אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

FaucetHUB אוסף ברזים המרכז תשלומים מברזי מטבעות שונים

faucethub bitcoin faucetFaucetHUB.io הוא אתר המרכז ברזים של תשעה מטבעות דיגיטלים שונים ומאפשר למשוך את הרווחים מהברזים ישירות אליו מה שמזרז מאוד את משיכת הכספים מכל הברזים אל הארנק האישי. FaucetHUB אינו ארנק אלא רק אתר המרכז מאות ברזים ואת התשלומים מהם, ומעביר דרכו את הרווחים יחדיו לארנק. בנוסף בFaucetHUB הצעות, משחקי הימורים, מסחר במטבעות וכריית ביטקוין.

אז מFaucetHUB.io עצמו לא מקבלים סאטושי, ליטושי, דוג - אליו אוספים אותם. מה שכן, דרכו ניתן להגיע בקליק אל מאות ברזים כאשר אין חשש שהברז ידפוק ברז - FaucetHUB הוא האחראי לתשלומים מהברזים המוצגים בו. כן כדאי תמיד למשוך את הכספים מהברזים השונים אל FaucetHUB בשם הזהירות. בFaucetHUB גם לוח הצעות הכולל מענה על סקרים, התנסות באפליקציות, צפייה באתר, הרשמה לאתר. התגמול מתקבל בנקודות של האתר (FHBUX) ששוות לכחצי סאטושי.

אז מעבר לOfferwalls עיקר הפעילות היא במעבר בין הברזים השונים תחת פריט התפריט Top Faucets. הרבה מהאתרים המוצגים שם הם משחקי ביטקוין או ברזים מציקים עם הרבה פרסומות קופצות וחווית משתמש כללית נוראית. עם זאת ניתן למצוא שם גם מלא ברזים מעולים שברובם גם מאפשרים למשוך את הרווחים ישר איך שהתקבלו אל FaucetHUB. בשל כמות הברזים הקיימת בו ניתן להגיע במהירות אל המינימום למשיכה אל הארנק האישי. בביטקוין המינימום למשיכה הוא 20,000 סאטושי.

חשוב לדעת

על מנת שהברזים יעבירו את הרווחים אל המשתמש בFaucetHUB צריך להוסיף אליו את כתובות הארנקים האישיים וסוג המטבע, בתמונה מתחת ניתן לראות איפה התיבות האלו נמצאות. מכיוון והאתר הוא לא ברז אלא מרכז ברזים על הזמנת חברים מרוויחים רק מרווחי החבר מההצעות - 2% עמלה (Offerwalls). זה אמנם מעט אבל ההצעות מאוד מניבות. בFaucetHUB יש רמות לכל משתמש וכל פעולה עוזרת לעלות אותן, אין להן הרבה חשיבות חוץ מבמשחק Rambo Dice שזה בעצם הימורי גבוה / נמוך סטאנדרטים, שם הרמה קובעת את ההימור המקסימאלי ולעיתים דרושה רמה מסוימת בשביל ביצוע הצעה.

free bitcoin

מטבעות מסחר וכרייה

FaucetHub מרכז את התשלומים מתשעה מטבעות דיגיטליים: ביטקוין, את'ריום, ביטקוין קאש, לייטקוין, דאש, דוגקוין, בלאקוין, פירקוין ופרימקוין. ביטקוין, את'ריום, ביטקוין קאש, לייטקוין ודאש נחשבים למטבעות מאוד חזקים ושווי השוק שלהם עולה על מיליארדים והם כולם חלק מהעשיריה הראשונה של מטבעות קריפטו מבחינת שווי שוק. המסחר באתר מאוד פשוט ומשתלם למשקיעים עם מעט כסף או כאלו שמאמינים במטבע מסויים לתקופה ספציפית או לתמיד. המסחר של כל מטבע הוא מול הביטקוין.

האתר מאפשר לקחת חלק בכריית ביטקוין באמצעות פתיחת טאב אינטרנט רגיל. הטאב הפתוח בדפדפן מניב XMR מטבע בשם מונרו שFaucetHub מוכר בתמורה לביטקוין ומעניק אותו למשתמש ממינימום של 100 סאטושי. רצוי לקרוא את ההסבר באתר לעומק ולהבין את כל המשמעויות שבהשתתפות בכרייה באמצעות הדפדפן. הטכנולוגיה החדשנית הזו הופכת את תהליך הכרייה לכה פשוט שניתן להניח שנשמע על שיטת הכרייה הזו עוד הרבה בעתיד.

הימורי ביטקוין

אבן נייר ומספריים, אבן ג'וק, אבן שוק. בוחרים סכום הימור וממתינים לעוד משתמש, סכום ההימור נקבע על בסיס ההימור הנמוך יותר. אם משתמש הימר על 100 סאטושי ומשתמש אחר הימר על 50 סאטושי ההימור יהיה 50 סאטושי. המנצח לוקח את הכל פחות 2% מס שהבית גובה. תענוג גדול.

טורבו לוטו, בדיוק כמו בכל ההגרלות לוטו בברזי ביטקוין כל שצריך לעשות הוא לקנות כמות כרטיסים מסויימת ולקוות להיות בין 10 הזוכים. הכיף בלוטו הספציפי הזה הוא המהירות שלו, כל 5 דקות הגרלה. רוב הכרטיסים בדרך כלל נשלחים ממש שניות לפני שההגרלה מסתיימת וסכומי הזכייה מתעדכנים בהתאם לכמות הכרטיסים הנשלחת. כרטיס עולה 10 סאטושי.

Rambo Dice או בשמו המקורי גבוה / נמוך. בוחרים סכום הימור ואת סיכוי הזכייה מה שגם יקבע את התשלום בהתאם, לדוגמא אם רוצים זכייה כפולה מסכום ההימור ומהמרים על גבוה צריך לקבל מספר מעל 5040, אם רוצים זכייה משולשת צריך לקבל מספר מעל 6694. גם משחק זה נפוץ מאוד בברזי ביטקוין רבים וסיכויי הזכייה בו בFaucetHUB פחות טובים מבFreeBitcoin או CoinDrip ויש הגבלה על כמות הסאטושי עליה ניתן להמר בהתאם לרמה.

להרשמה לFaucetHUB !

8 ברזים נוחים המאפשרים משיכה מיידית אל FaucetHUB !

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

הוכחה שלישית מiPanel, אתר הסקרים הגדול בישראל. אייפאנל מתגמלים בכמה דרכים כאשר ה...

פברואר 19, כניסות 2517

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

סקרנט הוא יחסית פאנל סקרים קטן. הוא ותיק כמו הפאנלים הגדולים (איי, ויו ומדגם) אך...

אפריל 4, כניסות 1965

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 5 - שובר BuyMe Total

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 5 - שובר BuyMe Total

הוכחת תשלום חמישית מפאנל הסקרים פאנל ויו. פאנל איטי יחסית, אורך כחודש מבקשת התשל...

מרס 5, כניסות 1159

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים הגדול בישראל. איפאנל מעניק תוספת של 20% בהמרה של...

מרס 25, כניסות 843

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

בעולם הקריפטו מטבעות עושים Airdrops לעיתים. המשמעות היא חלוקה של מטבעות חינם, כן...

מרס 30, כניסות 736

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

ConPot הוא ארנק למיקרו תשלומים בדומה לFaucetHub הוא עובד עם ברזים רבים ומאפשר לא...

אפריל 7, כניסות 576

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 960

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 549

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 601