אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

איך להרוויח כסף באינטרנט - פרק 15 - סיכום הצד הפשוט

פhowרק 15 במדריך איך להרוויח כסף באינטרנט הוא פרק סיכום. לאחר ההכרה הבסיסית של הציר והבנה לעומק של הקטגוריות הפשוטות ביותר שעולם הכסף באינטרנט מציע לכל, נדרש לבצע כמה החלטות ניהוליות, שימוש בידע שנרכש על הפלטפורומות השונות ליצירת יחידת זמן קבועה, עבודה.

דבר ראשון מזל טוב. הגעתם עד לכאן וזה אומר הרבה. נכון שלקרוא לחוד ומעשים לחוד אבל מי שלומד מטעויות של אחרים גאון. הידע הקיים וההבנה הרוחבית של כל מה שפתוח בפני כלל האוכלוסיה ללא השקעה וידע או ניסיון מאפשרת להחליט על המשך הדרך באופן מושכל ויעיל יותר. עכשיו כל שנותר הוא לעשות מה שבא. 

סקרים,ברזי ביטקוין והגרלות ביטקוין, מטבעות אחרים, הימורים חינמיים, משחקים, התנסויות באפליקציות, קאשבקים, בונוסים יומיים, הזמנת חברים רגילה ויוזמות הזמנת חברים, פרסומות מעבר וכתיבת תוכן. המדריך מתקדם בהתאם לגובה הדרישות של הפלטפורמות כאשר המדריך כולו מתייחס רק לצידו הפשוט של ציר הכסף באינטרנט.

צד פשוט טהור והנקודות שאחריו

הפרק במדריך אשר ממנו ואילך עוזבים את הצד הקיצוני של הצד הפשוט ורק טיפה מתקדמים לעבר דרכים הדורשות קצת יותר יוזמה והגדלת ראש אך עדיין נמצאים בצידו הפשוט - ללא השקעה כספית או צורך בידע מיוחד, הוא פרק 11. סקרים, ביטקוין ודומיו, משחקים, אפליקציות, הימורים, קאשבקים, בונוסים יומיים ואף הזמנת חברים יעילה מהמעגל החברתי הן כולן דרכים פשוטות שלא דורשות שום מחשבה עמוקה או יצירתיות.

לעומת זאת יוזמות הזמנת חברים, פרסומות מעבר וכתיבת תוכן נמצאים בנקודה יותר קרובה לאמצע הציר, עדין צד פשוט, עדין חינם, אבל יותר מוח פחות הקלקות. אפשר גם להגיד יותר הקלדות פחות הקלקות. יוזמות הזמנת חברים דורשות עבודה שיווקית בסיסית, פרסומות מעבר צריכות לעמוד בדרך לתוכן שצריך לספק וכתיבת תוכן דורשת התמצאות בסיסית בנושא או כמה ולכתוב על כך.

קשה יותר, דורש יותר, הרבה פחות בטוח מבחינת רווחים ועם כל זאת שווה התנסות. בפעם השלישית, קושי הוא מילה נרדפת לפוטנציאל, ככל שקשה יותר פוטנציאל הרווח גבוה יותר. לכל אחד יכול להועיל ביסוס הכנסה קבועה ופשוטה מאתרי הצד הפשוט, זה סוגר פינות, אבל מי שרוצה להתרצן מול האינטרנט ולהכניס יותר צריך לגעת גם בתחומים שלא באים לקראת הגולש ומתגמלים לפי תוצאות. בניגוד לאתרים מהצד הפשוט הטהור התחומים הקשים יותר לא מגבילים את רף הרווח.

מה עושים עכשיו?

מה שבא. סקרים, קאשבק, בונוסים יומיים וביטקוין, גם אם מינימאלי רק לברזים נדיבים, הם חובה לביסוס תעסוקה קבועה בהנחה ולא נכנסים בכל הכוח לצד היוזמתי יותר של הציר. ההחלטה על רמת קושי היא קריטית שכן אפשר להתחפר בהימורי חינם על ביטקוין, להתמקצע במשחקים של Big Time, פלאוורה או ליגת החלומות, להרשם לכל פאנל מיקוד של אתרי הסקרים בשביל מאות שקלים לקבוצת מיקוד מהירה, להתנסות באפליקציות בלי סוף, להזמין חבר פעם בתקופה ולעשות בעזרתו קופונת מכמה אתרים, לנהל את הצריכה הביתית באדיקות לפי אתרי קאשבק וכן הלאה.

אין מנוס מלהפנים שבוחטות ואף משכורת שכר מינימום מלאה לא עושים באמצעות פלטפורמות הצד הפשוט בלבד. חייבים איזשהו פלפול יוזמתי. למצוא משהו שאוהבים וטובים בו. כתיבת תוכן במסגרת של אתר או בלוג היא יחסית מחייבת אבל שיווק קישורי ההפנייה בגדול ופרסום כתובות מקוצרות עם פרסומות מעבר ברחבי הרשת הם תחומים פשוטים מאוד שלא דורשים כמעט מאמץ ופוטנציאל הרווח שלהם הוא גם אינסופי.

אם אין גמישות גדולה בזמן אבל רוצים להכנס לתחומים גדולים יותר כמו eBay, אמזון או שיווק שותפים יהיה מאוד קשה לשרוד בהם ועדיף להתחיל בלבסס הכנסה צדדית מאתרי הסקרים, קאשבק ממוצרי צריכה שגרתיים, סיבוב בונוסים יומיים וברזי הביטקוין ודומיו שמאפשרים להרוויח השקעה חינמית במטבעות הדיגיטליים. אם מרגישים שכתיבת תוכן, שיווק הטבות חבר מביא חבר ופרסום כתובות מקוצרות יכולות לבוא בקלות אז אדרבא. לא פשוט להרוויח מהן הון אבל האפשרות לפנסיה בזכותן קיימת.

השלב הבא

לאחר שמקימים בסיסים טובים, כאמור נבחרת אתרים טובה וקובץ משתמשים אישי מסודר, נשארת ההתמדה. הפקטור שקובע אם היעד יושלם או לא. לרוב בחודש הראשון לא מצליחים לקבל תשלום מהאתרים השונים בשל המינימום לדרישת תשלום, בעקבות זאת רבים נכנעים ומוותרים כליל. הלוחמים שממשיכים רואים בחודש שאחרי איך התשלום מתקבל כבר מכמה אתרים ונוצרת זרימת רווח שגרתית. בנקודה זאת שהעסק כבר מתחיל לעמוד כדאי להתחיל להסתכל קדימה, לעבר אמצע הציר והלאה, לכל נקודה שגורמת לעיניים לברוק.

לקריאה על האתרים הגדולים בתחום !

לצפייה בהוכחות תשלום מכלל הציר !

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

בעולם הקריפטו מטבעות עושים Airdrops לעיתים. המשמעות היא חלוקה של מטבעות חינם, כן...

מרס 30, כניסות 922

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

ConPot הוא ארנק למיקרו תשלומים בדומה לFaucetHub הוא עובד עם ברזים רבים ומאפשר לא...

אפריל 7, כניסות 798

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 1221

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 712

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 757

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 120

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 103

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 46

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

150 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 4 - BuyMe TOTAL

המרה של 1,500 נקודות מPanel4All ל-150 ש''ח בBuyMe. המתנה שנבחרה היא BuyMe TOTAL ...

מאי 31, כניסות 20