איך להרוויח כסף באינטרנט - פרק 6 - שיטות העבודה מול הברזים

howכל ברז ביטקוין מתנה את חלוקת הסאטושי במגבלת זמן מסויימת. יש ברזים המציעים למשתמש לחזור כל חמש דקות, רבע שעה, חצי שעה, שעה. הגיוון של הברזים יוצר אי נוחות למשתמש שרוצה לבקר גם בברז התדיר יותר וגם בזה שפחות אבל לא מוצא מכנה משותף. בלוגים ופורומים רבים עוסקים בנושא ויש מספר דרכים פופלריות לשלב בין דרישות הסאטושי מהברזים השונים תוך כדי שמירה על מקסימום רווחים ומינימום פגיעה בלו''ז של החיים האמיתיים. 

מגבלות הזמן בין הדרישות משפיעות בופן ישיר על הרווחים מהברז: לרוב ככל שמגבלת הזמן ארוכה יותר כמות המטבעות שהברז יעניק בתמורה לביקור תהיה גדולה יותר. ואולם קיימים גם ברזי חמש דקות שאפילו בתמורה לClaim בודד יהיו רווחים יותר מברז שעתי. הרווחים הנמוכים שהברזים מציעים כופים על המשתמשים לשלב בין הברזים השונים על מנת ליצור מסת רווח. מכיוון ולבקר כל 5 דקות בעשרות ברזים לאורך כל היום זאת אינה אופציה בשביל רוב האנשים, נולדו כמה תבניות עבודה קלאסיות לעבודה מול ברזים.

אנשי השעה

אנשי השעה מקדישים כמה שעות קבועות ביום לכמה ביקורים שעתיים במספר ברזים נדיבים. הברזים עצמם לרוב יהיו Free Bitcoin, Free Dogecoin, שלושת ברזי המון (ביטקוין, דוגקוין ולייטקוין), Elena FaucetsTrust BTC Faucet, Wild Bitcoin, Free Dollar וברזי FaucetHUB. נשמע הרבה אבל אורך לא יותר מכמה דקות אחת לשעה.

הברזים הגדולים

בשני הברזים הגדולים Free Bitcoin וFree Dogecoin אנשי השעה יבקרו בשל הסכום הבטוח וההוגן בביטקוין ודוגקוין ובשביל להנות מהסיכויים להרוויח בגדול (זכיות עד 200$). לרוב, אנשי השעה יבקרו גם בFree Dollar, הבן החורג של הברזים הנ''ל שעובד על אותו עקרון. ברזי המון הם ברזי 5 דקות, ואולם סאטושי/ליטושי/דוג נחסכים אם עברו יותר מ-5 דקות כך שמטבעות נערמים שם תמיד, זאת ועוד, ברזי המון שורצים בבונוסים והטבות.

  • Field Bitcoin הוא בן חורג של ברזי המון, אותו רעיון רק בתעריף נמוך ופחות בונוסים.

Wild Bitcoin וElena Faucets

בWild Bitcoin נדיבות הברז תלויה במשתמש שמחליט אחת לכמה זמן הוא בא לבקר בברז ובהתאם לכך מתוגמל. בנוסף ישנו בונוס בשווי 10% מהרווחים של היום המתקבלים בביקור שלמחרת. ברזי הלנה הם הזהב בהתגלמותו. מדובר בברזי 5 דקות שמקיימים הגרלה קטנה בה סכום הזכיות הגבוהות אינו כמו בFree Bitcoin וחבריו אבל סכומי הזכיות הנפוצות בארבעת ברזי הלנה הם הנדיבים ביותר. מעבר לכך שהברזים עובדים עם FaucetHUB.

Trust BTC Faucet וברזי FaucetHUB

TrustBTCFaucet הוא ברז רגיל שעבר לא מעט תהפוכות בדרך לשם. ניתן להרוויח ממנו רק באמעצות Claim פשוט ולעיתים הוא מעניק גם כרטיסי לוטו חינם להגרלה שבועית. ברז 5 דקות עם מנעד זכיות רחב. FaucetHUB הוא מרכז תשלומים מברזים רבים, המושג ברזי FaucetHUB מתייחס לשמונה ברזים ספציפיים שעובדים עם המרכז. מעבר לנדיבות השמונה הם כולם מאפשרים משיכה של הרווחים בכל רגע נתון לפאוסטהאב, שם ניתן להמר עליהם, למשוך אותם, או להמירם למטבעות אחרים.

המחמירים

כמה פעמים כל אחד יכול ביום לבצע את הסיבוב השעתי בין הברזים השונים תלוי בלוח הזמנים שלו, מעבר לכך יש תלות באיך עושים את הסיבוב. המחמירים מבקרים קודם כל בברזי 5 דקות ורק אז את כל השאר. בסיום, הם חוזרים לתחילת הסיבוב ומבקרים שוב בברזי 5 דקות. דוגמא: ביקור בשלושת ברזי המון, ארבעת ברזי הלנה, פילד ביטקוין, ברזי פאוסטהאב, Trust BTC Faucet, וביקור שעתי בWild Bitcoin, Free Bitcoin, Free Dogecoin וFree Dollar.

מבחינת המחמירים הסיבוב השעתי לא נגמר, עברו 5 דקות מהביקור האחרון בברזי ה-5 דקות: מון ביטקוין, מון לייטקוין, מון דוגקוין, ארבעת ברזי הלנה, ברזי FaucetHUB, Trust BTC Faucet, פילד ביטקוין וWild Bitcoin שמגבלת הזמן שלו ניתנת לשינוי - למה לא לבקר בהם שוב? הסיבוב המחמיר מוסיף עוד כמה דקות אחת לשעה.

הרוב המוחלט של המחמירים מוסיפים את Bitcoinker ברז 5 דקות מאוד גדול ורווחי עם בונוס ותק משתלם, יש שממתינים עד לצבירת בונוס הנאמנות מה שאורך חודשים עד לצבירה מלאה. אם מוסיפים גם את Bonus Bitcoin ברז 15 דקות לסיבוב השעתי צריך לבקר בו ראשון ואז בסוף כל הסיבוב (ברזי 5 דקות, ברזים שעתיים ושוב ברזי 5 דקות). מבקרים בו שוב. במצב זה כל הסיבוב אורך רבע שעה כל שעה.

המקלים

המקלים לא באו לעבוד, הם באו להנות. מבקרים בברזים נוחים, פשוטים, רצוי עם טווח זכיות גבוה ומינימום נמוך לדרישת תשלום. הרבה מהם הם אנשי שיטת האינטליגנט, מבקרים בברזים למען מטבעות אחרים או הטבות ותק ככה שביום שיהיה צניחת ערך בביטקוין הברזים יחלקו הון סאטושי והם ייהנו עוד יותר מהקריסה. בכללי ניתן לחלקם לשלושה סוגי משתמשים: אנשי שיטת האינטליגנט, אוהבי ההגרלות, והחוסכים שכיף להם להעביר זמן פנוי בלדרוש ביטקוין.

המהמרים

המהמרים הם האנשים הכיפים בתחום. הם לא מחפשים שיטת עבודה ולא נעלי פלטפורמה. המהמרים רוצים ברז עם תוכנת הימורים מובנית כלשהיא. מיעוט קטן בוחר להשתקע בברז ולחסוך קצת לפני שהולכים להמר על הכל, רוב המהמרים באים לברז לוקחים את הסאטושי ומהמרים עליו עד למיליון. עדיף להגיע עם חסכון המאפשר להרוויח סכומים גדולים ולא להפסיד ברגע. לסיקור ברזים שמציעים משחקי הימורים.

חלק גדול מהמשתמשים הלא מהמרים בברזים בוחרים להמר לאחר בקשת התשלום כשהחשבון ריק, בתקווה להכפיל פי כמה את הרווחים ההתחלתיים מהברז. אחרים דווקא אוהבים לשחק עם הסאטושי כאשר מתקרבים למינימום לדרישת תשלום, ככה שיוצא שהם משיגים איזשהי השלמה שמזרזת את התשלום לארנק ועם סיכויים גבוהים יחסית (שיטת ההכפלות למשל, כשבחשבון 20,000 סאטושי והמינימום לתשלום הוא 25,000).

  • יש מהמרים שאף מעבירים את הרווחים מהברזים לקזינו ביטקוין אינטרנטי או לחילופין אוספים סאטושי מכל הברזים ומעבירים לברז הימורים ספציפי.

הפנאטים

הפנאטים הם קבוצה הכי פחות אחידה בין משתמשי הברזים. אין להם תבנית עבודה מוכרת מול הברזים, איש איש ושריטתו. ברזי 5 דקות נחשבים כמובן לאידיאלים מבחינתם. חלק פשוט מתחפרים בברזים במשך שעות, חלק מוסיפים אתרי צפייה בפרסומות כמו Neobux או אפליקציות במהלך הסבבים השונים. בישראל נפוץ להמתין לסקרים במייל בשעות הבוקר והצהריים תוך כדי ביקור ברזי 5 הדקות השונים. מבחינת הפנאטים עולם הברזים נוח להם: אם באוטובוס, בכיתה או בשעות המתות בעבודה. אפשר לעשות מתי שרוצים ויש אלפי ברזים.

עוד סוג קשוח הם אנשי המון. משתמשים שמתעסקים רק עם ברזי מון, הסיבות רבות: הברזים חוסכים מטבעות בין ביקורים, שלושה מטבעות, מגוון בונוסים, תשלום אוטומטי כל שבוע ואמינות גבוהה. תבנית העבודה הנפוצה היא ביקור כל חצי שעה בשלושת ברזי המון. הרבה מאנשי המון משלבים אחת ל-2 ביקורים סיבוב שעתי קלאסי או מצומצם לברזים מועדפים. יש שמוסיפים את Field Bitcoin שהוא גם ברז חוסך מבית מון, רק פחות נדיב ועם פחות בונוסים. 

לסיקורי הברזים השונים !

מה זה בכלל ברזי ביטקוין ?

איך למקסם רווחים מברזי הביטקוין ?

לקריאת פרק 7 - בונוסים יומיים וצפייה בפרסומות !

אולי יעניין אותך גם

Gett - אפליקציית גט טקסי

2016.12.13 מתנות חינם 2372
Getaxi
גטקסי היא אפליקציה מפורסמת תוצרת הארץ, שמה הרשמי הוא Gett והיא מספקת מוניות לכל מקום בארץ…

Airbnb - מחולל מהפכת התיירות

2016.09.17 האתרים הגדולים 2520
airbnb
אם עוד לא שמעתם על Airbnb אתם זקוקים לרופא אוזניים בדחיפות. מדובר באתר חדש יחסית ששיבש…

פייבר - המקום של כלכלת הגיגים

2017.01.26 האתרים הגדולים 2386
Fiverr make money
פייבר הוא אתר עולמי לקנייה ומכירה של שירותים. השם Fiverr בא מהמחיר המינימאלי באתר לכלל…

פה לאוזן - משכורונת מהמעגל הקרוב

2017.01.25 האתרים הגדולים 3147
pelozen
פה לאוזן היא חברת גיוס לקוחות פוטנציאלים ישראלית שמאפשרת לכל אחד להיות סוכן של לקוחות…

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 1093

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 989

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 1096

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 1021

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 1180

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

100 ש''ח מכון ברנדמן - הוכחה מס' 2 - שובר BuyMe

הוכחת תשלום שנייה ממכון ברנדמן. פאנל סקרים קטן יחסית ולא מוכר בין היתר בשל מינימ...

דצמבר 19, כניסות 1222

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

90 ש''ח Panel4All - הוכחה מס' 2 - סופר שובר BuyMe

התשלום מPanel4All עובד בשיטת נקודות אחרת מהנהוג בתחום, כך שלאחר כל מספר נקודות ש...

פברואר 18, כניסות 1076

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

120 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 3 - שובר BuyMe

הוכחה שלישית מiPanel, אתר הסקרים הגדול בישראל. אייפאנל מתגמלים בכמה דרכים כאשר ה...

פברואר 19, כניסות 1187

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

51 ש''ח סקרנט - הוכחה מס' 1 - העברה לבנק

סקרנט הוא יחסית פאנל סקרים קטן. הוא ותיק כמו הפאנלים הגדולים (איי, ויו ומדגם) אך...

אפריל 4, כניסות 865