אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

איך להרוויח כסף באינטרנט - פרק 10 - הזמנת חברים יעילה

howאתרי כסף באינטרנט רבים מהצד הפשוט של הציר מציעים תגמולים שונים על הזמנת חברים לאתר. משתמשים רבים רואים דיל כזה או אחר וחושבים לעצמם הנה, מצאתי איך להרוויח כסף באינטרנט, אני פשוט אזמין את כל החברים לאתר הזה ואשב על התחת עד הפנסיה. הזמנת חברים היא אחת הסיבות העיקריות בגללן משתמשים רבים מוותרים ופורשים והטרגדיה האמיתית היא שהם אפילו לא יודעים זאת.

הזמנת חברים היא הדבר היחיד שמשותף לכל אתרי כסף באינטרנט. הרעיון פשוט - חבר מביא חבר. תביא חבר תקבל שקל / אחוזים מהרווחים של החבר. לרוב מדובר בכתובת אישית של המשתמש אותה הוא ישלח לחברים או בקוד אישי שהחברים יטמיעו בתהליך ההרשמה. הזמנת חברים היא למעשה אחד התחומים הכי חשובים בצד הפשוט של הציר כיוון ועבודה נכונה עם ההטבה יוצרת מעטפת רווח מכל אתרי כסף באינטרנט של הצד הפשוט.

"קח שקל רק עזוב אותי באמאש'ך"

רוב האנשים מוצאים אתר אחד ומתבייתים עליו: הודעות בפייסבוק לכולם, מיילים לסבא וסבתא, טלפונים לחברים קרובים וכל זה עוד לפני שהם סיימו את הליך ההרשמה ושלא לדבר אפילו על הכרות עם המערכת. לברור אותה, להבין מה היא שווה, כמה ניתן להרוויח ממנה ואיך? מה שבעצם קורה זה שהרבה אנשים נרשמים דרככם, אתם מרוויחים עליהם כמות נאה של כסף, להם אין מושג מה לעשות מכאן והלאה, ולכם אין עוד חברים להביא לאתר. בנוסף כל אלו שכבר הופנו לאתר לא ירשמו שוב לשום אתר. אתם תשמעו מאותם אנשים בפעם הבאה משפטים בסגנון הכותרת של הפסקה הזאת.

הטעות הכל כך נפוצה הזו מונעת מאנשים רווחים גדולים בהרבה ולמעשה גורמת להם בהרבה מקרים לפרוש מהתחום כליל. חשוב להפנים שלא מזמינים חברים לאתר איך שנרשמים אליו, לא מזמינים אנשים שלא באמת חברים, לא מזמינים אנשים בשביל להרוויח עליהם שקל הרשמה. קודם כל מקימים את נבחרת האתרים מהם מרוויחים, ברגע שתהיה נבחרת מתוחזקת אפשר להתחיל עם ההרצאות לחברים.

הזמנת חברים רציניים

לאחר שנרשמתם לכמה אתרים וגיליתם איזה אתרים אתם מעדיפים, מי מתגמל בנדיבות ובפשטות זה הזמן להזמין חברים. להזמין חברים לא אומר להתחיל להטריד את כל הפייסבוק עם סיפורי פנטזיות ופרסומות. דברו עם אנשים. תסבירו להם את הקונספט. לא סתם אנשים, חברים קרובים שיש שיחה איתם. קרובי משפחה, אחים קטנים ואפילו סתם אנשים ששמעו שאתם בקטע של כסף באינטרנט ומתעניינים. הכי חשוב זה באמת להסביר - לא לשווק, לפרסם או למכור, פשוט לדבר.

לא כולם ירצו כמובן. באלו שכן ירצו תשקיעו. קודם כל תחליטו על דרך התקשרות: מייל, פייסבוק, פלאפון, ווטסאפ. זה לא באמת חשוב איך, העיקר שתהיה אחת. לאחר מכן שלחו את קישורי ההרשמה שלכם מקובץ המשתמשים האישי (פרק 2) על מנת להרוויח את עמלות ההפנייה. אל תשלחו הודעה עם שלושים כתובות של אתרים בלי שום מידע נוסף. תסבירו בקצרה כל מה שנראה חשוב לגבי אותו אתר לדוגמא:

"איי פאנל, אתר מילוי סקרים בתשלום ישראלי. שולח בערך עשרים סקרים בחודש. לאחר ההרשמה עליך לענות על סקרי פרופיל לגביך. אחרי שתענה עליהם תקבל 5 ש''ח. בלי שתענה עליהם לא ישלחו אליך סקרים. להרשמה:
http://ipanel.co.il/index.php?page=join&content=join&referrer_id=146225 "

צריך לוודא שהחבר שהפנתם מבין שאתם שם בשבילו בכל שאלה ובכל מה שהוא צריך. לא תעשו זאת הוא פשוט יפרוש. תשאירו אותו במשחק ותהיו כוח. באינטרנט כל אדם שווה. הרווח שלכם הוא שלקחתם מישהו הסברתם לו את הקטע של כמה פלטפורמות, שלחתם לו את הקישורים להרשמות מהנבחרת שאתם מרוויחים ממנה, ולמעשה הרווחתם מכמה אתרים בזכות אדם אחד במקום להטרטר אחרי כמה. חשוב להבין, כסף באינטרנט בצד הפשוט זה לא אתר אחד או שניים. צריך להקים אימפריה של המון אתרים. וכמו רומא גם אתם לא תבנו אותה ביום.

תנו לזה זמן

כולם רוצים את הכסף המהיר, הקל. אין דבר כזה בחיים ובטח שלא באינטרנט. יקח זמן עד שתקימו נבחרת טובה שמייצרת הכנסה צדדית, מדובר על לפחות עשר אתרים ובכיף היא יכולה גם להיות שלושים ויותר. הפנימו שהרשמה לאתר אומרת שהתהליך רק התחיל. למדו את המערכת. חשבו כמה ניתן להרוויח ממנה? כמה עבודה היא מציעה? העבודה/הזמן שהיא דורשת שווה ערך לתגמול שהיא מעניקה? רק אתם יכולים לענות על כך. לאחר שהנבחרת נבנתה כדאי להתחיל להזמין חברים שכן חברים הם חלק בלתי נפרד.

סיוג קטן - פה לאוזן

ישנו אתר כסף באינטרנט אחד בו להציק לאנשים יהיה רווחי. פה לאוזן הוא אתר שיווק שעובד כשמו, שיווק מפה לאוזן. האתר מתגמל משתמשים על כל לקוח שהתעניין במוצר, התעניינות משמע שהמשתמש ציין בתיבת תחום העניין שאותו חבר או קרוב התעניין. פה לאוזן יוצרים עם אותו חבר קשר ואם הוא מודה שאכן התעניין (אין צורך לרכוש) המשתמש שהזין את שמו ומספר הטלפון שלו מתוגמל בכ-20 ש''ח. כל חבר ניתן לרשום לעד שלושה תחומי עניין בחודש, כלומר כ-60 ש''ח בחודש מכל חבר שיאשר טלפונית את ההתעניינות במוצר (יהיה מה שיהיה) ויסכים לשמוע פרטים והצעת מחיר עליו.

לקריאת פרק 11 - יוזמות הזמנת חברים ! 

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

הוכחה שלישית מiPanel, אתר הסקרים הגדול בישראל. אייפאנל מתגמלים בכמה דרכים כאשר ה...

פברואר 19, כניסות 2343

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

סקרנט הוא יחסית פאנל סקרים קטן. הוא ותיק כמו הפאנלים הגדולים (איי, ויו ומדגם) אך...

אפריל 4, כניסות 1766

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 5 - שובר BuyMe Total

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 5 - שובר BuyMe Total

הוכחת תשלום חמישית מפאנל הסקרים פאנל ויו. פאנל איטי יחסית, אורך כחודש מבקשת התשל...

מרס 5, כניסות 939

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים הגדול בישראל. איפאנל מעניק תוספת של 20% בהמרה של...

מרס 25, כניסות 675

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

בעולם הקריפטו מטבעות עושים Airdrops לעיתים. המשמעות היא חלוקה של מטבעות חינם, כן...

מרס 30, כניסות 583

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

ConPot הוא ארנק למיקרו תשלומים בדומה לFaucetHub הוא עובד עם ברזים רבים ומאפשר לא...

אפריל 7, כניסות 485

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 730

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 439

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 441