אתרים
ביטקוין
כסף מאפילקציות
מתנות חינם
סקרים בתשלום

איך להרוויח כסף באינטרנט - פרק 5 - ברזי ביטקוין חינם

howBitcoin Faucet או ברזי ביטקוין הם ז'אנר אתרים המחלק שברי ביטקוין בחינם. מטבע ביטקוין בודד מורכב ממאה מיליון סאטושי והברזים מחלקים אותו למשתמשים. בפועל ברזי הביטקוין הם ברזי סאטושי. בתמורה אתרי הברזים דורשים ביקור רגעי באתר שלהם ומענה על captcha לווידוי האנושיות של הגולש.

למה הברזים מחלקים ביטקוין חינם?

ברזי הביטקוין השונים מחלקים סאטושי בשווי זעום. מדובר בממש כלום כסף. בתמורה לכלום הזה האתר, הלוא הוא הברז, מציג למשתמשים את הפרסומות המוצבות באתר. בעצם, הברזים נותנים למשתמשים חלק מהרווחים שלהם מהתנועה באתר: המשתמשים מבקרים באתר על מנת לדרוש סאטושי וצופים על הדרך בפרסומות המוצבות באתר שיוצרות את ההכנסות שחוזרות אל המשתמשים בצורת הסאטושי חינם.

כל ברז מחלק סכומים אחרים של סאטושי כאשר ברוב המוחלט של הברזים מדובר בהגרלה עם מנעד רחב של תוצאות: קיימים ברזי ביטקוין בהם הזכיות מגיעות לשווי של 200$. כמובן שתמיד זוכים בסכום מינימאלי כלשהוא. כמו כן, לכל ברז קיימת הגבלת זמן מסויימת בין כל דרישת סאטושי: יש ברזים אליהם ניתן לחזור כל 5 דקות ויש ברזים אותם ניתן לבקר אחת לשעה. כל ברז גם נוהג לבדל את עצמו עם הטבות שונות: בונוס ותק, נקודות פרס, בונוס יומי, ועוד.

השקעה בביטקוין כמטבע

אם ממירים את כמות הסאטושי שברזי הביטקוין מעניקים לדולר רואים שהסכומים המדוברים הם ממש כלום. ועדיין מיליוני משתמשים חוזרים לדרוש סאטושי מהברזים. הסיבה לכך היא האמונה בערך הביטקוין האינטרנט רק צומח, ביטקוין מספק פרטיות מסוימת, וכמובן הפילוסופיה: כסף לא חייב להיות מושפע ממדינות, בנקים מרכזיים ואינטרסים חיצוניים. ביטקוין הוא למעשה פרוטוקול, חף מדעות או אינטרסים.

היכולת להשתמש באמצעי חליפין ללא ניהול מרכזי מעניקה סוג של חופש. ב'כסף רגיל' כאשר א' מעביר כסף לב' הוא עובר דרך צד ג': מוסד פיננסי כלשהוא. הכסף עצמו הוא גם כן תוצר של גורם מתווך, בנק מרכזי המדפיס את הכסף, מנטר אותו וכן הלאה. ביטקוין מוגבל בכמות ואינו מנוהל על ידי מערך ריכוזי, כל אדם יכול לכרות ביטקוין ולקחת חלק בשימוש במטבע, תחת אותם תנאים ומגבלות; כולם שווים בפני הפרוטוקול.

כל אלה ועוד הפכו את ביטקוין למטבע נחשק בעיניי רבים ששווה לדרוש אותו בברזים גם בסכומים זעומים שכן המונים מניחים שבעתיד ערכו יזנק. זאת לא המלצת מסחר ואין לראות במידע המוצג ייעוץ השקעות, כל המשתמש במידע עושה זאת על בסיס שיקול דעתו בלבד. ט.ל.ח

5 משתמשי ברזים שלא מעוניינים להשקיע בביטקוין

1. חלק גדול מדורשי הסאטושי בברזים לא מגיעים בשביל להשקיע בביטקוין אלא בשביל הימורים. כן כן הימורים. הם ביקרו בכמה ברזים היום והרוויחו 2,000 סאטושי, למה לא לנסות להכפיל את הסכום ב-10? חלק מהברזים מציעים להמר על הסאטושי בתוך אתר הברז ואף להפקיד סאטושי מארנק הביטקוין לברז בשביל להמר על עוד. חלק מהמשתמשים מפקיד את הסאטושי בקזינו ביטקוין אונליין ומהמר עליו שם. פוקר, בלאק ג'ק, רולטה, סלוטס.

2. עוד סוג של משתמשים בברזי הביטקוין הם אוהבי ההגרלות. הרוב המוחלט של ברזי הביטקוין מחלקים סאטושי על בסיס הגרלה בה כולם זוכים במשהו, וחלק קטן מהמשתתפים זוכה בסכומים גבוהים. קיימים כמה וכמה ברזים שמציעים זכיות גבוהות מאוד, אוהבי ההגרלות נוהגים לבקר באותם ברזים בלבד. משתתפים בהגרלות, בונים חסכון סאטושי קטן על הדרך, משקיעים בביטקוין וגם משאירים את אופציית ההימורים על השולחן. כל זה בתמורה לכמה דקות ביום.

3. מטבעות אחרים ומסחר. חלק ממשתמשי הברזים לא מתקרבים לברזי ביטקוין ומבקרים רק ברזים של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו לייטקוין או דוגקוין. ההגיון מאחורי תפיסה זו הוא שככל שהעולם יקבל יותר את הביטקוין הלגיטימציה של הבלוקצ'יין, הטכנולוגיה, גם תגדל, והאלטים פשוט יגררו למסיבה. מעבר למאפיינים הייחודיים שיש לאלטים מול הביטקוין יש שטוענים שככל שהערך של הביטקוין יעלה הוא יהיה פחות נגיש ומטבעות משלימים או יומיומים יהיו הכרח.

חוץ מאת'ריום וריפל אף מטבע לא מדגדג את שוויו של הביטקוין מה שהופך אותם לתנודתיים יותר, ותיארוטית להניב אחוזי רווח גבוהים יותר. ברזי אותם מטבעות מצידם יכולים להרשות לעצמם לחלק כמויות פנומנאליות מהמטבעות כיוון וכרגע הם זולים. יש משתמשים המבקרים בברזי ביטקוין ומחליפים אותו בתמורה למטבעות אחרים. יש מרכזי תשלומים נוחים למשתמשי ברזים המאפשרים זאת מבלי לעבור בבורסת מטבעות, ממש צ'יינג בסוג של ארנק ביטקוין.

4. הסוחרים. כיוון וביטקוין הוא מטבע שלא מנוהל על ידי מדינה או בנק הוא תנודתי מאוד. הברזים מתאימים את התעריפים שלהם לערך המשתנה של הביטקוין: אם הערך עלה המשתמשים יקבלו פחות סאטושי בכל ביקור, אם הערך ירד הם יקבלו יותר סאטושי בכל ביקור. 'הסוחרים' מתחזקים חשבונות פעילים בברזים ונהנים מהטבות הותק השונות של כל ברז.

גישה זו ראה בשער הביטקוין הגורם הקובע האם לבקר בברזים או לא. כלומר, הערכה של שווי הביטקוין ולא "אמונה בביטקוין". אם תומכי ביטקוין רואים בשער התנודתי 'חבלי לידה' של הטכנולוגיה הצעירה גישת הסוחרים רואה בתנודתיות הזדמנות שניתן לנצל עד ש... הסוחרים מבקרים בברזים עד שער מסוים. הם לא מאמינים בביטקוין אלא רואים בו כלכלי, השקעה רצויה, עד ערך מסוים.

  • CoinPot הוא מרכז תשלומים המחובר לשבעה ברזי קריפטו והפך בשנה האחרונה למוביל בתחום. בשל הקלות שבלעבוד איתו והברזים המעולים איתם הוא עובד. כיוון וCoinPot מאפשר להמיר בין מטבעות הוא אידיאלי למבקרי ברזים המעוניינים לסחור בין מטבעות.

5. כיף. המון משתמשים נהנים מהפשטות של הברזים. נכנסים מתי שבא להם וכמה שבא להם. סתם לשרוף זמן ועל הדרך לקבל משהו בחינם, גם אם ערכו לא גדול. חסכון בסבבה. השרירותיות של הברזים מבחינת היכולת לבקר בהם מתי שרוצים נוחה לשילוב עם עוד פלפטורמות. בהקשר של הצד הפשוט של הציר, בפרק 3 מתוארת 'החובה' על משתמשי הצד הפשוט. אי אפשר לוותר על פלטפורמות ואף צריך ליצור אותן. ביסוס משתמשים עם הטבות בברזים היא דוגמא מעולה לכך, כמה דקות ביום לשיפור עמדות.

מבחינה זו, לא חייבים לשאוף 'להשקיע בביטקוין כמטבע' בשביל להרים תיק השקעות קטן במטבעות דיגיטליים בקלות באמצעות הברזים. ברזי המון למשל הם רשת ברזים בת חמישה ברזים חוסכים, כלומר, הברזים מעניקים למשתמש כמות מטבעות שהולכת וגודלת ככל שיותר זמן עובר מביקורו האחרון וכיוון וכולם צריכים לישון מתישהו החסכון הזה הופך למאוד משתלם בהתחשב בכך שלוקח רגע לפדות אותו.

ברזי המון גם מעניקים הטבת נאמנות בת אחוז על כל יום רצוף של ביקור באחד הברזים, עד 100% תוספת לכל ביקור. כך, נגיעה יומית בחמשת הברזים הופכת במהרה לרווחית יותר ויותר; גם מטבעות נחסכים בין הביקורים וגם הביקורים הופכים רווחים יותר עם הזמן. רשת מון מכילה ברז ביטקוין, לייטקוין, דוגקוין, דאש וביטקוין קאש כאשר כולם מחוברים לCoinPot.

הזמנת חברים

מכיוון והסכומים שהברזים מחלקים פעוטים, הטבת חבר מביא חבר המונהגת בתחום לרוב מאוד רווחית. נהוג שכל חבר מופנה לאתר מניב עמלת הפנייה בת 50% מכל מה שהוא ירוויח לתמיד ולא על חשבונו. קיימים כמה ברזים שאף מעניקים בונוס נוסף על כל חבר מופנה פעיל בצורת תוספת אחוזי רווח לכל דרישת סאטושי של החשבון המפנה או עמלה נוספת בתנאי שגם המשתמש המפנה פעיל.

סיכום

תחום הברזים לא מתאים לרוב. אם יש זמן בשפע, אם מאמינים בביטקוין או במטבע אחר, אם אוהבים הגרלות, הימורים או בעלי סבלנות ומוכנים לתהליך של הרמת תיק השקעות במטבעות קריפטו בחינם, תחום הברזים יכול להיות כיף גדול וסיפור רווחי. עולם הברזים היה קיים גם כשמטבע ביטקוין בודד היה שווה מאות דולרים ואותם משתמשים שביקרו בברזים בזמנו הרוויחו אלפי אחוזים מהאחזקות שהיו להם.

  • מונח שחשוב להכיר הוא 'Claim' דרישה. לרוב יוצג על הכפתור דרכו מקבלים סאטושי.
  • תהליכי ההרשמה לברזים הם פשוטים וכל שנדרש היא כתובת ארנק ביטקוין ולעיתים מייל.
  • ברזי ביטקוין עובדים גם מהסמארטפון, מה שהופך אותם למאוד נוחים לשימוש חוזר וקבוע.
  • ארנק ביטקוין שמתאים למשתמשי הברזים הוא Edge (גללו לתחתית המאמר) - אפליקציה פשוטה ביותר. משתמשים שרוצים ארנק אונליין למחשב יכולים להשתמש בBlockchain הפשוט (לא מומלץ).

לקריאה על הברזים השונים!

לקריאה על CoinPot הכוכב הנולד של התחום!

לקריאת פרק 6 במדריך - תבניות עבודה מול ברזים!

הוכחות תשלום אחרונות

  • 1
  • 2
  • 3
180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

180 ש''ח iPanel - הוכחה מס' 4 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים הגדול בישראל. איפאנל מעניק תוספת של 20% בהמרה של...

מרס 25, כניסות 1056

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

227.77 Stellar - לבלוקצ'יין אינפו - תמורה על הזדהות מול הארנק - 25$

בעולם הקריפטו מטבעות עושים Airdrops לעיתים. המשמעות היא חלוקה של מטבעות חינם, כן...

מרס 30, כניסות 917

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

55,950 סאטושי CoinPot - הוכחה מס' 1 - משיכה לBlockchain

ConPot הוא ארנק למיקרו תשלומים בדומה לFaucetHub הוא עובד עם ברזים רבים ומאפשר לא...

אפריל 7, כניסות 791

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

150 ש''ח - Panel4All - הוכחה מס' 3 - BuyMe סופר שובר

הוכחת תשלום שלישית מפאנל4אול, פאנל סקרים ותיק שמוכיח עצמו כל פעם מחדש כאמין ובעל...

אפריל 27, כניסות 1214

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

590 סאטושי - Bitcoinsfor.me - הוכחה מס' 1 - העברה לFaucetHub

Bitcoinsfor.me הוא ברז 5 דקות שנכון למאי 2019 נראה הברז הנדיב ביותר בנמצא. הוא מ...

מאי 15, כניסות 706

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

מינוי לחודש לספרים מוקלטים בICAST - שטראוס + - הוכחה מס' 2

הוכחת תשלום שנייה משטראוס + אפליקציית המתנות של חברת שטראוס המעניקה נקודות הניתנ...

מאי 29, כניסות 751

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

195 ש''ח iPanel הוכחה מס' 4 - שוברי נופשונית + הסבר על השוברים בכלל

פאנל הסקרים הגדול בישראל iPanel מתגמל בשלוש דרכים: שובר דיגיטלי של BuyMe, שובר ד...

אפריל 24, כניסות 111

377.20 ש''ח  - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

377.20 ש''ח - פרויקט המדגם - הוכחה מס' 4 - PayPal ולחשבון לאומי

הוכחת תשלום רביעית מפאנל הסקרים פרויקט המדגם. אחד הפאנלים הותיקים והאמינים בישרא...

מאי 13, כניסות 85

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

1168 דוג Moon dogecoin - הוכחה מס' 2 - תשלום מCoinPot ישירות לארנק

מון דוגקוין הוא ברז דוגקוין, הברז הוא חלק מרשת של ברזים, ביטקוין, ביטקוין קאש, ל...

מאי 25, כניסות 37