מקסום רווחים מהברזים השונים

bitcoin-faucetמוצאים את הClaim שוב ושוב? כן הסכומים קטנים האמונה גדולה. אם זה הציפיות מהביטקוין, אם בשביל תחזוק חשבונות עם הטבות, ואם הקטע הוא בכלל של ברזי אלטים או סתם אטרף הימורים והגרלות וגם אם פשוט עושים את היומית מאתרי כסף באינטרנט פשוטים. יש מגוון דרכים להפוך את הברזים השונים להרבה יותר רווחים. פי כמה.

ברזי טווח ארוך - Bitcoinker, Moon

ברזים רבים מעניקים תוספות לרווח הכולל מהברז בתמורה לנאמנות לברז, ותק. בין הברזים הרצינים והמוכרים יש חמישה ברזים עם הטבת נאמנות. ארבעה דורשים לפחות ביקור יומי על מנת להנות מההטבות השונות, ואחד דורש לפחות ביקור חודשי. Bitcoinker הוא מהברזים המניבים ביותר בתחום בשל היותו ברז 5 דקות שמציע טווח זכיות רחב עם מינימום זכייה הוגן.

הטבת הנאמנות של ביטקוינקר גדלה כל חודש:

Bitcoinker Seniority Bonuse

ברזי Moon

Moon היא רשת ברזי ביטקויןדוגקוין ולייטקוין. בכל הברזים מוצעת אותה הטבת נאמנות: ביקור אתמול מוסיף 1% לרווח מכל Claim היום, מחר 2% וכן הלאה עד 100% תוספת לרווח. שלושה חודשים ושבוע מיום ההרשמה וכל ביקור בברזי מון מכפיל את שוויו. בסך הכל ברשת שלושה ברזים גדולים ואחד קטן, כולם ברזי 5 דקות.

מבחינת אנשי שיטת האינטליגנט ואנשי הצד הפשוט של הציר מדובר ברשת ברזים מעולה. מעבר להטבת הנאמנות הלא פשוטה להשגה, ברזי הMoon חוסכים סאטושי שלא נדרש לאחר מרווח ה-5 דקות. תעריף החסכון אמנם יורד לאורך זמן אבל האפקט שלו משפיע באופן יומיומי שכן מספיק לבקר בברזים אחת ליום כדי להנות מבוחטת סאטושי/ליטושי/דוג שנחסכה במקביל להגדלת בונוס הנאמנות.

לברזי המון גם הטבת מיסתורין שלא תלויה בכלום, מזל נטו. בכל Claim ההטבה מעניקה בין 1%-100% תוספת. בנוסף יש הטבת מופנים פעילים (מעבר להטבת חברים רגילה) ובברז הראשי יש אף הטבות על ביצוע הצעות ועל כריית ביטקוין באמצעות הדפדפן. שלל ההטבות בשילוב היותם ברזי 5 דקות שגם חוסכים סאטושי הופכים את ברזי המון לברזים כדאיים לתחזוק משתמש עם בונוס נאמנות מאסיבי.

ישנו עוד ברז ששייך למשפחת ברזי מון, Field Bitcoin. מדובר בברז קטן יחסית, פחות נדיב ועם פחות בונוסים. בשל האפשרות לביקור כל 5 דקות וצבירת סאטושי במרווחים הגדולים מ-5 דקות, בונוס הנאמנות שעובד באותה הצורה והאמינות שברזי המון זוכים לה בקרב משתמשי הברזים רבים רואים בפילד ביטקוין כברז מון לכל דבר ולו רק בשביל תחזוק הטבת הנאמנות ומאסף קבוע של הסאטושי שנחסכו.

אזהרת נאמנות

פספוס של יום אחד מאפס לחלוטין את הטבת הנאמנות. לא מדובר בבונוס פשוט אך משתלם. סך ההתעסקות היומית עם ארבעת הברזים לא עולה על שתי דקות ביום רק בשביל תחזוק ההטבה. התאריכים בכל הברזים עם הטבת נאמנות עובדים לפי שעת UTC משמע שעתיים אחרינו, Claim אחרי 2 בלילה נחשב לפעילות ביום שלמחרת.

  • במקרה של ביטקוינקר כל שנדרש על מנת לשמר את הבונוס הוא Claim אחד בחודש.

Freebitco.in

פריביטקוין הוא הברז הגדול בתחום. אחת לשעה ניתן לבקר בו ולהגריל ביטקוין בשווי של עד 200$. בנוסף, בתמורה לביקור פריביטקוין מעניק שתי נקודות זכייה – Reward Points. יש מגוון דברים שניתן לעשות עם הנקודות האלו, מקניות של סמארטפונים ועד המרה פשוטה שלהם לסאטושי. ההטבות נמצאות תחת הפריט Rewards בתפריט עליון. ניתן להגדיל את כמות הנקודות באמצעות ויתור על כרטיסי הלוטו, פירוט בסיקור.

עוד שתי אופציות הן העלאה של כמות הנקודות מכל ביקור והעלאה של כמות הסאטושי מכל ביקור. בתמורה ל-1,200 נקודות כל ביקור שעתי יעניק עוד 100 נקודות במשך 24 שעות. בגזרת העלאת כמות הסאטושי מכל ביקור בתמורה ל-3,200 נקודות ניתן לקנות בונוס של 1,000% לכמות הסאטושי מהברז במשך 24 שעות. ישנן חבילות קטנות יותר לשני הדילים האלו הדורשות פחות נקודות ומעניקות הטבות ניקוד / סאטושי קטנות יותר בהתאם.

מקסום הרווח פשוט: כל שצריך לעשות הוא קנייה של חבילת העלאת ניקוד כלשהיא, ביצוע לפחות 12 ביקורים בברז באותו היום על מנת לכסות את עלות הדיל, ומשם כל ביקור באותן 24 שעות יהפוך לרווח נקודות נקי כך שאחת לכמה ימים יהיו בחשבון מספיק נקודות גם למימון חבילת העלאת סאטושי מכל ביקור. חשוב לשמור תמיד על כמות נקודות בסיסית שתאפשר לפחות קנייה של חבילת העלאת נקודות אחת.

ריבית

בפריביטקוין עוברות כמויות אסטרונומיות של ביטקוין כל יום והאתר הוא גם חלק אינטיגרלי מכריית הביטקוין העולמית. הצורך בביטקוין נזיל הביא אל המשתמשים דרך חדשה ומעניינת להרוויח מהאתר: השארת הרווחים בו בתמורה לריבית שנתית של 4.08%. הריבית מתווספת אחת ליום באופן יחסי בתנאי שיש בחשבון מעל 30,000 סאטושי. בנוסף ניתן להעביר ביטקוין אל החשבון כך שלא רק הרווחים מפריביטקוין ייהנו מהריבית. 

Mellow Ads וברזי FaucetHub

מלואדס הוא ברז פרסום חינמי שמאפשר לאסוף מופנים בחינם. רוב משתמשי הברזים לא מקדמים באמצעותו את קישורי ההפנייה שלהם מה שיכול בקלות להניב יותר מכל הברזים גם יחד. ברזי FaucetHub הם מושג מומצא שכן פאוסטהאב הוא לא ברז אלא רק מרכז תשלומים של ברזים והמושג מתייחס למספר ברזים ספציפיים המציעים טווח זכיות עולה: 20-50 סאטושי לביקור למשל, כאשר בכל ביקור הכמות עולה בסאטושי בודד. לקריאה על ברזי FaucetHUB!

ברזי הגרלות ושימוש בסמארטפון

המשתמשי שמבקרים בברזים בשביל זכיות גדולות בהגרלות נוטים לבקר בfreebitco.in, freedoge.co.in, free-dollar, BitcoinkerTrust BTC Faucet, Bonus Bitcoin. ככל שמבקרים יותר סיכויי הזכיות עולים. מבחינה זו הסמארטפון הוא הנשק האידיאלי בברזים השעתיים, תוך כדי הלימודים או העבודה קליק של שניה. בנוסף במקרה של קניית אחת מהחבילות הנ''ל בפריביטקוין, הסמארטפון יאפשר לנצלה עד תום ולהגיע ל-18 ביקורים ביממה בקלות אם לא יותר.

שעונים מעוררים

פריביטקוין ופרידוגקוין מאפשרים לאחר הClaim לסמן וי בתיבה שמעל טיימר הזמן שנותר עד הClaim הבא וישמיעו צליל קצר כשהטיימר יגמר. בברזי המון ניתן ממש להגדיר כל כמה סאטושי/ליטושי/דוג לקבל התראה. בשביל שהשעונים המעוררים יעבדו חובה להשאיר את הלשונית פתוחה. בנוסף להשמעת הצליל השעונים המעוררים יגרמו ללשונית להבהב.

לקריאה על תבניות עבודה מול הברזים השונים !

אולי יעניין אותך גם

Airbnb - מחולל מהפכת התיירות
Airbnb - מחולל מהפכת התיירות

אם עוד לא שמעתם על Airbnb אתם זקוקים לרופא אוזניים בדחיפות. מדובר באתר חדש יחסית ששיבש [ ... ]

איך אתר אינטרנט מרוויח כסף? 5 דרכים איך להרוויח כס...
איך אתר אינטרנט מרוויח כסף? 5 דרכים איך להרוויח כסף מאתר

יש מגוון דרכים איך להרוויח כסף מאתר אינטרנט חלקן מוכרות יותר וחלקן פחות כאשר רוב ב [ ... ]

שטראוס + אפליקציית צבירת נקודות ממוצרי שטראוס...
שטראוס + אפליקציית צבירת נקודות ממוצרי שטראוס

שטראוס + היא אפליקציה שצוברת נקודות מכל קנייה של מוצר מחברת שטראוס. שטראוס היא חברה [ ... ]

בניית אתר אינטרנט בעצמך וחברות בניית אתר בזול...
בניית אתר אינטרנט בעצמך וחברות בניית אתר בזול

חיפוש בגוגל אחר בניית אתר אינטרנט תניב הרבה תוצאות בסגנון 'אתר ב-300 שקל' או דילים מפ [ ... ]

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
240 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 2 - תווי BuyMe

240 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 2 - תווי BuyMe

iPanel מאפשר למשוך את הרווחים דרך תו הזהב הקלאסי של שופרסל או דרך BuyMe, שובר די...

מאי 9, כניסות 496

20,016 סאטושי ElenaBitcoin - הוכחה מס' 1 - משיכה לFaucetHUB

20,016 סאטושי ElenaBitcoin - הוכחה מס' 1 - משיכה לFaucetHUB

ElenaBitcoin הוא הברז הראשי מקבוצת ברזי ElenaFaucets המאפשרת למשוך את הרווח...

מאי 16, כניסות 584

100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

לאחר שתי זכיות בגרלות החינמיות של CoinDrip נצברו יותר מ80,000 סאטושי (המינימום ל...

יוני 14, כניסות 453

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

לאחר הגעה ל-2,000 נקודות מפאנל ויו ולחיצה על מימוש נקודות נבחרה האופציה של שובר ...

יולי 9, כניסות 459

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 195

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 182

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 208

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 179

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 177