אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

איך להרוויח כסף באינטרנט - פרק 10 - הזמנת חברים יעילה

howאתרי כסף באינטרנט רבים מהצד הפשוט של הציר מציעים תגמולים שונים על הזמנת חברים לאתר. משתמשים רבים רואים דיל כזה או אחר וחושבים לעצמם הנה, מצאתי איך להרוויח כסף באינטרנט, אני פשוט אזמין את כל החברים לאתר הזה ואשב על התחת עד הפנסיה. הזמנת חברים היא אחת הסיבות העיקריות בגללן משתמשים רבים מוותרים ופורשים והטרגדיה האמיתית היא שהם אפילו לא יודעים זאת.

הזמנת חברים היא הדבר היחיד שמשותף לכל אתרי כסף באינטרנט. הרעיון פשוט - חבר מביא חבר. תביא חבר תקבל שקל / אחוזים מהרווחים של החבר. לרוב מדובר בכתובת אישית של המשתמש אותה הוא ישלח לחברים או בקוד אישי שהחברים יטמיעו בתהליך ההרשמה. הזמנת חברים היא למעשה אחד התחומים הכי חשובים בצד הפשוט של הציר כיוון ועבודה נכונה עם ההטבה יוצרת מעטפת רווח מכל אתרי כסף באינטרנט של הצד הפשוט.

"קח שקל רק עזוב אותי באמאש'ך"

רוב האנשים מוצאים אתר אחד ומתבייתים עליו: הודעות בפייסבוק לכולם, מיילים לסבא וסבתא, טלפונים לחברים קרובים וכל זה עוד לפני שהם סיימו את הליך ההרשמה ושלא לדבר אפילו על הכרות עם המערכת. לברור אותה, להבין מה היא שווה, כמה ניתן להרוויח ממנה ואיך? מה שבעצם קורה זה שהרבה אנשים נרשמים דרככם, אתם מרוויחים עליהם כמות נאה של כסף, להם אין מושג מה לעשות מכאן והלאה, ולכם אין עוד חברים להביא לאתר. בנוסף כל אלו שכבר הופנו לאתר לא ירשמו שוב לשום אתר. אתם תשמעו מאותם אנשים בפעם הבאה משפטים בסגנון הכותרת של הפסקה הזאת.

הטעות הכל כך נפוצה הזו מונעת מאנשים רווחים גדולים בהרבה ולמעשה גורמת להם בהרבה מקרים לפרוש מהתחום כליל. חשוב להפנים שלא מזמינים חברים לאתר איך שנרשמים אליו, לא מזמינים אנשים שלא באמת חברים, לא מזמינים אנשים בשביל להרוויח עליהם שקל הרשמה. קודם כל מקימים את נבחרת האתרים מהם מרוויחים, ברגע שתהיה נבחרת מתוחזקת אפשר להתחיל עם ההרצאות לחברים.

הזמנת חברים רציניים

לאחר שנרשמתם לכמה אתרים וגיליתם איזה אתרים אתם מעדיפים, מי מתגמל בנדיבות ובפשטות זה הזמן להזמין חברים. להזמין חברים לא אומר להתחיל להטריד את כל הפייסבוק עם סיפורי פנטזיות ופרסומות. דברו עם אנשים. תסבירו להם את הקונספט. לא סתם אנשים, חברים קרובים שיש שיחה איתם. קרובי משפחה, אחים קטנים ואפילו סתם אנשים ששמעו שאתם בקטע של כסף באינטרנט ומתעניינים. הכי חשוב זה באמת להסביר - לא לשווק, לפרסם או למכור, פשוט לדבר.

לא כולם ירצו כמובן. באלו שכן ירצו תשקיעו. קודם כל תחליטו על דרך התקשרות: מייל, פייסבוק, פלאפון, ווטסאפ. זה לא באמת חשוב איך, העיקר שתהיה אחת. לאחר מכן שלחו את קישורי ההרשמה שלכם מקובץ המשתמשים האישי (פרק 2) על מנת להרוויח את עמלות ההפנייה. אל תשלחו הודעה עם שלושים כתובות של אתרים בלי שום מידע נוסף. תסבירו בקצרה כל מה שנראה חשוב לגבי אותו אתר לדוגמא:

"איי פאנל, אתר מילוי סקרים בתשלום ישראלי. שולח בערך עשרים סקרים בחודש. לאחר ההרשמה עליך לענות על סקרי פרופיל לגביך. אחרי שתענה עליהם תקבל 5 ש''ח. בלי שתענה עליהם לא ישלחו אליך סקרים. להרשמה:
http://ipanel.co.il/index.php?page=join&content=join&referrer_id=146225 "

צריך לוודא שהחבר שהפנתם מבין שאתם שם בשבילו בכל שאלה ובכל מה שהוא צריך. לא תעשו זאת הוא פשוט יפרוש. תשאירו אותו במשחק ותהיו כוח. באינטרנט כל אדם שווה. הרווח שלכם הוא שלקחתם מישהו הסברתם לו את הקטע של כמה פלטפורמות, שלחתם לו את הקישורים להרשמות מהנבחרת שאתם מרוויחים ממנה, ולמעשה הרווחתם מכמה אתרים בזכות אדם אחד במקום להטרטר אחרי כמה. חשוב להבין, כסף באינטרנט בצד הפשוט זה לא אתר אחד או שניים. צריך להקים אימפריה של המון אתרים. וכמו רומא גם אתם לא תבנו אותה ביום.

תנו לזה זמן

כולם רוצים את הכסף המהיר, הקל. אין דבר כזה בחיים ובטח שלא באינטרנט. יקח זמן עד שתקימו נבחרת טובה שמייצרת הכנסה צדדית, מדובר על לפחות עשר אתרים ובכיף היא יכולה גם להיות שלושים ויותר. הפנימו שהרשמה לאתר אומרת שהתהליך רק התחיל. למדו את המערכת. חשבו כמה ניתן להרוויח ממנה? כמה עבודה היא מציעה? העבודה/הזמן שהיא דורשת שווה ערך לתגמול שהיא מעניקה? רק אתם יכולים לענות על כך. לאחר שהנבחרת נבנתה כדאי להתחיל להזמין חברים שכן חברים הם חלק בלתי נפרד.

סיוג קטן - פה לאוזן

ישנו אתר כסף באינטרנט אחד בו להציק לאנשים יהיה רווחי. פה לאוזן הוא אתר שיווק שעובד כשמו, שיווק מפה לאוזן. האתר מתגמל משתמשים על כל לקוח שהתעניין במוצר, התעניינות משמע שהמשתמש ציין בתיבת תחום העניין שאותו חבר או קרוב התעניין. פה לאוזן יוצרים עם אותו חבר קשר ואם הוא מודה שאכן התעניין (אין צורך לרכוש) המשתמש שהזין את שמו ומספר הטלפון שלו מתוגמל בכ-20 ש''ח. כל חבר ניתן לרשום לעד שלושה תחומי עניין בחודש, כלומר כ-60 ש''ח בחודש מכל חבר שיאשר טלפונית את ההתעניינות במוצר (יהיה מה שיהיה) ויסכים לשמוע פרטים והצעת מחיר עליו.

לקריאת פרק 11 - יוזמות הזמנת חברים ! 

אולי יעניין אותך גם

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים הגדול בישראל. איפאנל מעניק תוספת של 20% בהמרה של...

מרס 25, כניסות 1056

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

בעולם הקריפטו מטבעות עושים Airdrops לעיתים. המשמעות היא חלוקה של מטבעות חינם, כן...

מרס 30, כניסות 917

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

ConPot הוא ארנק למיקרו תשלומים בדומה לFaucetHub הוא עובד עם ברזים רבים ומאפשר לא...

אפריל 7, כניסות 791

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 1214

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 706

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 751

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 111

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 85

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 37