איך להרוויח כסף באינטרנט - פרק 6 - שיטות העבודה מול הברזים

howכל ברז ביטקוין מתנה את חלוקת הסאטושי במגבלת זמן מסויימת. יש ברזים המציעים למשתמש לחזור כל חמש דקות, רבע שעה, חצי שעה, שעה. הגיוון של הברזים יוצר אי נוחות למשתמש שרוצה לבקר גם בברז התדיר יותר וגם בזה שפחות אבל לא מוצא מכנה משותף. בלוגים ופורומים רבים עוסקים בנושא ויש מספר דרכים פופלריות לשלב בין דרישות הסאטושי מהברזים השונים תוך כדי שמירה על מקסימום רווחים ומינימום פגיעה בלו''ז של החיים האמיתיים. 

מגבלות הזמן בין הדרישות משפיעות בופן ישיר על הרווחים מהברז: לרוב ככל שמגבלת הזמן ארוכה יותר כמות המטבעות שהברז יעניק בתמורה לביקור תהיה גדולה יותר. ואולם קיימים גם ברזי חמש דקות שאפילו בתמורה לClaim בודד יהיו רווחים יותר מברז שעתי. הרווחים הנמוכים שהברזים מציעים כופים על המשתמשים לשלב בין הברזים השונים על מנת ליצור מסת רווח. מכיוון ולבקר כל 5 דקות בעשרות ברזים לאורך כל היום זאת אינה אופציה בשביל רוב האנשים, נולדו כמה תבניות עבודה קלאסיות לעבודה מול ברזים.

אנשי השעה

אנשי השעה מקדישים כמה שעות קבועות ביום לכמה ביקורים שעתיים במספר ברזים נדיבים. הברזים עצמם לרוב יהיו Free Bitcoin, Free Dogecoin, שלושת ברזי המון (ביטקוין, דוגקוין ולייטקוין), Field Bitcoin, Elena FaucetsTrust BTC Faucet, Wild Bitcoin, Free Dollar וברזי FaucetHUB. נשמע הרבה אבל אורך לא יותר מכמה דקות אחת לשעה.

הברזים הגדולים

בשני הברזים הגדולים Free Bitcoin וFree Dogecoin אנשי השעה יבקרו בשל הסכום הבטוח וההוגן בביטקוין ודוגקוין ובשביל להנות מהסיכויים להרוויח בגדול (זכיות עד 200$). לרוב, אנשי השעה יבקרו גם בFree Dollar, הבן החורג של הברזים הנ''ל שעובד על אותו עקרון. ברזי המון הם ברזי 5 דקות, ואולם סאטושי/ליטושי/דוג נחסכים אם עברו יותר מ-5 דקות כך שמטבעות נערמים שם תמיד, זאת ועוד, ברזי המון שורצים בבונוסים והטבות.

  • Field Bitcoin הוא בן חורג של ברזי המון, אותו רעיון רק בתעריף נמוך ופחות בונוסים.

Wild Bitcoin וElena Faucets

בWild Bitcoin נדיבות הברז תלויה במשתמש שמחליט אחת לכמה זמן הוא בא לבקר בברז ובהתאם לכך מתוגמל. בנוסף ישנו בונוס בשווי 10% מהרווחים של היום המתקבלים בביקור שלמחרת. ברזי הלנה הם הזהב בהתגלמותו. מדובר בברזי 5 דקות שמקיימים הגרלה קטנה בה סכום הזכיות הגבוהות אינו כמו בFree Bitcoin וחבריו אבל סכומי הזכיות הנפוצות בארבעת ברזי הלנה הם הנדיבים ביותר. מעבר לכך שהברזים עובדים עם FaucetHUB.

Trust BTC Faucet וברזי FaucetHUB

TrustBTCFaucet הוא ברז רגיל שעבר לא מעט תהפוכות בדרך לשם. ניתן להרוויח ממנו רק באמעצות Claim פשוט ולעיתים הוא מעניק גם כרטיסי לוטו חינם להגרלה שבועית. ברז 5 דקות עם מנעד זכיות רחב ובלי תוצאה נפוצה. FaucetHUB הוא מרכז תשלומים מברזים רבים, המושג ברזי FaucetHUB מתייחס לשמונה ברזים ספציפיים שעובדים עם המרכז. מעבר לנדיבות השמונה הם כולם מאפשרים משיכה של הרווחים בכל רגע נתון לפאוסטהאב, שם ניתן להמר עליהם, למשוך אותם, או להמירם למטבעות אחרים.

המחמירים

כמה פעמים כל אחד יכול ביום לבצע את הסיבוב השעתי בין הברזים השונים תלוי בלוח הזמנים שלו, מעבר לכך יש תלות באיך עושים את הסיבוב. הקשוחים מבקרים קודם כל בברזי 5 דקות ורק אז את כל השאר. בסיום, המחמירים חוזרים לתחילת הסיבוב ומבקרים שוב בברזי 5 דקות. דוגמא: ביקור בשלושת ברזי המון, ארבעת ברזי הלנה, פילד ביטקוין, ברזי פאוסטהאב, Trust BTC Faucet, וביקור שעתי בWild Bitcoin, Free Bitcoin, Free Dogecoin וFree Dollar.

מבחינת המחמירים הסיבוב השעתי לא נגמר, עברו 5 דקות מהביקור האחרון בברזי ה-5 דקות: מון ביטקוין, מון לייטקוין, מון דוגקוין, ארבעת ברזי הלנה, ברזי FaucetHUB, Trust BTC Faucet, פילד ביטקוין וWild Bitcoin שמגבלת הזמן שלו ניתנת לשינוי - למה לא לבקר בהם שוב? הסיבוב המחמיר מוסיף עוד כמה דקות אחת לשעה.

הרוב המוחלט של המחמירים מוסיפים את Bitcoinker ברז 5 דקות מאוד גדול ורווחי עם בונוס ותק משתלם, יש שממתינים עד לצבירת הבונוס מה שאורך חודשים עד לצבירת כל הבונוס. אם מוסיפים גם את Bonus Bitcoin ברז 15 דקות לסיבוב השעתי צריך לבקר בו ראשון ואז בסוף כל הסיבוב (ברזי 5 דקות, ברזים שעתיים ושוב ברזי 5 דקות). מבקרים בו שוב. במצב זה כל הסיבוב אורך רבע שעה כל שעה.

המקלים

המקלים לא באו לעבוד, הם באו להנות. מבקרים בברזים נוחים, פשוטים, רצוי עם טווח זכיות גבוה ומינימום נמוך לדרישת תשלום. הרבה מהם הם אנשי שיטת האינטליגנט, מבקרים בברזים למען הטבות ותק ככה שביום שיהיה צניחת ערך בביטקוין הברזים יחלקו הון סאטושי והם ייהנו עוד יותר מהקריסה. בכללי ניתן לחלקם לשלושה סוגי משתמשים: אנשי שיטת האינטליגנט, אוהבי ההגרלות, והחוסכים שכיף להם להעביר זמן פנוי בלדרוש ביטקוין.

המהמרים

המהמרים הם האנשים הכיפים בתחום. הם לא מחפשים שיטת עבודה ולא נעלי פלטפורמה. המהמרים רוצים ברז עם תוכנת הימורים מובנית כלשהיא. מיעוט קטן בוחר להשתקע בברז ולחסוך קצת לפני שהולכים להמר על הכל, רוב המהמרים באים לברז לוקחים את הסאטושי ומהמרים עליו עד למיליון. עדיף להגיע עם חסכון המאפשר להרוויח סכומים גדולים ולא להפסיד ברגע. לסיקור ברזים שמציעים משחקי הימורים.

חלק גדול מהמשתמשים הלא מהמרים בברזים בוחרים להמר לאחר בקשת התשלום כשהחשבון ריק, בתקווה להכפיל פי כמה את הרווחים ההתחלתיים מהברז. אחרים דווקא אוהבים לשחק עם הסאטושי כאשר מתקרבים למינימום לדרישת תשלום, ככה שיוצא שהם משיגים איזשהי השלמה שמזרזת את התשלום לארנק ועם סיכויים גבוהים יחסית (שיטת ההכפלות למשל, כשבחשבון 20,000 סאטושי והמינימום לתשלום הוא 25,000).

  • יש מהמרים שאף מעבירים את הרווחים מהברזים לקזינו ביטקוין אינטרנטי או לחילופין אוספים סאטושי מכל הברזים ומעבירים לברז הימורים ספציפי.

הפנאטים

הפנאטים הם קבוצה הכי פחות אחידה בין משתמשי הברזים. אין להם תבנית עבודה מוכרת מול הברזים, איש איש ושריטתו. ברזי 5 דקות נחשבים כמובן לאידיאלים מבחינתם. חלק פשוט מתחפרים בברזים במשך שעות, חלק מוסיפים אתרי צפייה בפרסומות כמו Neobux או אפליקציות במהלך הסבבים השונים. בישראל נפוץ להמתין לסקרים במייל בשעות הבוקר והצהריים תוך כדי ביקור ברזי 5 הדקות השונים. לא מעט מהפנאטים שמסבירים את שיטות העבודה שלהם טוענים שעולם הברזים נוח להם: אם באוטובוס, בכיתה או בשעות המתות בעבודה.

  • היכולת לעבוד מתי שרוצים בשילוב העובדה שיש אלפי ברזים מאפשרת לפאנטים לא להפסיק לעולם. בנוסף יש ברזים כמו MyBitcoinAds שמאפשרים לעשות Claim תמיד.

עוד סוג פנאטים הם אנשי המון. משתמשי הברזים שמתעסקים רק עם ברזי מון, הסיבות לכך מרובות: הברזים חוסכים מטבעות בין ביקורים, מגוון בונוסים, תשלום אוטומטי כל שבוע ואמינות גבוהה. תבנית העבודה הנפוצה היא ביקור כל חצי שעה בשלושת ברזי המון. הרבה מאנשי המון משלבים אחת ל-2 ביקורים סיבוב שעתי קלאסי או מצומצם לברזים מועדפים. נהוג להוסיף את Field Bitcoin שהינו גם ברז חוסך מבית מון, רק פחות נדיב ועם פחות בונוסים. 

לסיקורי הברזים השונים !

מה זה בכלל ברזי ביטקוין ?

איך למקסם רווחים מברזי הביטקוין ?

לקריאת פרק 7 - בונוסים יומיים וצפייה בפרסומות !

אולי יעניין אותך גם

Linkbucks
Linkbucks

Linkbucks הוא עוד אתר שמקצר לינקים ומצוות להם פרסומות מעבר, הוא מוכר ועם זאת קצת חתרני ו [ ... ]

ליגת החלומות של ערוץ הספורט
ליגת החלומות של ערוץ הספורט

ליגת החלומות הוא משחק הרכבת קבוצת כדורגל דמיונית. הקבוצה מניבה ניקוד על בסיס ביצוע [ ... ]

UNO אתר אישי בחינם המעניק קאשבקים מכל קנייה באתרי ...
UNO אתר אישי בחינם המעניק קאשבקים מכל קנייה באתרי הקניות הגדולים

UNO היא פלטפורמת קאשבק חדשה שמייצרת אתר אישי המציג את הרשתות חברתיות, סיפורים, תמונ [ ... ]

Make Money - Free Cash App
Make Money - Free Cash App

Make Money Free Cash App היא אפליקציה מוכרת ופעילה בתחומה. בדומה לרוב האפליקציות היא מגוונת ו [ ... ]

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
240 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 2 - תווי BuyMe

240 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 2 - תווי BuyMe

iPanel מאפשר למשוך את הרווחים דרך תו הזהב הקלאסי של שופרסל או דרך BuyMe, שובר די...

מאי 9, כניסות 496

20,016 סאטושי ElenaBitcoin - הוכחה מס' 1 - משיכה לFaucetHUB

20,016 סאטושי ElenaBitcoin - הוכחה מס' 1 - משיכה לFaucetHUB

ElenaBitcoin הוא הברז הראשי מקבוצת ברזי ElenaFaucets המאפשרת למשוך את הרווח...

מאי 16, כניסות 584

100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

100,000 סאטושי CoinDrip - הוכחה מס' 1 - תשלום מיידי לFaucetHUB

לאחר שתי זכיות בגרלות החינמיות של CoinDrip נצברו יותר מ80,000 סאטושי (המינימום ל...

יוני 14, כניסות 453

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

200 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 3 - סופר שובר BuyMe

לאחר הגעה ל-2,000 נקודות מפאנל ויו ולחיצה על מימוש נקודות נבחרה האופציה של שובר ...

יולי 9, כניסות 459

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שובר זוגי לסרט בסינימה סיטי - שטראוס + - הוכחה מס' 1

שטראוס + היא אפליקציית קאשבקים על מוצרי שטראוס ובניו (אחלה, דנונה, עלית ועוד). ה...

נובמבר 26, כניסות 195

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00124466 ביטקוין FaucetHUB - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

FaucetHUB הוא מרכז תשלומים של ברזי קריפטו רבים. האתר משמש למעשה כבנק של הברזים ו...

נובמבר 28, כניסות 182

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

0.00032754 ביטקוין - TrustBTCFaucet - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

תשלום ראשון מברז הביטקוין TrustBTCFaucet, ברז ביטקוין חינם שכבר נחשב לותיק בתחום...

דצמבר 3, כניסות 208

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

95.40 ש''ח פרויקט המדגם - הוכחה מס' 3 - PayPal

הוכחת תשלום שלישית מפרויקט המדגם, שוב בפאייפל. הבקשה הייתה על 100 ש''ח והעמלה שנ...

דצמבר 6, כניסות 179

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

100 ש''ח PanelView - הוכחה מס' 4 - סופר שובר BuyMe

הוכחה מס' 3 מפאנל הסקרים מהגדולים בארץ, פאנל ויו. התשלום התקבל כמה ימים לאחר הבק...

דצמבר 12, כניסות 177