר ביטקוין בלייטקוין).

את הטוקנים ניתן להמיר לביטקוין ביחס של טוקן אחד שווה ל-1.17 סאטושי (100 טוקנים = 117 סאטושי). היחס משתנה כמובן בהתאם לשער הביטקוין, אם משווים את ערך הטוקנים לשקל כל 30 טוקנים שווים קצת יותר מאגורה. לא הרבה אבל כיוון ומקבלים אותם חינם לא מתלוננים. יש עוד דרכים להרוויח טוקנים ואפשר גם להמר איתם בלוטו ובHi&Lo.

  • באופן כללי, עצם קיומם של הטוקנים הופכים את שבעת הברזים האלו לרווחים הרבה יותר; כל ביקור מעניק תוספת של 3 טוקנים, כ-3.5 סאטושי אקסטרה, מעבר לסאטושי שמקבלים בעד הביקור.
  • בכך שCoinPot מחלק סכום טוקנים קבוע בתמורה לכל ביקור, כמות הביקורים בברזים הופכת לפקטור; גם אם תעריף החסכון לא יורד משמעותית ב-10 הדקות הראשונות למשל בברז כלשהוא, על כל ביקור נקבל את הטוקנים - סכום קבוע - כך שככל שכמות הביקורים עולה כך גם כמות הטוקנים.

כרייה

מעבר לטוקנים, עוד דרך להרוויח מקוינפוט היא לכרות מטבעות באמצעות המחשב. כל שדרוש הוא להשאיר את הלשונית פתוחה והכרייה מתבצעת. בסרטון למטה ניתן לראות הדגמה קצרה איך לעשות זאת. כל שדרוש הוא לבחור את רמת השימוש בCPU, במעבד, מתוך 4 רמות, ואת כמות threads, התהליכים, 1-8.

הרווחים מהכרייה מתעדכנים כל חמש דקות, וניתן לראות את הרווחים בעמוד המטבע אותו כורים. הכרייה של ביטקוין והטוקנים של קוינפוט תראה תוצאות הכי פחות מהר כיוון והם יקרים יותר משאר המטבעות. הכרייה יכולה להיות נחמדה אם משאירים את הלשונית פתוחה בלילה, כך שהתהליך לא מפריע לשימוש במחשב. כדאי לקחת בחשבון שכרייה תשפיע על החשמל שהמחשב צורך.

  • קוינפוט ממליץ לבטל חוסם פרסומות אם יש ואנטי וירוס בשביל למקסם רווחים.
  • אין לראות בסיקור זה שום עצה או המלצה בעד פעילות או הפסקת פעילות כרייה. כל הפועל בהסתמך לסיקור זה ו/או התוכן שבתוכו אחראי באופן בלעדי לכל נזק או הפסד שייגרם לו.

Multiplier ולוטו

Multiplier הוא משחק הברזים המוכר גם בשם Hi&Lo. מהמרים האם המספר הבא שייצא יהיה גבוה או נמוך. בברז זה הסיכויים הם 50-50, נתון מדהים שלא ברור איך קוינפוט יכולים להרשות לעצמם להציעו. FreeBitcoin גדול הברזים, לשם ההשוואה, מציע 47.5%-52.5% לטובת הבית. ההימורים הם רק בטוקנים של קוינפוט. המערכת של המשחק עוד לא נוחה ברמה של FreeBitcoin אבל לחלוטין ברת שימוש במיוחד אם משתמשים בAutoRoll.

הלוטו הוא הגרלה שעתית ופשוטה, כל טוקן שווה לכרטיס בודד כאשר ניתן לראות בדיוק כמה כרטיסים נשלחו ומה סיכויי הזכייה האישיים בהתאם לכמות הכרטיסים ששולחים. יש רק זוכה אחד גדול המקבל 50% מסך הטוקנים ועוד חמישה זוכים שמקבלים 10% כל אחד מסך הטוקנים. קוינפוט מוסיפים לכל הגרלה 1,000 טוקנים על חשבונם. כרגע כמות הכרטיסים בהגרלות נעה בין אלפים בודדים ועד למאות אלפים (200-300).

אלו לא סיכויים מדהימים, מאות אלפי כרטיסים בהגרלה. עם זאת, יש הגרלה בכל שעה כך שסביר שיש לעיתים הגרלות קטנות יותר, כמו כן תמיד ניתן לחסוך ולהשתתף בבת אחת כך שהסיכויים יעלו. בסיקור של קוינדריפ, ברז שכבר לא פעיל אבל הציע מודל דומה, יש פירוט נוסף על מקסום הסיכויים בהגרלה וקישורים למספר זכיות.

Challenges

האתגרים הן נישה חדשה ומגניבה של CoinPot. בתמורה לפעולות שונות מרוויחים כוכבים. לכל אתגר חמש דרגות קושי וכל דרגה שמשלימים מעניקה כמות כוכבים בהתאם (1-5). כל כוכב שמשיגים מעניק 100 טוקנים, כך שאם משלימים אתגר מדרגת קושי שנייה מקבלים שני כוכבים השווים ל-200 טוקנים, וכן הלאה עד 500.

daily faucet claim coinpot

ישנם סוגים שונים של אתגרים, יש אתגרים יומיים שמתחדשים כל יום למשל: כמות Claim יומית, ניתן לראות בריבוע הכחול. בנוסף לכמות דרישות יומית האתגרים הנוספים שהם יומיומיים הם כמות כרטיסי לוטו שנשלחו, כמות המשחקים בMultiplier וסכום ההימורים בMultiplier. מעבר לאתגרים יומיים יש אתגרים חודשיים ואתגרים חד פעמיים לכל חשבון.

בכל חודש 25 החשבונות עם הכי הרבה כוכבים מקבלים כמות טוקנים שנעה בין 1,000 ל-10,000,000 (כ-1,000$ למקום הראשון). האתגרים הם נישה חדשה מאוד בקוינפוט, ממרץ האחרון. מאוד כיפיים, רווחיים וממריצים. למרות שהסיכויים לזכות בתחרות החודשית קטנים שכן התחרותיות מאוד גבוהה, הטוקנים על זכיות בכוכבים הם רווח בטוח.

CoinPot

אז כאמור הרווחים נצברים אוטומטית בארנק מסך כל הברזים יחד. לקוינפוט יש מינימום למשיכה, זאת בהנחה ומעוניינים למשוך את המטבעות ממנו לארנקים סטנדרטים. בביטקוין המינימום למשיכה הוא 10,000 סאטושי ואין שום עמלות. הארנק תומך בחמישה מטבעות: ביטקוין, לייטקוין, ביטקוין קאש, דאש ודוגקוין.

מה שכנראה מעל הכל הופך את קוינפוט לארנק מדהים היא העובדה שהוא איגד לתוכו שבעה ברזים מעולים מתוכם שישה הם ברזים חוסכים (כולם חוץ מBonusBitcoin). המשמעות היא שמספיק יהיה לעבוד בשיטת הביקור היומי ולו רק עם הברזים החוסכים בשביל להרים תיק השקעות קטנטן בקריפטו ובחינם.

מאמר נחמד שנכתב בנושא וסקר את דרך הפעולה הזו טוען שהרווחים מביקור יומי בודד במשך שנה בכל אחד מ-7 הברזים ללא מופנים כלל יהיו שווים בסוף השנה ל-900$, בהנחה ושערי המטבעות לא זזו. החישוב הזה מתבסס בין היתר על בונוס הנאמנות של ברזי מון, שלאחר מאה ימים רצופים של ביקור בברזים מעניק 100% בונוס לכל Claim.

  • כשאותו מאמר נכתב הטוקנים של קוינפוט עוד לא היו קיימים, כמו גם התחרויות.

הכותב במאמר מעלה את עניין הפורטפוליו בחינם, ממש לבנות תיק השקעות של מטבעות קריפטו דרך קוינפוט. כיוון וקוינפוט מאפשר להמיר בין המטבעות, משתלם לבקר בכל הברזים ובמקסימום, אם לא רוצים למשל להחזיק ביטקוין קאש, להמירו לביטקוין. בגלל שהברזים חוסכים, ביקור יומי בנוסף לבונוס הנאמנות יהפכו את התיק לשווה ערך לאורך זמן.

לקריאת המאמר באנגלית: https://cryptocurrencyhub.io/how-to-make-900-to-2-million-on-coinpot-in-1-yr-a17b28fb3056

על מנת שקוינפוט יחבר את הרווחים אליו מהברזים יש להירשם לברזים עם אותו המייל איתו נרשמים לקוינפוט. אם אתם כבר רשומים לאחד הברזים באמצעות כתובת ארנק ולא מייל צרו איתנו קשר ואולי נוכל לעזור לחבר את החשבונות. לעיתים כשמנסים להתחבר לקוינפוט הוא דורש אישור מהמייל, ניתן לראות דוגמה בתמונה. פשוט לוחצים על הקישור במייל שמתקבל.

coinpot mail

  • אם נכנסים לקוינפוט דרך המשתמשים שבברזים אין התחברות למעשה ואין צורך באישור מהמייל, ניתן לראות דוגמא לכניסה כזו בסרטון.

לכניסה לCoinPot!

לקריאה על מון ביטקוין!

לקריאה מה זה בכלל ברזי ביטקוין!

סרטון הדגמה: דרישה במון דאש, מעבר לקוינפוט דרך הברז, הצגה של הרווחים מהדרישה כולל הטוקנים, מעבר לאתגרים (צ'אלנג'ס) והצגת האתגרים היומיים, חזרה לעמוד הבית ולחיצה על המרה של הטוקנים, בחירה בכמות המקסימלית להמרה (כמה שיש בחשבון) הזנת הסיסמא לקוינפוט ואישור על ההמרה. חזרה לעמוד הבית ולחיצה על כריית לייטקוין, בחירה ברמת שימוש הכי גבוהה במעבד ומקסימום תהליכים במקביל (8), התחלת כרייה ועצירתה.

תעריפי הברזים משתנים כל הזמן בהתאם לשערי המטבעות, עודכן לאחרונה 17/5/2019.

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים הגדול בישראל. איפאנל מעניק תוספת של 20% בהמרה של...

מרס 25, כניסות 1058

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

בעולם הקריפטו מטבעות עושים Airdrops לעיתים. המשמעות היא חלוקה של מטבעות חינם, כן...

מרס 30, כניסות 919

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

ConPot הוא ארנק למיקרו תשלומים בדומה לFaucetHub הוא עובד עם ברזים רבים ומאפשר לא...

אפריל 7, כניסות 795

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 1215

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 708

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 755

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 117

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 86

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 39