MellowAds - ברז מופנים חינם!

mellow adsMellow Ads הוא ברז ביטקוין ייחודי שמחלק סאטושי למימון פרסום ברשת. בעיקרו האתר הוא רשת שותפים המקשרת בין מפרסמים לבין אתרים מתחום המטבעות שרוצים להציב פרסומות באתר. למלואדס בנוסף גם ברז ביטקוין 'רגיל' המאפשר לכל אחד להרוויח סאטושי למימון קמפיין פרסום במלואדס. משתמשים רגילים מקדמים בו את קישורי ההפנייה שלהם לברזים אחרים ומרוויחים בעזרתו מופנים חדשים.

מלואדס הוא סוג של הadf.ly של אתרי המטבעות הוירטואלים, מרכז הפרסומות לאתרים בתחום. ממודעות טקסט ובאנרים ועד פרסומות מעבר של חמש שניות. למעשה הוא משחק משני צידי הגדר: גם מאפשר להשקיע בו כסף למימון קמפיינים וגם מאפשר להרוויח פרסום חינמי באמצעות ברז הביטקוין שלו. כיוון ומדובר ברשת אתרים ענקית שעובדת עם הפרסומות שלו אין לדעת איפה קמפיין מפורסם יוצג אבל כן ניתן להניח שהקהל הצופה מתעניין בביטקוין ובמטבעות וירטואלים ומחפש להרוויח כסף.

משתמשים שאין בבעלותם אתר עובדים עם הברז בצורה הכי פשוטה: מקבלים את הסאטושי ומממנים איתו קמפיין פרסומי לברז אחר תחת קישור ההפנייה האישי שלהם. את הסאטושי שהברז של מלואדס מעניק לא ניתן למשוך מה שהופך אותו לברז לפרסום חינם. בשביל ליצור קמפיין חינמי אין צורך ביכולות מיוחדות ודרישת השיא היא ניסוח משפט באנגלית או כל שפה גלובלית אחרת, וגם זה לא חובה.

הברז והמספרים

מלואדס הוא ברז יממתי ולכן מאוד משתלם. אחת ל-24 שעות ניתן להשתתף בהגרלת כל כרטיס זוכה כמו ברוב הברזים כאשר הזכייה הנפוצה היא 500 סאטושי והזכיות הגבוהות הן 1,000 ו-3,000 סאטושי. המינימום הנדרש ליצירת קמפיין הוא 100 סאטושי ליום כך שהביקור היומי בברז מאפשר להתחיל ישר במסע הפרסום של קישורי ההפנייה האישיים לברזים אחרים. בנוסף, מלואדס מעניק 50% רווח מביקורים בברז של חברים מופנים.

כשפותחים קמפיין בוחרים את את גודל המימון שלו - מה שיקבע את כמות הצפיות מהם הוא יהנה. ככל שהמימון יהיה גדול יותר מלואדס ישאף להציג את הפרסומת יותר על מנת לסיים את המימון של הקמפיין, כמו כן גובה המימון היחסי (פר צפייה/קליק) הוא גם שיקבע את איכות המיקום של הפרסומת. את הקמפיינים ניתן לעצור בכל שלב ולקבל בחזרה את הסכום היחסי של הצפיות או הקליקים שעוד לא התקבלו. קמפיין יכול להיות מודעת טקסט, באנר או פופאנדר.

אז איך עושים את זה בפועל?

ההרשמה למלואדס מאוד פשוטה ודורשת רק אישור של כתובת המייל, לאחר מכן נכנסים לברז לוחצים על Claim Now ועוברים את בדיקת הcaptha כנהוג בכל הברזים. בשביל ליצור קמפיין צריך ליצור מודעה: לוחצים על Create new advert האפשרות העליונה תחת פריט התפריט Advertise. תיבת הכותרת של המודעה (advret title) ותיבת הטקסט (advret text) הן שיוצגו במודעות הטקסט - בהנחה ובוחרים בסוג המודעה בבאנר ולא בפופאנדר (התיבה הפתוחה בתמונה).

mellow ads create new advert

לאחר לחיצה על Create העמוד של המודעה יפתח וניתן יהיה לראות משמאל תצוגה מקדימה של מודעת הטקסט ולשחק עם הצבעים, ומימין את כפתור ההעלאה לבאנרים. לאחר סגירת כל הפינות (מודעת טקסט אטרקיטיבית ו/או מקסימום טווחי גודל של הבאנרים) לוחצים על Submit for approval וממתינים לאישור של מלואדס למודעה מה שבדרך כלל אורך כמה דקות.

בתמונה: 
1. הכפתור לעיצוב מודעת הטקסט
2. הכפתור להעלאת הבאנרים
3. כפתור בקשת האישור של המודעה

mellow ads view advert

לאחר האישור של המודעה, כפתור בקשת האישור הופך לStart network campaign שלחיצה עליו מובילה לבחירה של סוג הקמפיין: יומי, צפיות וקליקים. הקמפיין היומי מציע כמות צפיות באחוזים מסך התנועה ברשת באותו היום. קמפיין הצפיות מציע מספר ודאי של צפיות ומאפשר גם לעשות מיקוד גאוגרפי שיציג את הקמפיין רק למדינות מסויימות, מה שישנה את התעריף בהתאם למדינה. קמפיין הקליקים מאפשר לרכוש כמות קליקים ודאית וגם אותו ניתן למקד גאוגרפית למדינות מסויימות.

הפרסומות עצמן

במקרה של באנרים ומודעות טקסט אין אפשרות לבחור את גודל הפרסומת שתוצג ומלואדס מציג את הפרסומות בגודל רנדומלי בהתאם לנוחות שלו. במקרה שחסר באנר בגודל מסויים מטווח הגדלים של מלואדס כאשר המודעה תוצג בגודל החסר מלואדס יציג את מודעת הטקסט של אותו הקמפיין, בתמונה לדוגמא, לאחר העלאה ארבעה גדלים שונים של הבאנר של מון לייטקוין עדיין ישנם גדלים חסרים.

mellow ads ads sizes

המשמעויות העיקריות שבבחירה הרנדומלית של גודל המודעות המוצגות וחוסרים בטווח הגדלים של באנר הן שצריך להעלאות כמה שיותר גדלים של באנרים על מנת שאחוז הצפייה בבאנרים במקום במודעות הטקסט יגדל ושעדיין חובה להשקיע במודעת טקסט אטרקטיבית שכשתוצג כברירת מחדל תצליח לגרום לגולשים השונים ללחוץ עליה, להירשם לברז ולהניב רווחים. כמובן שאין חובה לפרסם בהכרח ברזי מטבעות ואפשר לקדם הכל דרך מלואדס.

מבחינת ההעדפה לבאנר על מודעת טקסט: אין מה לעשות, לרוב באנרים תופסים יותר את העין ולכן לרוב עדיפים ואולם טקסט טוב שמצליח להעלות בקורא התרגשות, סקרנות או רעב יכול לבלוע כל באנר. לא מדובר בדבר פשוט שכן המשפט יחסית קצר, באנגלית וממותג כפרסומת. יכולת כתיבת מודעות מושכות היא שיטת עבודה נפוצה אצל משווקי שותפים, כך שההתנסות במלואדס מספקת גם כסא קטן בשולחן של אחד התחומים הרווחים באינטרנט. 

באנר ומודעת טקסט מול פופאנדר: פופאנדר הוא הפתרון המושלם בשביל אנשים שלא מסוגלים לנסח משפט מושך באנגלית או כל שפה גדולה אחרת. פשוט מניחים את הקישור לברז ונותנים לאתר של הברז לזכות בלב הגולש. מי עדיף, פופאנדר לעומת מודעת טקסט או באנר? זה כבר תלוי באיכות הבאנר או מודעת הטקסט ביחס לאטרקטיביות של אתר הברז וההתנהלות של הגולש מול פופאנדרים.

לפופואנדרים יש רק שני סוגי קמפיינים: קמפיין יומי וקמפיין צפיות. התעריף של קמפיין פופאנדר הוא גבוה מתעריף הקמפיין המינימאלי של באנר, מה שהגיוני כיוון ועל באנר ומודעת טקסט הגולש צריך ללחוץ ואילו פופאנדר כבר פותח לגולש את הלשונית של אתר היעד. כדאי להקצות סכומים כלשהם ולו להתנסות בפופאנדרים של הברזים השונים תחת קישורי ההפנייה האישיים.

הקמפיין האידיאלי

בשביל קמפיין מוצלח במלואדס דרושים שני בסיסים חזקים: אתר מטרה נכון ופרסומת קולעת. אתר יעד נכון הוא ברז שגורר את הגולשים לפעילות בו ומפנק את החבר המפנה בעמלות טובות. ברז נכון (או כל אתר יעד אחר שמפרסמים) גם ידאג למודעות קולעות: הבאנרים מטעמו מושכים את העין והפופאפים עם הקישור אליו יוצרים הרשמות. מבחינת מודעות הטקסט הכל תלוי בכותב וביכולתו לתפוס את עין הגולש ולקנות דרכה גם את הקליק.

בקמפיין האידיאלי ניתן יהיה לראות שאחוזי ההקלקות ביחס לכמות הצפיות גבוהים ושבפרופיל בברז נרשמו מופנים פעילים רבים. קמפיין כזה לא יוולד בפרסום הראשוני ותדרש חידוד והשחזה שלו, לפחות בהתחלה. סימני קריאה, מיקוד גאוגרפי למדינות מסוימות, משחקי צבעים וכו' וכו'. פרק 11 במדריך מתאר לעומק את נושא ההזמנת חברים מחוץ למעגל החברתי הקטן ואיך בוחרים את הפלטפורמה הנכונה לקידום.

  • הסתייגות קלה: אין חובה להשקיע לא בקמפיין ולא בחידודו. תמיד אפשר פשוט לשים פופאנדרים של כמה ברזים טובים ולתת להם לרוץ ושילך האידיאל לחפש תחברים שלו.

נתונים של קמפיין

לאחר שמתחילים קמפיין ניתן לקבל מספר סטטיסטיקות שיבהירו מה מצבו, מה צריך לשפר ומה כדאי לבדוק. מספר הצפיות, מספר צפיות ייחודיות (לא משכלל צפיות של אותם המשתמשים), מספר קליקים, מאילו מדינות הגיעו הצפיות, מאילו מדינות הגיעו הקליקים וכמה פופאנדרים כבר הוצגו. לפופאנדרים אין מספר קליקים ומספר צפיות שכן כל פופאפ הוא צפייה ואין משמעות לקליקים שכן אתר היעד כבר נפתח.

סטטיסטיקות של באנרים ומודעות טקסט:

mellow ads campaign details

סיכום

אמנם נשמע מסובך אבל מהר מאוד נהפך לכלום: מוצאים את הכמה פרסומות שעובדות יפה ופיניטו. מבקרים אחת ליום בברז של Mellow Ads בשביל מימון ונותנים לקמפיין לרוץ. כסף חינם לכל דבר, אין אפילו צורך להיות פעילים בברזים המקודמים - המופנים יוצרים את הרווחים. מלואדס הוא ברז טוב מכדי לוותר עליו. כן הוא דורש הסתגלות לפלטפורמה שונה, כן הוא דורש הגדלת ראש, האם זה שווה את זה? אין שאלה.

להרשמה לMellow Ads !

התעריפים בברזים משתנים כל הזמן בהתאם לשערי המטבעות. עודכן לאחרונה 16/02/2018.

אולי יעניין אותך גם

Moon Dash - ברז דאש מבית ברזי מון

moon dash
רשת ברזי מון היא רשת ברזי ביטקוין ותיקה ונוחה. בעבר הרשת כללה רק ברזי לייטקוין ודוגקוין,…

פאנל4אול - Panel4All

panel4all logo
Panel4All הוא מפנאלי הסקרים הוותיקים בארץ. מדובר בפאנל ששולח סקרים באופן קבוע כבר שנים,…

Make Money - Free Cash App

make money free cash app logo
Make Money Free Cash App היא אפליקציה מוכרת ופעילה בתחומה. בדומה לרוב האפליקציות היא…

שטראוס + אפליקציית צבירת נקודות ממוצרי שטראוס

strauss plus logo
שטראוס + היא אפליקציה שצוברת נקודות מכל קנייה של מוצר מחברת שטראוס. שטראוס היא חברה ענקית…

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 1286

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 1147

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 1245

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 1237

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 1375

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

הוכחת תשלום שנייה ממכון ברנדמן. פאנל סקרים קטן יחסית ולא מוכר בין היתר בשל מינימ...

דצמבר 19, כניסות 1421

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

התשלום מPanel4All עובד בשיטת נקודות אחרת מהנהוג בתחום, כך שלאחר כל מספר נקודות ש...

פברואר 18, כניסות 1311

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

הוכחה שלישית מiPanel, אתר הסקרים הגדול בישראל. אייפאנל מתגמלים בכמה דרכים כאשר ה...

פברואר 19, כניסות 1451

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

סקרנט הוא יחסית פאנל סקרים קטן. הוא ותיק כמו הפאנלים הגדולים (איי, ויו ומדגם) אך...

אפריל 4, כניסות 1080